Rüyada “Rüyada Kıyma Görmek” Görmek

Rüyada Kıyma Görmek

Rüyada Kıyma görmek, görülen kıymanın durumuna göre farklı anlamlarda yorumlanmaktadır. Rüyada kıyma gören kimse, eğer görülen kıyma kurtlanmış, kokmuş veya bozulmuşsa kişinin zorlu bir hastalıkla baş etmesi gerektiğine delalet eder. Rüyada kıyma görmek, bu hastalığın geçmesi uzun zaman alacaktır. Bu durumda kıyma görmek olumsuz yönde yorumlanır. Ancak görülen kıyma temiz ve taze ise bu durum berekete, bolluğa, şansa ve kısmete delalet olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Kıyma Görmek İslami Anlamı

Kirmani(r.a)’ya göre kişi evlatlarının davranışlarından memnun kalacak, ailesi ile birlikte mutlu günler geçirecek ve geçim derdi çekmeyecektir. Bu durumda rüyada kıyma görmek pekala olumludur.

Rüyada Kıyma Almak

Rüyada kıyma almak iş arayışına delalet etmektedir. İş arayan rüya sahibi daha yüksek ve hayırlı kazancın peşine düşmüş demektir. Kişinin yeni imkanlar yaratacağına ve ticarette rekabetçi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Kıyma Yemek

Rüyada kıyma yemek kişinin çalışmadan, yani oturduğu yerden gelir etmesini ifade etmektedir. Kişinin emek harcamadan kazandığı paraya delalet etmektedir. Bu paranın bankasında bulunan yatırımının faizinden veya dükkan, kiralık daire gibi yerlerden gelmesi beklenir.

Rüyada Çiğ Kıyma Görmek

Rüyada çiğ kıyma görmek şerre delalettir. Bu durumun kendini kaza veya ölüm haberi gibi durumlarla göstermesi beklenmektedir. Kişinin hayatının kötü bir yöne doğru yönelmesine işaret eden rüya, kişinin bahtının kapanmasının, kötü haberlerin etkisinden sıyrılamamasının veya zorluk içerisindeki hastalık dönemlerinin kişiyi beklediğinin işaretçisidir. İslam açısından da ecelin yaklaşması olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Yağlı Kıyma Görmek

Rüyada yağlı kıyma görmek kişinin kendisi için iyi, çevresi için kötü bir haberdir. Kişinin maddi anlamda güçleneceğini, ticari mertebesinde yükseleceğini müjdelemektedir. Diğer yandan aynı kişinin, aile bireylerinin biri hakkında üzücü haber alacağına delalet etmektedir.

Rüyada Köftelik Kıyma Görmek

Rüyada köftelik kıyma görmek maddi anlamda, rüyayı gören kişi için büyük bir müjdedir. Kişinin maddi açıdan yükselmesine, iş hayatında başarılı olmasına, yüksek kazançlara ulaşacağına, hayatında mutlu olup rahat edeceği bir döneme gireceğine, içinde bulunduğu fiziksel ve psikolojik rahatsızlıkları atlatacağına delalet etmektedir. Kişinin yüksek refah seviyesindeki bu hayatı, aile bireyleri ve çevresindekilere daha fazla zaman ayırmasına olanak tanıyacaktır. Kişi duygularını daha rahat dile getirebilecektir.

Rüyada Kıymalı Börek Görmek

Rüyada kıymalı börek görmek kişinin hayırlı bir kısmet bulacağına delalet eder. Kişi bu ilişki sayesinde mutlu bir evlilik kuracak ve bu durum eşlerin her ikisini de derinden etkileyecektir. Bu etki iyi yönde gerçekleşecektir.

Rüyada Kıymalı Pide Görmek

Rüyada kıymalı pide görmek kişinin işe gireceğine delalettir. Bu iş kişi tarafından uzun zaman araştırılmış ve üzerinde düşünülmüştür. Kişinin tüm bu hevesi ve sabrı, tüm olumlu yönleriyle ona dönecek, hayırlı, başarılı ve yükseklerde bir iş hayatıyla bol kazanç sağlayacaktır. Kişi kısa sürede terfi alarak yüksek mevkilerde çalışacaktır.

Rüyada Kıyma Çektirmek

Rüyada kıyma çektirmek kişinin hayırlı kısmetler’le karşılaşacağına delalet etmektedir. Diğer yandan hastalıklar, bu kişiden uzak duracaktır.

Rüyada Kıyma Görmek Dini Anlamı

Rüyada kıyma görmek dini anlamı olumlu yöndedir. Kişinin helal rızkına işaret etmektedir. Bu helal rızkın bereketi bol, hazmı kolay olacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani