Rüyada “Rüyada Kova Görmek” Görmek

Rüyada Kova Görmek

Rüyada Kova görmek, rüyanın görülme durumuna göre değişkenlik gösterir. Rüyada kova gören kimse, kimi zaman iyi, kimi zaman da kötü olarak yorumlanabilir. Rüyada kova görmek, eğer görülen kova dolu ise oldukça hayırlıdır. Rüyada görülen kova, bol miktarda para kazanmak, güzel işler yapmak, miras kalması, şans oyunu gibi durumlardan para gelmesi söz konusu olabilir.

Rüyada Kova Görmek İslami Anlamı

Kirmani(r.a)’ya göre rüyada kova görmek eğer kova boş ise para kaybetmek, mal mülk kaybetmek, birtakım borç ve sıkıntılara girmek, kazancın düşmesi veya bir şekilde azalması gibi durumlar ile tabir edilebilir. Bazen ortak iş yapılan ya da ticaret yapılan kişiler tarafından kandırılmak söz konusu olabilir. Bu yüzden hile, hurda gibi durumlara karşı çok dikkatli olunmalıdır. Aksi durumlarda mahkeme ile muhatap olmak söz konusu olabilir. Rüyada kova görmenin psikolojik yorumu, beklenti içerisinde olmak, beklentilerin karşılanmaması, bu yüzden çevreden medet ummak ile tabir edilir.

Rüyada Demir Kova Görmek

Rüyada demir kova görmek, sağlamlığı, gücü, kudreti temsil eder. Kişinin maddi ve manevi güçlü oluşunu, hiçbir zaman yıkılmayacağını, her anlamda sağlığının ve sıhhatin yerinde olacağına anlatan bir rüyadır.

Rüyada Kova Yıkamak

Rüyada kova yıkamak, temizlemek, arınmak, ferahlamak demektir. Haram malın temizlenmesi, içinde sadece helal malın olması, hayırlı kazanç ile yaşamak olarak tabir edilir.

Rüyada Kova Taşımak

Rüyada kova taşımak, yüklü miktarda servet, bol miktarda para, kolay yoldan kazanılacak kazanç ile tabir edilir.

Rüyada Kova Doldurmak

Rüyada kova doldurmak, kişinin kesesine para doldurması, banka hesabında yüklü miktar parasının olması, hane içerisine gelecek bol kazançlara delalettir.

Rüyada Plastik Kova Görmek

Rüyada plastik kova görmek, beklediği yerden parayı alamamak, istenilen işin olmaması gibi durumlar ile yorumlanır. Bazen kişinin işleri istediği gibi gitmez, ya da işe hile karışabilir. Bu sebeple bir takım alengirli durumlara sebep olacak kişiler ortaya çıkabilir.

Rüyada Kırmızı Kova Görmek

Rüyada kırmızı kova görmek, uyarı niteliğinde bir rüya olabilir. Rüyada kırmızı bazen dikkatli olunması gereken tehlikeli durumlar ve ya kişiler için uyarıcı durumundadır. Eğer yapılan bir iş varsa bu işe ve bu işle ilgili kimselere ve resmi anlamda atılacak imzalara çok dikkat edilmesi gerekir. Hukuki anlamda sıkıntı durumları olabilir.

Rüyada Kova Almak

Rüyada kova almak, yeni bir maddi kaynak bulmak, ikinci bir iş yapmak ya da bir hobiyi paraya dönüştürmek ile tabir edilir. Bu kazanç alın teriyle, hayırlı güzel bir kazanç olacaktır. Kişiye iş anlamında bir teklif yapılırsa bu hayırlı kazanç sağlayacak bir iştir mutlaka kabul edilerek en iyi şekilde değerlendirilmelidir.

Rüyada Bakır Kova Görmek

Rüyada bakır kova görmek, her konuda sağlam adımlar atmak, güvenilir insan olmak, ilim irfan sahibi bir kimse olarak tanınmak demektir. Rüyayı gören kişi, çevresince böyle tanınır ve bu sayede herkes tarafından sevilen biri olur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani