Rüyada “Rüyada Kız Çocuk Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kız Çocuk Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada kız çocuk görmek, kötü haber almaya yorumlanır. Rüyada kız çocuk görmek, kızgın haber almak olarak yorumlanır. Rüyada kız çocuk görmek tatsız olayların yaşanacağına yorumlanmaktadır. Rüyada kız çocuğu görülmesi ile alimler İslami olarak şu yorumları yapmıştır.

Rüyada Kız Çocuk Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada görülen kız çocuğunu yaşına göre yorumlamıştır. Yaşı ne kadar büyük ise yaşanacak sıkıntılar o kadar büyük olur. İmam Nablusi (r.a) Rüyada kız çocuk görmek, güzel ve hayırlı evlat ile tabir edilir. İbni Sirin (r.a) Kız çocuğunu, kızgın ve kötü haberlere yormuştur. Rüyada kız çocuğu doğurduğunu gören kadının, doğumu zor olur. Yorumunu yapmıştır.

Rüyada Kız Çocuk Olması

Rüyada kız çocuk olması, yaşanacak can sıkıcı olaylar ile yorumlanır. Rüyasında kız çocuğu olan kişi, aile içinde bir tatsızlık ve tartışma yaşar. Güzel ve sevimli bir kız çocuğunun olduğunu gören kişi, sevindirici haberler alır. Çocuğu olmayan bir kadın, güzel bir kız çocuğunu rüyasında görür ise evlat sevinci yaşar.

Rüyada Kız Çocuk Kucaklamak

Rüyada kız çocuk kucaklamak, yardıma muhtaç bir kadına, yardım edileceği ile tabir edilir. Rüyada kız çocuğunu kucaklayarak götürmek, kız çocuğu olan bir kadın ile münasebet olmak ile yorumlanır. Kız çocuğunun, başkası tarafından kucaklandığına şahit olmak, evlat hasreti ile yorumlanır.

Rüyada Kız Çocuk Dövmek

Rüyada kız çocuk dövmek, haset ve çocuk sevmeyen kişi olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında kendi kız çocuğunu dövmek, onu kaybetmek ve bundan dolayı büyük acı yaşamak ile yorumlanır. Rüyası da, tanımadığı bir kız çocuğunu döven kişi, başkaları tarafından ayıplanacak, yanlış bir yapar.

Rüyada Kız Çocuk Emzirmek

Rüyada kız çocuk emzirmek, hayırlı evlatlar ile yorumlanmaktadır. Rüyasında başka birinin kızını emzirmek, başka bir kadına evladı ile yardımcı olmak ile tabir edilir. Rüyada kız çocuğunun emzirildiği gören bir kadın, evlat ile müjdelenir. Emzirilen bir kız çocuğunu gören, erkek ise yuva kurar. Evli ise çocuk sahibi olur.

Rüyada Kız Çocuk Sevmek

Rüyada kız çocuk sevmek, iyi ve güzel haberler almaya tabir edilir. Rüyasında kendi kız çocuğunu seven bir anne, onun geleceği için bir mal alır ve saklar. Kendi kızını sevdiğini gören baba, kızı ile ilgili bir endişe yaşar. Rüyada başka birinin kızını seven bir kişi, mutlu haberler alır ve evlat sahibi olamıyor ise evlat sahibi olur.

Rüyada Sarışın Kız Çocuğu Görmek

Rüyada sarışın kız çocuğu görmek, aydınlığa kavuşulacağı ile yorumlanır. Çocukları hasta olan bir aile, bu şekilde bir rüya görüyor ise, çocukları yakın zamanda şifa bulur. Çocuksuz bir aile bu şekilde bir rüya görür ise, evlatlık alır ve ona bakarlar. Rüyası da güzel ve sarışın bir kız çocuğu gören kimse, iyi haberler alır ve hayatı boyunca bunun için şükür eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani