Rüyada “Rüyada Kömürlük Görmek” Görmek

Rüyada Kömürlük Görmek

Rüyada Kömürlük görmek, farklı şekillerde tabir edilmektedir. Rüyasında kömürlük gören kişi, zor günler yaşayacak ve fakir bir hayatın içinde olacaktır. Rüyada kömürlük görmek, ters anlamları ile de yorumlanmaktadır. Rüyasında kömürlük gören kişi, yaşadığı sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulur ve rahat bir hayat yaşar. Rüyada kömürlük görmek ile ilgili alimlerin İslami açıklamaları şu şekilde olmaktadır.

Rüyada Kömürlük Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) Rüyasında kömürlük gören kişi, gördüğü karanlık kadar aydınlığa çıkacaktır yorumunu yapmıştır. İmam Nablusi (r.a) Rüyada kömürlük görmeyi, fakirlik ve hastalık ile tabir etmiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyasında kömürlük gören kişi, sıkıntı içinde olacak ve uzun süre bu şekilde yaşayacaktır demiştir.

Rüyada Kömürlükte Yaşamak

Rüyada kömürlükte yaşamak, fakir bir hayatın habercisidir. Rüyasında kömürlükte yaşadığını gören kişi, mal varlığından ve itibarından olacaktır. Rüyada kömürlükte yaşayan birini görmek, düzlüğe çıkmak ve şifa bulmak ile yorumlanmaktadır. Rüyasında küçük bir kömürlükte yaşadığını gören kişi, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacaktır.

Rüyada Kömürlükte Fare Görmek

Rüyada kömürlükte fare görmek, yaşanan sıkıntılara neden olan kişilerin yakın çevrede olduğunu işaret eder. Rüyasında kendi kömürlüğünde fare gören kişi, hane içinden düşmanlara sahiptir. Rüyasında başkasının kömürlüğünde fare gören kişi, akrabalarından uzak durmalı ve onlara dikkat etmelidir.

Rüyada Kömürlükte Saklamak

Rüyada kömürlükte saklanmak, yalan söyleyen kişileri temsil etmektedir. Rüyasında kömürlükte saklandığını gören kişi, söylediği yalanlar nedeni ile ayıplanacak ve dışlanacaktır. Rüyada kömürlükte saklanan birini görmek, yapılacak kötülükleri fark etmek ve zarar almadan kurtulmak ile yorumlanır.

Rüyada Kömürlüğe Girmek

Rüyada kömürlüğe girmek, aceleci davranan kişileri temsil eder. Rüyasında kömürlüğe girdiğini gören kişi, yanlış kararlar alacak ve zor bir durumda kalacaktır. Rüyada başkasının kömürlüğe girer iken görmek, başkalarına sebep olmak ve kaderlerini değiştirmek ile tabir edilmektedir.

Rüyada Kömürlükte Odun Görmek

Rüyada kömürlükte odun görmek, az ve helal olan mal ile yorumlanır. Rüyasında kömürlükte odun gören kişi, küçük bir mal sahibi olacak ve bundan dolayı mutluluk yaşayacaktır. Rüyada kömürlükte odun bulmak, kalacak olan mirası delalet eder.

Rüyada Kömürlükte Kömür Görmek

Rüyada kömürlükte kömür görmek, mal kaybı, cenaze ve hastalık ile yorumlanır. Rüyasında kömürlükte kömür gören kişi, sağlık durumuna dikkat etmelidir. Kömür çalınacak olan mal anlamına da gelmektedir. Rüyasında kömür gören kişi, temkinli hareket etmelidir.

Rüyada Kömürlük Temizlemek

Rüyada kömürlük temizlemek, halinden her daim memnun olan ve şükür eden kişileri temsil eder. Rüyasında kömürlük temizlediğini gören kişi, zor durumda kalacak fakat şükürleri sayesinde bu durumdan yakın zaman içinde kurtulacaktır.

Rüyada Kömürlük Kapısı Görmek

Rüyada kömürlük kapısı görmek, yaşanacak kötü olaylardan önce gelen uyarı olarak kabul edilir. Rüyasında kömürlük kapısı gören kişi, aldığı kararlar hakkında iyice düşünmelidir. Alınan kararlar büyük sorunlara yol açacaktır ve sıkıntılara neden olacaktır. Kömürlük kapısı, bir uyarıdır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani