Rüyada “Rüyada Kırmızı Mercimek Görmek” Görmek

Rüyada Kırmızı Mercimek Görmek

Rüyada Kırmızı Mercimek görmek, genellikle hayra yorulur. Rüyada kırmızı mercimek gören kimse, kişinin güzel günler yaşaması, mutlu ve sevinçli hadiseler alması ile tabir olunur. Rüyada kırmızı mercimek görmek, bazılarına göre üzüntü ve kedere, sıkıntıya düşmeye ve borç batağında olmaya tabir edilir. Kırmızı mercimek görmek bazılarına göre ise ekonomik anlamda güzel seviyelere gelmek, istenilen başarıları elde etmek demektir.

Rüyada Kırmızı Mercimek Görmek İslami Anlamı

Rüyada görülen mercimek, genellikle bilimsel anlamda yapılan çalışmalara, keşiflere ve bu alanda iş yapan kişinin başarısına işarettir. Kişinim ilim, irfan sahibi olması ve yetenekleri sayesinde hem güzel paralar kazanması hem de iyi yerlere gelerek etrafına faydalı olması demektir. İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; kırmızı mercimek görmek helal mala yolculukta yaşanacak rızka delalettir. Rüyada kırmızı mercimek görmenin psikolojik yorumu ise kişinin kendini yetersiz görmesi, birçok konuda kendini zorlaması ve hırs yapması demektir.

Rüyada Kırmızı Mercimek Çorbası Görmek

Rüyada kırmızı mercimek çorbası görmek, aile içerisindeki huzura, karışıklıklar var ise çözülmesine ve çok mutlu olmaya işarettir. Yuvasında mutlu olan kişi her konuda başarılı olacak demektir. Aile büyüklerinden özellikle yaşlı kimselerden görülecek yardım ile mutluluk daha da katlanacaktır.

Rüyada Kırmızı Mercimek Almak

Rüyada kırmızı mercimek almak, maddi anlamda pahalı olan birçok şeyi elde etmek, kişinin geçmişin de alamadığı birçok şeyi alabilecek olması ve sıkıntılı dönemlerin de sona ermesi bu dönemleri tamamen unutması demektir.

Rüyada Kırmızı Mercimek Dökmek

Rüyada kırmızı mercimek görmek, çok hayırlıdır. Şanslı bir döneme girmek, bolluğun bereketin artması ve her yerden kısmetin taşması ile tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Mercimek Pişirmek

Rüyada kırmızı mercimek pişirmek, kişinin herkese faydalı olması, iyilikler yapması ve bu sayede tanınarak herkes tarafından sevilmesi ile açıklanabilir.

Rüyada Kırmızı Mercimek Ekmek

Rüyada kırmızı mercimek ekmek, güzel bir işe tohum atmak ve yakın zamanda çok hayırlı bir şekilde bu işin ekmeğini yemek ve kısa zamanda bu konunun filizlenmesi demektir.

Rüyada Kurtlu Kırmızı Mercimek Görmek

Rüyada kurtlu kırmızı mercimek görmek, Bir işe taş koyan kötü niyetli kimseler, araya hile sokan art niyetli kişiler ile yorumlanabilir. Olması mümkün olan ve iyiye giden bir işin bu kişinin araya girmesiyle tersine dönmesi söz konusu olabilir.

Rüyada Kırmızı Mercimek Yemek

Rüyada kırmızı mercimek yemek, yeni biriyle tanışıp aşık olmak ve bu kişi ile ileriye yönelik bir ilişki kurmak demektir. Özellikle bekar kimseler için olan bu rüya çok hayırlı iken evli kimseler için ise bambaşka bir güzellik sağlar. Aile içine gelecek güzel bir haber ve sevinç gözyaşı dökmek demektir.

Rüyada Kırmızı Mercimek Islatmak

Rüyada kırmızı mercimek ıslatmak, birinin derdine ortak olmak, çözüm bulmak ve o kişiyi rahatlatmak demektir. Kimseye sırt çevirmeden herkese yardım eden kimse, tez zamanda bunun mükafatını alacaktır. Bu rüyanın diğer anlamı ise güzel bir hediye almak ve eski günleri yad etmek demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani