Rüyada “Rüyada Nasihat Görmek” Görmek

Rüyada Nasihat Görmek

Rüyada Nasihat görmek birçok şekilde yorumlanır. Rüyada nasihat görmek fikir almak ve danışmak ile yorumlanır. Rüyada nasihat görmek ve almak, yapılan hatalardan dolayı büyükler tarafından uyarılmak ile yorumlanır. Rüyada nasihat görülmesi ile ilgili alimlerin İslami açıklamaları şu şekilde olmuştur.

Rüyada Nasihat Görmek İslami Anlamı

Rüyada Nasihat görmek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı gören kişi göz hapsinde olan ve başarılı olması için uğraşılan kişidir yorumunu yapmıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyada nasihat almak ya da vermek değerli kişiler ile görüşmeler yapmaktır demiştir.

Rüyada Nasihat Dinlemek

Rüyada nasihat dinlemek ve bundan dolayı rahatsızlık duymak, kendi bildiğini yapan ve başkalarının düşüncelerine önem vermeyen kişiler ile tabir edilir. Rüyada nasihat aldığını gören ve bunda dolayı memnun olan kişi, başarılı işler elde edecektir. Rüyada kalabalık bir ortam nasihat dinlemek, toplantıya katılmak ve söz sahibi olmak ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Nasihat Vermek

Rüyada nasihat vermek, rüya sahibinin bilgili ve saygı değer biri olduğu yönünde yorumlanır. Rüyada nasihat vermek, etrafındaki insanların iyiliği için uğraşan ve onları her zaman düşünen kişi ile tabir edilir. Rüyasında birilerine nasihat verdiğini gören kişi, çok başarılı işler yaparak, kendinden övgü ile bahsettirir. Nasihat veren kişi, saygı değer makama ve kişiliğe sahip kişidir.

Rüyada Nasihat Duymak

Rüyada nasihat duymak, merak etmek ile yorumlanır. Rüyasında başka birinin ettiği nasihati duyduğunu gören kişi, farkında olmadan gösterilen yola giren ve sonunda da bu durumdan memnun olacak kişidir. Nasihat duymak, kulak ardı edilen sözler ile başkalarının başarılı olacağına tanıklık etmek ile de tabir edilir.

Rüyada Nasihat Etmek

Rüyada nasihat etmek, bilgin olmak ile yorumlanır. Rüyasında nasihat ettiğini gören kişi, çevresi tarafından sevilen ve fikirleri önemsenen kişidir. Rüyada nasihat etmek, tecrübeleri paylaşmak, yol gösterici olmak ve korumak ile de yorumlanır.

Rüyada Öğüt Vermek

Rüyada öğüt vermek, bilgili kişi olmak ve herkes tarafından saygı görmek ile yorumlanır. Rüyasında öğüt verdiğini gören bir erkek, etrafındaki insanların kötülüğünü istemeyen ve onları korumaya çalışan kişidir. Rüyasında öğüt verdiğini gören bir kadın, insanları tehlikeli işlere bulaştırmaya çalışan ve bunun için zemin hazırlayan kişidir.

Rüyada Çocuğa Nasihat Etmek

Rüyada çocuğa nasihat etmek, ailesi için çabalayan kişiler ile yorumlanır. Rüyasında kendi çocuğuna nasihat ettiğini gören kişi, hatalarından dolayı ona akıl veren ve yol göstermeye çalışan kişidir. Bir başkasının kendi çocuğuna akıl verdiğini gören kişi, ailesi için yeterli olamayan kişidir.

Rüyada Dini Nasihatte Bulunmak

Rüyada dini nasihatte bulunmak, yakın çevrede olan insanların iyiliği için mücadele vermek ve onları günahlarından çevirmeye çalışmak ile yorumlanır. Dini nasihat dinlemek ise günahlardan dolayı tövbe edilmesi gerektiği ile tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Birinden Nasihat Almak

Rüyada ölmüş birinden nasihat almak, geç olmadan tövbe edilmesi ile yorumlanır. Rüyasında ölmüş olan birinden nasihat aldığını gören kişi, büyük günahlar işleyen kişidir. Ölmüş birine nasihat vermek ise, arsız ve edepsiz kişileri yola getirme çabası ile yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani