Rüyada “Rüyada Misafir Görmek” Görmek

Rüyada Misafir Görmek

Rüyada misafir görmek, rüyada görülen misafir bolluk ve bereket ile yorumlanmaktadır. Gelecek olan iyi haberlere ve mutluluğa delalet eder. Rüyada misafir görmek evlenecek kişilerin, evlerinde bereket olacağına yorulur. Gelen misafirler kalabalık ise iyi haberler ile bereket getirecekleri ile tabir edilmektedir. Rüyada misafir görmek ile ilgili alimlerin yorumları ise şu şekildedir;

Rüyada Misafir Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) Misafiri, beklenen kişilerin tez vakitte geleceğine ve iyi haberler alınacağına yormuştur. Rüyada misafirliğe gidilmesini ise beklemekten sıkılıp, harekete geçeceğine yormuştur. Başarı ile de tabir etmektedir. İbni Sirin (r.a) Gelen misafiri, sakin ve rahat karşılanması durumunda hayra yormuştur. Gelen misafiri telaş içinde karşılamayı da felaket ile tabir etmiştir.

Rüyada Misafir Beklemek

Rüyada misafir beklemek, sonucu beklenen işlerden kısa zamanda haber geleceğine yorumlanmıştır. Gelecek olan haberin hayırlı olacağına da yorulmaktadır. Hamile bir rüya sahibinin ise doğumu yaklaştığına ve kolay doğum yapacağına tabir edilmektedir.

Rüyada Misafir Kovmak

Rüyada misafir kovmak, gelen kişilerin niyetine göre yorumlanmıştır. Gelen misafir iyi niyetli ve rüya sahibinin sevdiği kişiler ise onları kovmak bereketi baltalayacak işlere yorulmaktadır. Gelen misafir kötü niyetli ve sevilmeyen kimseler ise rüyayı gören kişinin farkında olmadan belalardan sıyrılacağı ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Misafir Uğurlamak

Rüyada misafir uğurlamak, yolculuk ile yorumlanır. Kolay ve zahmetsiz yapılacak yolculuğa delalet eder. Uzaklardan gelecek iyi haberlere de yorulmaktadır. Rüyada misafire ikram yapılmasını da yapılan iyiliklerin karşılıksız kalmayacağına yorumlamıştır.

Rüyada Eve Misafir Gelmesi

Rüyada eve misafir gelmesi, bolluk, bereket ve helal kazançlar ile yorumlanmaktadır. Eve gelen misafir ile ilgilenmek iyi dostluklar kurmaya ve gönül ilişkilerine tabir edilir. İmam Nablusi (r.a) Rüyada gelen misafiri erkek çocuk ile tabir etmektedir. Kişi çevresinde hamile yok ise kavuşmak üzere olduğu rızklar ile tabir etmektedir.

Rüyada Misafir Ağırlamak

Rüyada misafir ağırlamak, rüyayı gören kişinin iyi ve temiz kalpli olması ile tabir edilmektedir. Misafire ikram yapılması, yapılan iyiliklerin karşılığına almak ile yorumlanmaktadır. Rüya sahibine hayırlı kapılar açılacağı ve helal kazançlar elde edeceğine delalet edilmektedir.

Rüyada Misafirliğe Gitmek

Rüyada misafirliğe gitmek, rüyayı gören kişinin borçları ödemesi gerektiği ile yorumlanır. Ayni şekilde, iyilik gördüğü kişilerin kalbini kırmak ile de tabir edilmektedir. Farklı olarak da yol aşırı yapılacak olan ziyaretlerin vakti geldiğine yorulmaktadır.

Rüyada Misafir Olmak

Rüyada misafir olmak, rüyayı gören kişinin dünya işleri ile çok meşgul olduğu ile tabir edilmektedir. Sonucu hayırsız ve kötü olacak planlar yapması ile de yorumlanır. Bir evde misafir olduğunu görüyor ise bu kabir ziyaretine yorulur. Dışarıda bir ortamda misafirlik etmek, şehir dışı yapılacak ziyaretlere ve kısa süreli tatillere delalet etmektedir. Aydınlık ve ferah bir ortamda misafir olmak, rüyayı gören kişinin hayatı boyunca başarılı olacağına yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani