Rüyada “Rüyada Kızla Konuşmak” Görmek

Rüyada Kızla Konuşmak

Rüyada Kızla konuşmak, helal süt emmiş bir kadınla dünya evine girmeye işaret eder. Rüyada kızla konuştuğunu gören kimse, kişinin biri erkek biri kız olmak üzere iki çocuk edinmeye işarettir.

Rüyada Kızla Konuşmak İslami Anlamı

İmam Nablusi buyurmuştur ki: Rüyada kızla konuşmak kişinin helal yoldan para biriktirip servet edinmesine, mallarının çoğunu infak edip zenginliğini paylaşmasına delalet eder. Rüyada kızla konuşmak, aç doyurmasına, evsiz bakmasına, toplum içerisinden takdir toplamasına işarettir.

Rüyada Güzel Kızla Konuşmak

Rüyada güzel kızla konuşmak Allah’a şükretmeye, minnettar olmaya, yolculuklara çıkmaya, güzel bir kadın ile dünya evine girmeye, girilen işlerde alnının teriyle zengin olmaya işarettir.

Rüyada Yabancı Kızla Konuşmak

Rüyada yabancı kızla konuşmak yeni insanlarla arkadaşlık etmeye ve güzel dostluklar yaşamaya işarettir. Rüyada yabancı bir kızla yabancı bir dil ile konuştuğunu gören kişinin aniden yurt dışına çıkma gibi sürpriz bir gündemi olabilir.

Rüyada Küçük Kızla Konuşmak

Rüyada küçük kızla konuşmak bir hediye alınacağının ya da verileceğinin işaretidir. Bu hediye çok manalı bir armağan olup gönül birliğini sağlayacaktır. Rüyada küçük bir kızla ailesinin yanında konuştuğunu gören kişi bir düşmüşe, bir muhtaca yardım elini uzatarak bol miktarda hayır duası kazanır.

Rüyada Tanıdık Kızla Konuşmak

Rüyasında tanıdık kızla konuşmak aile büyüklerinin de desteğiyle yeni bir işe girişmeye delalettir. Tanıdık bir kız ile karanlık bir ortamda konuştuğunu gören kişi yanlış yollara saparak helal yoldan değil haram yoldan para kazanmanın derdine düşer. Sonu pişmanlık olan bu yollarda uzun süre kalır.

Rüyada Bekar Kızla Konuşmak

Rüyada bekar kızla konuşmak bekar erkekler için ani bir gelişmeyle evlenmeye, nişanlı biri için yüzük atmaya, evli biri için boşanmaya delalettir. Rüyasında bekar bir kızla fısır fısır konuştuğunu gören kişinin gerçek hayatında sadakatsizlik baş gösterir. Aldatıldığını anlayan ve fark eden bir insan uzun bir süre münzevi bir hayat sürerek insanlara dair güvenini yeniden kazanmaya çalışır.

Rüyada Sevdiğin Kızla Konuşmak

Rüyada sevdiğin kızla konuşmak platonik aşıklar için bir umut kapısının sonuna kadar açılacağının işaretidir. Sevdiği kızla kalabalık bir caddede ya da yol üstünde konuştuğunu gören kişinin aşkı aileler tarafından onaylanır ve sonu evlilik gibi hayırlı bir gelişmeye kadar açılır.

Rüyada Kızla Tanışmak

Rüyada kızla tanışmak yeni insanlarla tanışarak yeni iş ortamlarına girmeye, yeni şeyler deneyip çoğunda başarılı sonuçlar elde etmeye işarettir. Rüyasında bir arkadaşı sayesinde yeni bir kız ile tanıştığını gören kişi gerçek hayatında yeni ve sürpriz gelişmelere açık olmalıdır.

Rüyada Kızla Oturmak

Rüyada kızla oturmak çok yakında ekonomik getirisi olacak bir iş için masa başına oturmaya delalettir. Rüyada oturulan kızın üzerinde ışıl ışıl parlayan elmaslar gören kişi yakın bir süre içerisinde alacağı bir telefon haberi ile birlikte sefaletten bolluğa geçer. Rüyasında bir kızla parkta ya da bahçede oturduğunu gören kişinin geleceği aydınlanır ve umut dolar.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani