Rüyada “Rüyada Kiremit Görmek” Görmek

Rüyada Kiremit Görmek

Rüyada Kiremit görmek, devlete bedeli neyse ödenerek, tüm evrak işlemlerini halletmeye yorumlanır. Rüyada kiremit gören kimse, bir noksanı olmadan ve doğru bir şekilde yerine getirilerek yapılan işlere işaret eder. Rüyada kiremit görmek, işten elde edilen hayırlı gelire işaret eder. Hane içinde yaşanacak büyük sevinçlere, içerisinde sürpriz barındıran gelişmelere işaret eder. Rüyada görülen kiremit,  sevinçli vakalara tabir edilir, evli kişiler için ise bir evlat sahibi olmak olarak yorumlanır.

Rüyada Kiremit Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a)’ ye göre, rüyada kiremit görmek çevresinde var olan nifak ekici mevki sahibi bir kişiye ve bazen de o adamın mecusi neslinden bir kişi olmasına delalet eder. Rüyada görülen kiremit, haram mal değildir. Eğer kiremit çocuğa alamet olursa, o çocuk azaları tamamlanmadan anne karnında düşer ya da doğar fakat ömrü kısa olur. Yine kiremitin çocuğa delalet ettiği bazı durumlarda ise o çocuğun ömrü uzun olur.

Rüyada Kiremit Almak

Rüyada kiremit almak, yeni yerler görmeyi seven bir insana, sorumluluk almaya ve kendini oldukça iyi hissetmeye rivayet etmektedir. Rüyayı gören kişi bir kadın ise yaptığı teşebbüsler sayesinde bol gelir elde edeceğine, aldığı yanlış kararlar yüzünden zor bir dönem geçirmeye ve mutlu olamamaya işaret etmektedir. Rüyayı gören genç bir erkek ise zamanla işi olan kimsenin zamanında işlerinin biteceğine, refah seviyesinin ileriye gitmesine ve hayattan zevk almaya delalet eder.

Rüyada Kiremit Dizmek

Rüyada kiremit dizmek, sıkıntıların altından kalkmak için çeşitli kararlar verileceğine, herkesin sevdiği ve mesut olunan bir işle uğraşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada Kiremit Kırmak

Rüyada kiremit kırmak, zorluğa, ezaya, yoğunluğa ve çok çalışmaya delalettir. Rüya sahibinin, güçlükle ve eziyetle geçimini sağladığına üstelik karşılığında da hakkı olanı elde edemeyip, kıt kanaat geçinmek durumunda kaldığına yorulur.

Rüyada Kiremit Ev Görmek

Rüyada kiremit ev görmek, rüyayı gören kişinin iyilik ve güzellik göreceğine, Allah’ın bahşettiklerinden bolca nasipleneceğine, musibet ve kötülükle karşılaşmayacağına, aile ve meslek yaşamında gerçek mutluluğu ve huzuru bulacağına delalettir.

Rüyada Kiremit Çatı Görmek

Rüyada kiremit çatı görmek, mesut ve güzel bir aile hayatıyla tabir edilir. Bireylerin birbiriyle sıkı ilişkiler içinde olduğu, ilişkilerin sevgi ve saygı minvalinde yürüdüğü, şen kahkahaların ortamda sıkça duyulduğu bir yuva olarak yorumlanır.

Rüyada Kırık Kiremit Görmek

Rüyada kırık kiremit görmek, giderlerin altından kalkılacağına, problemlerin bu sayede çözüme ulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada Kiremit Rengi Görmek

Rüyada kiremit rengi görmek, rüya sahibinin geçim derdinden kurtulacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını mazide bırakacağına, ileride çok sağlıklı ve başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada Kiremit Tozu Görmek

Rüyada kiremit tozu görmek, rüyayı gören kişinin hayırlı bir şekilde başlamış olduğu bir işin kötü bir şekilde devam edeceğine, büyük umutlarla girilmiş olan bu işte beklenmeyen ve zor günler geçirileceğine, şansının ve nasibinin kötüye gideceğine, işlerinin zarara uğrayacağına iş hayatında hızlı bir düşüş göreceğine delalettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani