Rüyada “Rüyada Kombi Görmek” Görmek

Rüyada Kombi Görmek

Rüyada Kombi görmek, kişinin teknik alanlara olan merakı, ilim irfan sahibi oluşu, bu sayede hem kendine hem de başkalarına faydalı olması anlamına gelir. Rüyada kombi gören kimse, kişinin iyi bir eğitim alması ve donanıma sahip olması demektir. Rüyada kombi görmek yeni çevrelere girmek, yeni insanlarla tanışmak ve hobiler edinmek olarak tabir olunur. Kişinin renkli günler yaşaması, hayattan keyif alması, mutlu ve huzurlu olması demektir.

Rüyada Kombi Görmek İslami Anlamı

Rüyada kombi görmek evlenip yuva kurmak, sıcak bir yuvada huzur bulmak demektir. Kirmani(r.a)’ya göre rüya sahibinin yeni tanışacağı kişi ile mutlu bir izdivaç yapması olasıdır. Evli insanlar için yuvaya huzur dolması ve bebek haberi olarak yorumlanır. Rüyada kombi görmenin psikolojik yorumu, kişinin kendini yalnız hissetmesi, bazı konularda mutsuz olması ve sevgiye ihtiyaç duyması demektir.

Rüyada Kombi Almak

Rüyada kombi almak ev ile ilgili tadilat yapmak, bir takım değişiklikler ile evi düzenlemek ve yenilemek demektir. Bu durum kişinin psikolojisine de çok iyi gelecek ve kendini iyi hissettirecektir.

Rüyada Kombi Yakmak

Rüyada kombi yakmak, bir konuda tanınmak, önemli bir iş yapmak ve bu iş ile adını duyurmak demektir. Başarılı olan rüya sahibi her anlamda adından fazlasıyla söz ettirecektir.

Rüyada Kombi Patlaması

Rüyada kombi patlaması sanılanın aksine hayırlıdır. İşlerin açılması, şansın hayırlı bir şekilde dönmesi ve bereketli dönemin başlaması demektir. Aslında tam anlamıyla şeytanın bacağını kırmak olarak tabir edilir.

Rüyada Bozuk Kombi Görmek

Rüyada bozuk kombi görmek, kimi zaman çok hayırlı olmayabilir. Rüyayı gören kişinin birtakım borç durumunun olması, beklenmedik ekonomik krizlerin yaşanması gibi olaylarla tabir edilir. Bu durum geçici süreli de olsa kişinin canını sıkabilir. Bu yüzden ayağını yorganına göre uzatması en hayırlısıdır.

Rüyada Kombi Peteği Görmek

Rüyada kombi peteği görmek, ummadık yerden gelecek güzel haberlere, bu sayede sevilmeye ve bu haberleri duyurarak başkalarını da sevindirmeye delalettir.

Rüyada Beyaz Kombi Görmek

Rüyada beyaz kombi görmek, çok hayırlıdır. Temiz kalpli kişilere, bunlardan görülecek hayırlı güzel yardımlara ve iyi niyetli insanlarla karşılaşmaya işarettir. Rüyayı gören kişinin iyi niyetli olmasından kaynaklı olarak birçok başarıyı elde ederek mutlu olması demektir.

Rüyada Kombi Tamir Etmek

Rüyada kombi tamir etmek, kötüye giden işleri düzeltmek ya da birinin yardımı ile işlerin düzelmesi olarak yorumlanır. Kimi zaman bir aile büyüğünü yardımı, kimi zaman kişinin çalışkanlığı, kimi zaman da durumun kendi kendine düzelmesi gibi güzel hadiseler olacaktır. Genellikle borç gibi ekonomik sıkıntıların düzelmesi söz konusu olabilir.

Rüyada Kalorifer Görmek

Rüyada kalorifer görmek, iş yaşamında pozisyon değiştirmek, terfi almak olarak yorumlanabilir. Görülen bu rüya bazen de iş değiştirmek, farklı alanlarda da iş yapmak demektir. Ancak her ne durumda olursa olsun, yine de kişinin hayrına olacak ve güzel günler yaşatacak demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani