Rüyada “Rüyada Pergel Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Pergel Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?

Rüyada pergel görme için Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki;” Rüyayı gören kişinin yakın zamanda başına kötü bir olay gelecek ve bu olayın nedeni rüyayı görenin bizzat kendisi olacak demektir.” demiştir. Rüyada pergel gören kimse, rüya sahibinin sahip olduğu yetenekler ve bilgiler doğrultusunda kendisini geliştirecek programlara girişmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada Pergel Görmenin Anlamı Nedir?

Rüyada pergel görmek, kendi içerisinde verdiği birçok tartışma sonucu hayırlı ve bol kazançlı günlere adım atmasına işaret etmektedir. Rüyada pergel görmek, içerisinde; rüyada pergel almak, rüyada pergel satmak, rüyada pergel kaybetmek, rüyada pergel aramak gibi rüyalar da bulunmaktadır. Bu tür rüyalar arasında rüyada pergelle şekiller çizmek, rüyada cetvel görmek, rüyada gönye görmek, rüyada iletki görmek gibi rüya türleri de bulunmaktadır.

Rüyada Pergel Almak

Rüyada pergel almak, rüyasında pergel aldığını gören kişi için ailesinin isteklerine yönelmesine işaret etmektedir. Zor durumdaki akrabalar ya da arkadaşlarına yardım elini uzatacağına, yardım içerisinde bulunduğu kişilerin hayırlı yerlere geleceğine işaret etmektedir. Rüya gören kişinin kişisel özelliklerinden olan yardımseverliğinin artması da gündeme gelmektedir.

Rüyada Pergel Satmak

Rüyada pergel satmak, rüya sahibinin yakın çevresinde, rüyayı gören kişiyi çok seven bireylerin bulunduğu ve iş hayatı içerisinde ticari yollarına girişirken manevi olarak yanında bulunacaklarına işaret etmektedir. Geçirilen günler ile birlikte yakın çevresi ile olan bağın kuvvetlenmesi ile çok iyi dostlar kazanılmasını şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Pergel Kaybetmek

Rüyada pergel kaybetmek, rüyasında penye kaybeden birey günlük hayatta çok kullanım ihtiyacı duyduğu kişisel bir eşyasının kaybedilmesine işaret etmektedir. Özel işlemleri için gerekli olan eşyasının kaybı üzerinden birçok sorun ile boğuşacağına işaret edilmekle beraber kişinin dürüst davranışları sonucu bu sorunlar ile kısa sürede başa çıkacağına da işaret edebilmektedir.

Rüyada Pergel Aramak

Rüyada pergel aramak, rüya sahibi kişinin uzak akrabaları tarafından gelecek bir haber ile birlikte maddi durumunun düzeleceğine delalettir. İşleri içerisinde girişim konusu olan durumlara eğiliminin artacağına ve doğru tahminler doğrultusunda ise akrabaları ile büyük bir birikime sahip olabileceğine işaret etmektedir. Psikolojik olarak atılganlığı ile bilinen rüya sahibi işlerinin düzene girmesi sonucu kendini önemli biri olarak hissetmekte olup yakın çevresinde de saygın biri olarak anılmasını sağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Pergelle Şekiller Çizmek

Rüyada pergelle şekiller çizmek, rüyayı gören kişi açısından girişilecek işlerin hayırlı kazançlara vesile olmasına delalettir. Helal ve bol kazançlı günlerin yakın bir zaman diliminde olduğuna inanması sayesinde işlerini büyüteceğine işaret etmektedir.

Rüyada Cetvel Görmek

Rüyada cetvel görmek, rüyasında cetvel gören kişinin girişmek istediği işin yakın zaman içerisinde kazanç elde ettireceğine delalet etmektedir. Refah bir yaşam süreceğinin işareti olan cetvel görmek kişinin ailesi için de kolay bir yaşama delalet etmektedir.

Rüyada Gönye Görmek

Rüyada gönye görmek, rüya içerisinde gönye gören kişi için hiç beklenmedik bir yerden ve hiç beklenmedik bir kişi üzerinden kendisine miras kalacağına işarettir. Miras üzerinden yapacağı işleri ile büyük kazanımlar elde edeceği fakat bu kazanım için birçok uğraş üzerinden çabalaması gerektiğine yorumlanmaktadır.

Rüyada İletki Görmek

Rüyada iletki görmek, rüya sahibi için çok önemli olan kişilerin sağlıklı huzurlu ve mutlu günler yaşayacağına ve bu günlerinin içerisinde ise rüya sahibinin yerinin mutlu kişiler için öneli olduğuna işaret etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani