Rüyada “Rüyada Kulak Görmek” Görmek

Rüyada Kulak Görmek

Rüyada Kulak görmek, birçok açıdan olumlu anlamlar içerir. Birçok rüya tabircisi tarafından yapılmakta olan yorumlara göre rüyada kulak gören kimse için, yakın bir zamanda gelecek müjdeli bir haberi temsil eder. Rüyasında kulak gören biri gelecek olan güzel bir haber ile hayatının daha düzgün bir hal alacağına şahit olacaktır.

Rüyada Kulak Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kulak görmek, İbni Sirin (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında kulak görürse, uzaklardan gelecek müjdeli bir haber ile mutlu olacak demektir, bu mutluluk ise ailenin tüm üyelerine de yansıyacaktır.” Çoğu rüya tabircisine göre de rüyada kulak görmek kişinin erişeceği neşeli ruh halini temsil eder.

Rüyada Kulak Kesmek

Rüyada kulak kesmek, rüya sahibinin çevresinde dost gibi görünen kötü niyetli insanlar olduğuna delalet eder. Bu insanlar rüyayı gören kişi için tehlike arz etmektedir. Rüyasında kulak kestiğini gören birinin çevresi düşmanlar ile sarılmış demektir.

Rüyada Kulak Çınlaması

Rüyada kulak çınlaması, biri hakkında yapılan dedikodular ile tabir olunur. Bu dedikodular rüya sahibini ruhsal anlamda olumsuz etkileyecek ve onun bir süre toplumdan uzak bir hayat sürmesine neden olacaktır. Rüyasında kulak çınlaması gören biri, hakkında yapılan dedikodular yüzünden kendini toplumdan soyutlar.

Rüyada Kulak Çekmek

Rüyada kulak çekmek, kişinin ailesi ile şiddetli bir kavgaya gireceği ama bu kavgada aile büyüklerine haksızlık edeceği anlamına gelir. Rüyayı gören kimse anne ve babasına saygısızlık yapacak ve sonrasında büyük bir pişmanlık duyacaktır. Rüyasında kulak çektiğini gören kimse, ailesi ile yaşadığı kavgadan sonra vicdan azabı çekecektir.

Rüyada Kulak Isırmak

Rüyada kulak ısırmak, kişinin düşmanları ile gireceği kavgadan yenik çıkmasına işarettir. Rüyayı gören kişi düşmanlarına karşı başarısız olacak ve bu yüzden de fiziksel açıdan bir rahatsızlığa yakalanacaktır.

Rüyada Kulak Memesi Görmek

Rüyada kulak memesi görmek, hayırlı bir erkek bebek ile tabir olunur. Eğer rüyayı gören kişi çocuk sahibi değil ise yakın bir zamanda erkek bir bebeğe sahip olur. Rüyasında kulak memesi gören biri zaten erkek çocuk sahibiyse, bu çocuk ailesini gururlandıracak işler yapacak demektir.

Rüyada Kulak Kanaması

Rüyada kulak kanaması, kişinin başına gelecek felaketlerin habercisidir. Bu felaketler bazı ölümcül hastalıklara sebep olacak cinstendir. Rüyasında kulak kanaması gören biri olası felaketlere karşı hazırlıklı olmalıdır.

Rüyada Kulak Deldirmek

Rüyada kulak deldirmek, kişinin hayatındaki küçük aksiliklerin geri dönüşü olmayan bazı olaylara yol açacağını ima eder. Rüyasında kulak deldirdiğini gören biri küçük dertlerden ötürü büyük üzüntüler yaşar.

Rüyada Kulak Kiri Görmek

Rüyada kulak kiri görmek, rüya sahibinin pis işler ile uğraştığına delalet eder. Rüyasında kulak kiri gören biri yanlış yollarda ilerleyerek ailesinin yüzünü kara çıkarıyor demektir.

Rüyada Kulak Temizlemek

Rüyada kulak temizlemek, kişinin hayatındaki kötü niyetli insanlardan kurtulduğuna ve artık onlarla birlikte hareket etmeyeceğine işarettir. Rüyasında kulak temizlediğini gören biri kötü niyetlere sahip insanlardan uzaklaşma kararı alır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani