Rüyada “Rüyada Kivi Görmek” Görmek

Rüyada Kivi Görmek

Rüyada kivi görmek, rüyayı gören kişinin peş peşe elde edeceği başarılara delalet eder. Rüyada görülen kivi, Dini açıdan rüyada kivi görmek, nasibin ve kısmet dolu günlerin daim olacağına, kısa zamanda hane içerisinde kazancın artacağına yorumlanır. Kivi rüya içerisinde bereket ve kazançlı işlere delalettir.

Rüyada Kivi Görmek İslami Anlamı

Rüyada görülen kivi, Bu açıdan rüya alimlerinden Kirmani (r.a) yorumuna göre de bu rüya kazançlı işlere girişimi ve hanedeki maddi sıkıntıların yok oluşuna delalet etmektedir.  İkinci rüya yorumu ise, kişi bir işe ya da yeni bir başlangıca çekindiği için kısmetin azını elde etmesi şeklinde yorumlanır. Kişi korktuğu ya da yapamayacağını düşündüğü için bir iş girişiminde bulunmuyor, eğer kişi bu işe imza atarsa kısmetini her geçen gün daha da katlayacak, bolluk içerisinde yaşayacaktır şeklinde rüya tabir olur.

Rüyada Kivi Dilimlemek

Rüyada kivi dilimlemek, parça parça gelecek nasibe delalet eder. Kişi öncelikle bir kazanç kapısını aralayarak, geliri ve hanedeki bereketi artıracaktır. Bu kazanç kapısı bir ev ya da yeni bir iş olabilir. Bu iş ya da yatırımlar sonucunda farklı işlere de adım atarak, rüyayı gören kişi hem daha varlıklı hem de daha yüksek mertebeli bir konuma gelecektir. Bu kazanç kapısından sonra kısmeti ve bereketi hanesine devamlı olarak alacak, hayatı boyunca maddi sıkıntı çekmeden mutlu bir yaşama nail olacaktır.

Rüyada Kivi Bahçesi Görmek

Rüyada kivi bahçesi görmek, rüyayı gören kişi için oldukça kolay ve helal kazanca delalettir. Kolay kazanç kişinin hem kısmetinin artmasını sağlayacak hem de zorluk çekmeden sıkıntılardan kurtulmasına vesile olacaktır. Bir miras ya da uzun zamandır beklenen para haberi rüyada kivi bahçesi görmenin yorumları arasındadır. Rüyasında kivi bahçesinde olan kişi ayrıca çevresinden yana sevgi ve saygıyı da bularak, hatırı sayılır insanlarla bir araya geleceğine de yorumlanabilir.

Rüyada Kivi Soymak

Rüyada kivi soymak, iki farklı şekilde yoruma tabi olur. İlk yorum kişinin düşmanlarından uzaklaşarak hem kısmetini bollaştırması hem de haramdan uzak durması şeklinde yorumlanır. Kişinin çevresinde yer alan düşmanlar, kişiye dost gibi görünerek harama el uzatmasına, günah işlemesine neden olmaktadır. Rüyayı gören kişi düşmanlarını fark ederek, haramdan uzak durursa hem hanesinde huzur olacak hem de kısmeti bugünkünden daha çok artacaktır.

Rüyada Kivi Ağacı Görmek

Rüyada kivi ağacı görmek, kazancın içinden kazanç elde etmek şeklinde tabir olur. Rüyayı gören kişi oldukça küçük bir işe girişim yapmasıyla birlikte ardından çok büyük kazançlara elde edeceği rüyanın yorumları arasındadır.

Rüyada Kivi Reçeli Yemek

Rüyada kivi reçeli yemek, ağız tadına, huzura, berekete ve şifalı günlere delalet eder. Rüyasında kivi reçeli gören kişinin duaları ve istekleri kabul olur, sıkıntı dolu günler geçerek, mutlu ve huzurlu günler kişiye nail olur. Ayrıca, hane bereket ve helal kazançla dolar şeklinde rüya yorumu yapılabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani