Rüyada “Rüyada Parmak Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir” Görmek

Rüyada Parmak Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir

Rüyada parmak görmek, kişinin erkek bir evladının olacağına yorumlanır. Rüyada parmak gören kimse, aynı zamanda bu kişiyi çok büyük bir zenginlik de beklemektedir. Rüyada parmak görmek, ancak bu kişi rüyasında parmağının yandığını görüyor ise yanlış bir adım atacak demektir. Rüyada parmak görmek, eğer parmaklar çok zarif ve narin ise sanat yapması sayesinde para kazanmakta olan bir kişiye işaret etmektedir.

Rüyada Parmak Görmenin Anlamı Nedir?

Rüyada parmak görmek, bir iş adamı ise çok güzel bir kazanca ulaşacağına, çok güzel yazan ya da çok güzel konuşan biri olduğuna yorumlanabilir. Kişi rüyasında parmaklarının şekilsiz biçimlerde olduğunu görür ise işinde sıkıntılar yaşayacaktır. Ayrıca bu kişi ciddiyetten uzak bir hayat sürmektedir. Fazla görülen parmak ise iş veren bir kişi ise çalışanları arasında adalet ile hükmetmediğine yorumlanabilir. Cafer-i Sadık (r.a) bu rüya hakkında sağ eldeki parmakları görmenin hayra, sol eldeki parmakların ise kişinin kuzenlerine işaret eder.

Rüyada Parmak Kopması

Rüyada parmak kopması, kişinin içinde bulunduğu duygusallık dolu hayatının olumlu bir yöne doğru gittiğini, aşk hayatında güzel günlerin yaklaştığını, manevi yönden kendisine büyük bir külfet olan bir kişiden kurtulacağını, kolay bir şekilde mal alacağını işaret eder. Ayrıca bu kişinin devlet kurumlarında yükseleceği ve çok emniyetli bir yaşamının olacağı da yorumlanabilir. Bazılarına göre de rüya üzüntü haber vermektedir.

Rüyada Parmak Şişmesi

Rüyada parmak şişmesi, kişinin eşi ile çok iyi bir şekilde geçineceğine, beklentilerinin bir bir gerçekleşeceğine, büyük ve kuvvetli bir mevkiye ulaşılacağına delalet eder. Yüksek bir gelir sahibi olunacak, hayırlı bir arkadaşlığa başlayacak ve güçlü olacaktır. Rüyanın kötüye yorumlanması gerektiğini söyleyenlere göre ise kötü birinden bir kötülük görüleceğine ve sağlık konusunda büyük sorunlar yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Parmak Kesilmesi

Rüyada parmak kesilmesi, rüyayı görenin hangi parmağının kesildiğine bakılarak yorumlanmaktadır. Kişinin eğer işaret parmağı kesilmiş ise bu kişinin Allah’a sıkı sıkıya bağlı biri olduğuna yorumlanır. Ayrı bu insan hiçbir vakit dinini arka plana atmayacaktır. Kişinin eğer baş parmağı kesilir ise hayatta yeni ve güçlü değişikliklerin olacağına ve bu değişikliklerin hayra işaret ettiğine yorumlanır. Eğer kesilen yüzük parmağı ise bu kötüye işarettir. Kişi birçok maddi manevi zorlukla karşılaşacak, şanssızlığa düşecektir.

Rüyada Baş Parmak Görmek

Rüyada baş parmak görmek, yüksek makamlara erişilmenin çok yakın zaman içinde olacağına, kişinin birçok kişiye hükmeden bir makam sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada Parmak Yemek

Rüyada parmak yemek, iyi bir kısmetin yaklaştığına, çok vefalı bir çocuğunun olacağına ya da olduğuna, sağlıklı ve mutlu bir ömre işaret eder. Ayrıca bazılarına göre çok sıkıntılı günler kapıdadır.

Rüyada Parmak Kesmek

Rüyada parmak kesmek, değişikliklerin kapıda olduğunu göstermesine karşın eğer kesikten kan akıyor ise bu rüya geçersizdir.

Rüyada Ayak Parmağı Görmek

Rüyada ayak parmağı görmek, gören kişinin etrafında onun dedikodusunu yapan birinin varlığına işaret eder. Kişi dikkatli olmalıdır.

Rüyada Yaralı Parmak Görmek

Rüyada yaralı parmak görmek, üzüntülü günlerin yakınlığının bir göstergesidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani