Rüyada “Rüyada Kiler Görmek” Görmek

Rüyada Kiler Görmek

Rüyada Kiler görmek büyük bir sofranın etrafında toplanmış aile büyükleri ile birlikte keyifli vakit geçirmeye işarettir. Rüyada kiler gören kimse, kilerin içinde tuz ve şeker gören kişi önce suratını buruşturduğu şeyleri sonra olumlu karşılar.

Rüyada Kiler Görmek İslami Anlamı

Rüyada kiler görmek, Cafer-i Sadık buyurmuştur ki: Rüyada kiler görmek açlık zamanlarında da tokluk zamanlarında da yetinmesini bilen hayırlı kulun doğru yoluna işaret eder.

Rüyada Kiler Temizlemek

Rüyada kiler temizlemek borcunu ödemeye, sözünü yerine getirmeye, kalp kırmaya, hazırlık yapmaya, düşmanın gücüne karşı kendi kuvvetini göstermeye, az ile yetinmeye, sürekli olarak şükredip takva yoluna girmeye işarettir.

Rüyada Kilere Saklanmak

Rüyada kilere saklanmak düşmanın tuzaklarına karşı siper ve önlem almaya, aileyi bir araya toplamaya, dış güçlere karşı içeride dayanışmayı sağlamaya, aile içinde gerçek kimliği ile örtüşmüş bireyler aracılığıyla samimi ilişkiler kurmaya delalettir. Kilere saklanıp kapıyı kilitleyen kişi düşmanlarından saklanmayı başarır.

Rüyada Boş Kiler Görmek

Rüyada boş kiler görmek hem açlığa hem de yokluğa işaret eder. Kişi zenginliğini doğru ve güzel yolda kullanmadığı için düşmüşlerin arasına katılır. Boş kiler içerisinde bir böcek ya da karınca gören kişi gerçek hayatında çok çalışarak evinin kilerini doldurmaya ant içer.

Rüyada Kiler Doldurmak

Rüyada kiler doldurmak hazırlık yapmaya, önemli misafirleri baş tacı etmeye, bir dayı ya da amcanın apansız ziyaretine, edilen bir telefon ile hem şaşırıp hem sevinmeye, yeni bir gelin alıp ev işlerinde anneye yardım edilmesine işarettir. Kiler doldurmak aynı zamanda fakirlikten sonra bolluğa tekabül eder.

Rüyada Kilerde Fare Görmek

Rüyada kilerde fare görmek bir düşman gözün aile saadetini ve sofra zenginliğini kıskanmasına işarettir. Genel olarak fare rüyalarda talanı, müsrifliği, israfı, açık etmeden sinsiliği ve aç gözlülüğü temsil eder. Rüyasında kilerdeki fareyi yakalayıp öldüren kişi gerçek hayatında gözü olanları yaşamından çıkararak rahat bir nefes alır.

Rüyada Erzak Dolu Kiler Görmek

Rüyada erzak dolu kiler olmak evvela ailesini düşünen bir baba figürüne işaret eder. Erzak dolu kilerden erzakları alıp alıp dağıttığını gören kişi kutlu kişiler arasına katılır ve hayatı boyunca saygı görür. Erzak dolu kilerin kapısını kapatmaya çalışan kişiye müdahale eder, bir zengin ile fakirin hakkı için mücadele eder.

Rüyada Erzak Dolabı Görmek

Rüyada erzak dolabı görmek iyiliğe, hikmet dolu sözler söyleyip ilim alanında yükselmeye, fakirlere yardım etmeye, dayanışmaya, mahallede parmakla gösterilen saygın bir kişi olmaya işaret eder. Erzak dolabından çorba alıp kaynatan kişi bir dostunun hastalığına merhem olur.

Rüyada Erzak Deposu Görmek

Rüyada erzak deposu görmek savaş hazırlığı demektir. Bu savaş iki ülke, iki millet arasında cereyan edecek büyük bir savaş olabileceği gibi; iki kişi arasında senelerce sürecek bir düşmanlığın ilk zamanları da olabilir. Rüyasında erzak deposundan makarna aldığını gören kişi anaç kişiliği ile ailesinin takdirini kazanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani