Rüyada “Rüyada Peçete Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Peçete Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?

Rüyada peçete görmek, rüya sahibi kişinin iyi niyetli ve güzel duygularının yoğunluğuna işaret eder. Rüyada peçete gören kimse, çevresindeki kişilere iyilik ve yardımda bulunduğu için saygınlık kazanması ve rüya sahibi kişinin yüce gönüllü olması olarak değerlendirilmektedir. Rüyada peçete görmek, diğer bir yorumlamaya göre; geçiştirmek, arka plana atmak ve özensiz iş yapmak anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Peçete Görmenin Anlamı Nedir?

İmam-ı Nablusi (r.a) demiştir ki: “Yapmak istenilen iş veya başka bir şey hakkında bilgiyi arttırmaya delalet etmektedir.” şeklinde açıklanmıştır.

Rüyada Peçete Atmak

Rüyada peçete atmak, yüksek kazançların kazanılmasına ve bu paraların bilinçsizce harcanılması ve maddi güce fazla güvenmek şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Peçete Almak

Rüyada peçete almak, rüya sahibi kişinin hayatıyla ilgili çok güzel gelişmeler olacağı anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişi kararlı ve aldığı kararlar doğrultusunda kendine güvenen kimsedir. Bu güven ve inanç ile kişinin çıkacağı yolda veya işlerinde başarılı olacağı anlamına denk gelir.

Rüyada Peçete Satmak

Rüyada peçete satmak, başka kişilerin arkasından çevirdiği işler ile kendini daha ön tarafa çıkarmaktadır. Başka birisi peçete satıyor ise kişi konumunu kaybeder. Kaybetmesinin nedeni arkasından çevrilen işlerdir.

Rüyada Peçete Vermek

Rüyada peçete vermek, kişi birisine bir peçete verdiğini görmüş ise rüya sahibinin yaşadığı yerden bir süreliğine ayrılacağına, güzel haberler alacağına, maddi ve manevi durumun düzeleceğine ve sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına ve hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, iş yerinde konumunun yükseleceğine ve yemeğinin eksik olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada Peçete İstemek

Rüyada peçete istemek, daha önce bulunulan bir ortamda kişinin yaptığı hatalar ile diğer insanlar tarafından gözden düşürüleceği anlamına gelmektedir. Bir diğer yoruma göre de kişinin tok gözlü olduğu, az ile yetinmeyi bilen, küçük şeylerle mutlu olmayı becerebilen ve kültürlü bir kişi olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Kirli Peçete Görmek

Rüyada kirli peçete görmek, rüya sahibi kişinin çevresinde kişiye nazar eden fesat ve dost görünümlü düşmanların varlığı anlamına gelmektedir. Bu kişilerin yaptığı dedikodular rüya sahibine ulaşacak ve rüya sahibi bu kişilerle arasına mesafe koyacaktır. Ayrıca kirli peçete görmek, çevresindeki bu kötü insanlardan zarar göreceği ve tartışmalar yaşayacağı anlamını taşımaktadır.

Rüyada Kağıt Peçete Görmek

Rüyada kağıt peçete görmek, eve gelecek misafir demektir. Rüya sahibi kişi evinde bir misafir ağırlayacaktır. Bu misafir nur ile gelecek ona hazırlanan yemekler bereketli olup birçok kişinin karnı doymuş olacaktır. Bu misafirin vasıtası ile kişi hayırlı işlerde bulunacaktır.

Rüyada Islak Peçete Görmek

Rüyasında ıslak peçete görmek, kişinin hayatında yalanların yer alacağına, kişinin çok rahat bir maddi duruma erişip sonradan çok sıkıntılar göreceğine, rızkının eksileceğine, bu durumlar nezdinde ailesi ile arasının açılacağına delalet etmektedir. Bununla beraber rüyada ıslak peçete görmenin bir diğer anlamı da kişinin hayırlı bir iş için çok büyük bir adım atacağı anlamına gelmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani