Rüyada “Rüyada Mağaza Görmek” Görmek

Rüyada Mağaza Görmek

Rüyada Mağaza görmek, rüyayı gören kişi ile alakalı olarak genelde zenginlik ve para ile alakalı yorumlar yapılır. Rüyada mağaza gören kişinin gelecekte çok zengin olacağını, maddi olarak çok üst seviyelere geleceğini, mevki ve makamda bakan ya da milletvekili gibi durumlara geleceğini gösterir. Bu durumlara gelen kişinin geldiği makamda hak ve adalet ve davranması gerektiği, herkesin hakkına riayet ederek kimseye haksızlık etmemesi tavsiye edilir.

Rüyada Mağaza Görmek İslami Anlamı

Rüyada Mağaza görmek, İslam alimleri bu rüya ile alakalı ile alakalı olarak şu yorumları yapmışlardır. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyasında mağaza gördüğünü gören kişi, ticarette başarılı olacağı, maddi ve manevi anlamda yüksek mertebelere erişeceğine işarettir. Akrabasına ve çevresine çok faydalı olan bir insanı ifade eder. Kişinin kazandığı bu paradan yetim ve fakirlere oldukça fazla bir derecede yardım etmesi parasını, malını ve mülkünü ve bütün emeğini İslam davasına harcaması önerilir.

Rüyada Mağaza Gezmek

Rüyada mağaza gezmek, rüya sahibinin girişeceği iş anlamında piyasa araştırması yapmasına yorumlanır. Gerekli fizibilite çalışmalarını tamamlaması, işe girişmeden önce yapılması gereken bütün işlerin yapılması ve tedbirlerin alınması olarak bildirilir. Rüyayı gören kişinin bu anlamda yapacağı yatırımlardan çok fazla kar elde edeceği ve daha da büyük bir şirkete sahip olacağı söylenir. Kazanılan paranın hak uğrunda harcanması gereklidir.

Rüyada Mağaza Açmak

Rüyada mağaza açmak, bolluk ve ferahlığa, bol kazanç ve rızka, geçim dertleri ve borçların bitmesine işaret eder. Öte yandan psikolojik olarak rahatlamaya, manevi olarak ibadetlerden tat almak olarak tabir edilir.

Rüyada Mağazada Dolaşmak

Rüyada mağazada dolaşmak, mutlu bir ailenin, eşinden razı olan bir adamın, hayırlı evladın olduğu aktarılır. Bu anlamda Allah’ın kendisine verdiği bu nimetlerden dolayı sürekli olarak şükretmesi, yetim ve fakirlere yardımcı olması, hayırlı işlerle meşgul olması söylenir.

Rüyada Mağaza Açılışı Görmek

Rüyada mağaza açılışı görmek, kişinin olumlu haberleri alacağı, tatsız durumların biteceği, uzun süredir beklenen bir haberin hayırlı bir şekilde alınması, bolluk ve bereketli bir yaşam sürülmesi anlamına gelmektedir.

Rüyada Mağaza Sahibi Olmak

Rüyada mağaza sahibi olmak, mevki ve makam anlamında yüksek mertebelere ulaşılacağına işarettir. İnsanların hakkında İyi bir yönetici diye bahseden biri olmak, halkı yöneten kurumların başına gelmek gibi anlamlar taşır. Bu anlamda kişinin geldiği kurumda herkese hak ve adalet çerçevesinde davranması gerektiği ve haklının, güçlü olanın önüne geçmesine destek vermesi söylenir.

Rüyada Mağazada Alışveriş Yapmak

Rüyada mağazada alışveriş yapmak, kişinin helal dairesinde kazandığı paranın lezzetli bir şekilde harcadığınıa yorumlanır. Herkese faydası olan zengin bir kişi olduğunu ve bu durumdan dolayı herkes tarafından sevilen bir hayırsever olarak tanınan kişiyi gösterir.

Rüyada Ayakkabı Mağazası Görmek

Rüyada ayakkabı mağazası görmek, kişinin hayırlı ve uğurlu biri olduğuna, gittiği yerleri hayır götürdüğü söylenir. Rüya sahibinin gerçek hayatta da hayırlı bir şekilde yaşaması, her yerde Allah’ın dinini anlatması gerektiği bildirilir.

Rüyada Kıyafet Mağazası Görmek

Rüyada kıyafet mağazası görmek, kişinin gerçek hayatta şekline düşkün olduğu, dış görünüşe önem veren, marka takıntısı olan bir kişi olarak tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani