Rüyada “Rüyada Kurşun Görmek” Görmek

Rüyada Kurşun Görmek

Rüyada Kurşun görmek, hayır ve şerri bir arada getirir. Rüyada görülen kurşun, iki türlü de yorumlanan bu rüyaya göre bir işe girilecekse o işin hem hayır hem şer getirmesine dalalet etmektedir. Rüyada kurşun yemek, sağlık ya da hastalık anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Kurşunlandığını görmek, sağlığına kavuşmaya, aynı zamanda aileden veya yakın çevreden birinin hastalanmasına dalalet etmektedir. İslam alimlerine göre rüyada kurşun görmek başarıya dalalet etmektedir. Rüyasında kurşun gören kimse için, işinde yükselmeye, zirveye ulaşmaya ve maddi anlamda rahat bir hayat yaşamaya dalalet etmektedir.

Rüyada Kurşun Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kurşun görmek, İbn-i Cafer(r.a) tarafından yapılmış olan yorumlara göre rüyada görülen kurşun kendine olan güveni, her işin üstesinden gelmeyi, büyük başarılar kazanmayı, işinde yükselmeyi, devlet kademesine yerleşmeyi işaret etmektedir. Rüyada görülen kurşun çalışkanlık, azim, kararlılık, kazanç, hırs ile yorumlanır.

Rüyada Kurşun atmak, hırslarından dolayı kazanmak ya da kaybetmek olarak da rivayet edilebilir. Bazen de düşmana yenilmeye, ulaşmak istediği işi kaybetmeye, çevrede bulunan sağ gösterip sol vuran insanların varlığına ve onlar yüzünden üzülmeye dalalet eder.

Rüyada Kurşun Yarası Görmek

Rüyada kurşun yarası görmek, maddi zarara uğramaya, yüklü miktar para kaybetmeye, iflasın eşiğine gelmeye yorulur. Ancak rüyada yara üzerinde kan varsa o rüya bozulur ve tüm anlamını kaybeder. Kan görülen tüm rüyalar bozulmuş kabul edilmektedir.

Rüyada Kurşun Yemek

Rüyada kendisine kurşunu sıkan kişinin arkadan konuştuğuna, dedikodu yaptığına, fitne fesat olduğuna dalalet eder. Arkadan konuşulanlar hızlı bir şekilde kulağına gelecek ve bu insanla arası açılacaktır.

Rüyada Kurşun Döktürmek

Rüyada kurşun döktürmek, iş hayatında düşüş yaşamaya, geri plana geçmeye, değerini ve azmini kaybetmeye dalalet etmektedir. Yüklü miktarda para kaybetmeye de yorulur.

Rüyada Kurşun Sıkmak

Rüyada kurşun sıkmak, kurşun sıkılan kişinin bazı hatalarında dolayı rüya sahibi tarafından uyarı alacağına, ders verileceğine, tepki gösterileceğine ve hatasının yanlışlığının anlatılacağına dalalet eden bir rüyadır.

Rüyada Erimiş Kurşun Görmek

Rüyada erimiş kurşun görmek, zengin bir kişiyle ile kurulan ortaklığa, büyük işler yapmaya, maddi durumunun yükseleceğine, büyük başarılar elde etmeye dalalet etmektedir. Ailesiyle ve kardeşleriyle arasının düzelmesine, sorunları ve sıkıntıları atlatmaya ve refah içinde bir hayat yaşamaya dalalet etmektedir.

Rüyada Kurşun Kovanı Görmek

Rüyada kurşun kovanı görmek, söylenen bir takım boş lafların can sıkmasına, huzur bozmasına, bu lafları söyleyen kişi ya da kişilerle aranın açılacağına ve mesafe koyulacağına dalalet etmektedir.

Rüyada Mermi Görmek

Rüyada mermi görmek, iyiye yorulmaz. Üzüntü, sıkıntı dert, keder, hastalık ve çeşitli belalara yorumlanır. Oyuna gelmeye, elinden her şeyinin alınmasına, tuzağa düşürülmeye, günah keçisi konumuna düşmeye, iftiraya dalalet eder. Bazen de bu rüya küs olunan biriyle arayı düzeltmek için aracı olan birinin varlığına dalalet eder.

Rüyada Silah Görmek

Rüyada silah görmek, saygınlık, rütbe, yükselme, başarı, zafer gibi hayırlı işlere yorulur. Borçlardan, sıkıntılardan, hastalıklardan, kuruntulardan, belalardan, kötü kimselerin varlığından kurtulamaya dalalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani