Rüyada “Rüyada Kirli Elbise Görmek” Görmek

Rüyada Kirli Elbise Görmek

Rüyada Kirli Elbise görmek, çoğunlukla iyi anlamlara sahip değildir. Rüyada kirli elbise gören kimse, rüyasında kirli elbise gören birinin peşini olumsuzluklar hiç bırakmaz ve tüm dertler art arda gelir. Rüyada kirli elbise görmek, bazı rüya tabircileri tarafından yapılmakta olan yorumlara göre de kirli elbise görmek kişinin bu olumsuzlukları aldığı yanlış kararlarla kendisinin ortaya çıkardığı söylenir.

Rüyada Kirli Elbise Görmek

İmam Nablusi (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında kirli elbise görürse kendi sonunu kendi hazırlayacağı bazı hatalar yaparak hayatını berbat bir hale sokacak demektir.” Bu yoruma göre de rüyada kirli elbise görmek olumlu anlamlara sahip olmadığı için hayırsız bir rüya olarak kabul edilir.

Rüyada Kirli Elbise Giymek

Rüyada kirli elbise giymek, zorlu bir süreç ile tabir olunur. Rüyayı gören kişi sıkıntılı geçecek günlere karşı hazırlıklı olmalıdır. Rüyasında kirli elbise giydiğini gören biri dertlerle baş etmek zorunda kalacak ve bu süreç onu fiziksel ve ruhsal anlamda büyük bir çöküntüye sürükleyecektir.

Rüyada Kirli Elbise Toplamak

Rüyada kirli elbise toplamak, kişinin yanlış insanlarla arkadaşlık ederek kalbinin temizliğini yitireceğine işaret eder. Rüyasında kirli elbise topladığını gören biri seçtiği yanlış arkadaşları yüzünden dinine olan inancını kaybedecek ve kötü niyetler içerisinde olacaktır.

Rüyada Kirli Elbise Yıkamak

Rüyada kirli elbise yıkamak, rüya sahibinin sonunda hatalarını fark ederek doğru yola yöneleceği anlamına gelir. Rüyasında kirli elbise yıkadığını gören kimse kötü işlerden elini eteğini çekerek Allah yolunda ilerlemeye başlar ve iç huzura erişir.

Rüyada Kirli Elbise Çıkarmak

Rüyada kirli elbise çıkarmak, kişinin kendisini dünyevi zevklerden arındırarak kendisini ibadetlerine adayacağına delalet eder. Rüyasında kirli elbise çıkardığını gören kimse dünya malına verdiği değeri bir kenara bırakır ve artık öteki dünya için hazırlık yapmaya başlar.

Rüyada Kirli Elbise Almak

Rüyada kirli elbise almak, kişinin göz göre göre yanlış işler meşgul olarak başına bir sürü dert açtığı anlamındadır. Rüyasında kirli elbise aldığını gören kimse hatalı olduğunu bildiği halde aynı davranışları sergilemeye devam edecek demektir.

Rüyada Kirli Elbiseleri Atmak

Rüyada kirli elbiseleri atmak, rüyayı gören kişinin kendi çabaları ile dertlerinden arınacağı ile tabir olunur. Rüyasında kirli elbiseleri attığını gören biri çok fazla uğraşarak sonunda tüm sıkıntıları başından def eder.

Rüyada Kirli Takım Elbise Görmek

Rüyada kirli takım elbise görmek, iş hayatında hile yapan bir yönetici ile yorumlanır. Rüyasında kirli takım elbise gören biri çalışma hayatında yüksek mevkideki biri tarafından haksızlığa uğratılacak ve bu durum onun başına büyük dertler açacak demektir.

Rüyada Kirli İş Elbisesi Görmek

Rüyada kirli iş elbisesi görmek, kişinin çok büyük emekler harcayarak helal kazanç elde ettiğine ve bu yüzden de bütün işlerinin yolunda gittiğine delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani