Rüyada “Rüyada Kısır Görmek” Görmek

Rüyada Kısır Görmek

Rüyada Kısır görmek, ne demek diye düşünecek olursak, kısırın toplumumuzdaki yerine önem vermemiz gerekir. Rüyada kısır gören kimse, kısır toplum içerisinde huzur ve afiyet ortamlarına eşlik eden bir yiyecektir. Rüyada kısır görmek, yani rüyada kısır görmek hayra delalettir.

Rüyada Kısır Görmek İslami Anlamı

Dolayısıyla rüyada kısır görmek rüyayı gören kişinin içinde yaşadığı evin keyfinin yerinde olacağına, ağız tadının bozulmayacağına ve mutlu günler geçireceğine delalet etmektedir. Kirmani(r.a)’ya göre aile geçim sıkıntısına düşmeden rahatça yaşayacaktır. Bu durum alım sıkıntısı ve maddi zarara uğramadan geçecek ömre tabir edilmektedir. Kişinin neşesinin yerinde olması ve büyük sıkıntılar geçirmemesi beklenir.

Rüyada Kısır Yemek

Rüyada kısır yemek, eğer kişinin sıkıntıları varsa tüm bu sıkıntı ve zorlukların üstesinden geleceği anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi çektiği sıkıntıları aşacak, zahmetten kurtulacak, zor günleri atlatacak ve mutlu bir hayatla yaşamına devam edecek demektir. Bu durum hayatın ona cömert davranacağını, mutlu ve bereketli bir yaşam süreceğini müjdelediği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kısır Yapmak

Rüyada kısır yapmak, rüya sahibinin yeni aktivitelerle ilgileneceğine delalet eder. Bu aktiviteler sayesinde kişinin, geçirdiği günlerin sıkıntılarını, depresif yanlarını geride bırakması beklenir.

Rüyada Kısır Yoğurmak

Rüyada kısır yoğurmak, kişinin maddi kazancını sıkıntı çekmeden, rahatlıkla kazanacağı anlamına gelmektedir. Kişi ekmek parasını çok yıpranmadan, rahat kazanacaktır. Uzun mesailerde çalışmadan nispeten rahat koşullarla maddi kazancını sağlayan kişi rahatlıkla hakkını alıyor demektir.

Rüyada Kısır Yemeği Görmek

Rüyada kısır yemeği görmek kişinin eviyle alakalı bir durumdur. Kişinin evini değiştireceğine ve rahat edeceği, ferah bir eve taşınacağına delalet etmektedir.

Rüyada Kısır Malzemesi Görmek

Rüyada kısır malzemesi görmek kişinin dedikoduya maruz kalacağına delalettir. Burada hangi malzemelerin görüldüğü önem taşımaktadır. Kişinin bulguru görmesi, kötü sözlere maruz kalacağına işaret etmektedir. Kişi rüyasında eğer içinde bulgur olmayan kısırı yiyorsa bu durum sıkıntılardan kurtulacağına menfaat elde edeceğine işaret olarak yorumlanmaktadır. Rüyada eğer kişi malzemeleri kullanarak kısır yapıyorsa bu kişinin hiç ummadığı zamanda büyük kısmetlere erişmesi beklenir.

Rüyada Kısır Kadın Görmek

Rüyada kısır kadın görmek hayra alamettir. Kişinin doğru yatırımlar aracılığıyla rahata kavuşması beklenir. Bu sayede maddi ve manevi olarak kişi rahatlayacaktır. Kişi gönlünce harcama yapabilecek ve bahtı, kısmeti açılacaktır. Bu ortamda kişinin çocukluktan beri hayalini kurduğu durumlara ulaşmasına delalet eder. Kişi için artık hayırlı ve bereketli bir hayat söz konusudur.

Rüyada Bulgur Kaynatmak

Rüyada bulgur kaynatmak kişinin geleceğine dair kaygıyı ifade etmektedir. Bu rüyayı görmek kişinin gelecek günlere hazırlık olarak elindeki parayı mümkün olduğunca biriktirmekte olduğu anlatmaktadır. Kişi çocuklarına da sorumluluk sahibi olmayı öğretmeyi amaçlamaktadır. Kişinin tasarrufu sayesinde bol ve bereketli yaşam süreceği anlamına geliyor olsa da kişi için asıl önemli olan manevi hayattır. Kişinin ailesiyle birlikte dürüst yapılarından dolayı iş hayatında takdir edileceğine işarettir.

Rüyada Bulgur Yoğurmak

Rüyada bulgur yoğurmak kişinin sıkıntılarından kurtulacağına işarettir. Kişinin iş dünyasında kısa sürede büyük yol kat etmesi beklenmektedir.

Rüyada Kısır Görmek Dini Anlamı

Rüyada kısır görmek dini anlam olarak olumsuz yöndedir. Kişinin haram yiyeceğine işaret eder. Düşman sizden üstün gelecektir. Hayırsızlığa delalettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani