Rüyada “Rüyada Klip Görmek” Görmek

Rüyada Klip Görmek

Rüyada Klip görmek, güzel günler geçirmek, keyifli zamanlar yaşamak, neşeli eğlenceli olmak ile tabir edilir. Rüyada klip gören kimse, aynı zamanda dileklerin gerçekleşmesi, kişinin haklarına kavuşması ve yaşayacağı iç huzuru ile de açıklanabilir. Rüyada klip görmek, bir zamandır süregelen sıkıntıların çözümlenmesi, tamamen kurtulmak demektir.

Rüyada Klip Görmek İslami Anlamı

Nablusi(r.a)’ya göre rüyada klip görmek bazı meseleleri çözüme kavuşturmak, kişinin kendi hayatındaki bir takım durumları birleştirerek bu sayede sonuca ulaşması ile tabir edilir. Bu rüya işle ilgili bir mesele olabileceği gibi gönül meselelerinin de çözümlenmesi demektir.

Rüyada klip görmenin psikolojik yorumu, rüyayı gören kişinin var olan potansiyelini açığa çıkarılmaması, bunu kendi içinde yaşaması ve bu sebeple bunalması demektir. Aslında çok yetenekli olan kişinin kısıtlı imkanları sebebiyle bu durumu ortaya koyamamasından ötürü yaşadığı ruhsal sıkıntılar ile açıklanabilir. Belki de yapmayı istediği meslekten uzak kalması ve mutlu olmadığı bir meslek yapması olarak açıklanabilir.

Rüyada Klip Çekmek

Rüyada klip çekmek, bir işe başlamak, yükselişe geçmek ve başarı ile tabir olunur. Eğer kişi işinden memnun ise burada yüksek mertebelere ulaşması, değil ise işini değiştirerek başarı elde etmesi ya da bir iş kurarak bu işte başarı sağlaması ile açıklanabilir.

Rüyada Klip İzlemek

Rüyada klip izlemek, bir takım olayların iç yüzünü öğrenmek, onları çözüme kavuşturmak, meseleyi büsbütün kapatarak gönlün ferahlaması ile tabir edilir. Özellikle borç gibi sıkıntılardan kurtulmak, hayatı düzene sokmak, maddi anlamda daha iyi durumlara gelmek ile açıklanabilir.

Rüyada Klipte Oynamak

Rüyada klipte oynamak, sanatsal alanda bir iş yaparak mutlu olmak ve başarı elde etmek demektir. Kişinin yetenekleri, çalışkanlığı sayesinde ünlü olması, bu sebeple her zaman tercih sebebi olması demektir. Görsel sanatlar anlamında yapılan işte sağlanacak kazançta büyük olacak demektir.

Rüyada Klip Çekimi Görmek

Rüyada klip çekimi görmek, yeni bir çevreye girmek, bu kalabalık çevrede mutlu olmak ve yeni insanlarla tanışarak onlarla güzel işler yapmak ile tabir edilir. Aynı zamanda aileye girecek güzel kalabalık ya da iş yaşantısındaki mutlu hayırlı kalabalık olarak açıklanabilir.

Rüyada Ünlü Biri İle Klip Çekmek

Rüyada ünlü biriyle klip çekmek, yeni biriyle tanışmak, o kişiden çok etkilenmek ve o kişiyle mutlu olmak demektir. Rüya sahibi bekar ise bu kişiyle mutlu bir izdivaç yapabilir. Evleneceği insan da kendi çevresinde tanınan ünlü biri de olabilir. Eğer ünlü biri değil ise çok zengin bir kimse demektir.

Rüyada Video Görmek

Rüyada video görmek, etrafında olup biten olaylara fazlasıyla duyarlı olmak, sosyal bir insan olmak, iyi ve temiz kalpli biri olmak demektir. Kişinin çevresindeki insanlara yardım etmesi, bu sayede her daim işlerinin iyi gitmesi olarak tabir edilir. Bu olay bazen de gizli bir sırrı öğrenmek, bu anlamda yolunu çizmek ve neticeye varmak demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani