Rüyada “Rüyada Kasa Görmek” Görmek

Rüyada Kasa Görmek

Rüyada Kasa görmek, rüya yorumcularına göre rüyada kasa görmek gelecekte girişilecek vatan ve millet için hayırlı olan işlere, bu işlerden büyük karlar elde etmeye, maddi ve manevi kazançlara nail olmaya dalalet eder. Rüyada kasa gören kimse, girişilen her işte başarı sağlamaya yorulur. Rüyada kasa görmek, bu rüya aynı zamanda gelecek olan toplu miktarda para ya da hayırlı işlere dalalet eder.

Rüyada kasa görmek, ulaşmış olduğu başarılar ve elde ettiği maddi refah sayesinde stres ve sıkıntılarda uzak bir ömür sürmeye dalalet eder. İslam alimleri tarafından rüyada kasa görülmesi çok farklı şekillerde yorumlanır.

Rüyada Kasa Görmek İslami Anlamı

Kirmani(r.a) tarafından yapılan yorumlara göre rüyada kasa görmek hayırlı bir iş sahibi olmaya, iyi paralar kazanmaya, elde ettiği kazançla ülkesine ve kendisine fayda sağlayacak güzel işler yapmaya yorulur. İyi bir aile hayatı kurmaya bir ömür mutlu ve huzur dolu bir ömür yaşamaya delalet eder.

Rüyada Kasa Açmak

Rüyada kasa açmak, önemli ve saklanması icap eden sırlara dalalet etmektedir. Bu sırlar sebebiyle insanlardan köşe bucak kaçmaya, saklanmaya, ancak bir şekilde bu sırların ortaya çıkacak olmasına yorulur. Sırlarının açığa çıkmasıyla rezil olmaya dalalet eden bir rüyadır.

Rüyada Kasa Soymak

Rüyada kasa soymak, bir başkasına ait olan öğrenilmemesi gereken gizli bilginin hile ve dolap ile öğrenilmesine, bu sebeple ciddi sıkıntılar yaşamaya yorulur. Bazen de bu rüya yüklü miktarlarda para elde etmeye dalalet eder.

Rüyada Kasa Taşımak

Rüyada kasa taşımak, anne ve babanın hayır dualarını almaya bu sebeple işlerinin her zaman yolunda gitmesine ve refaha kavuşmaya dalalet eder. Bu rüya her zaman bir hayır duası alınmasına ve bu durumun huzuru ve refahı ile yaşamını sürdürmeye yorulur. Keyif, neşe, ağız tadı ile yorulan bir rüyadır.

Rüyada Yazar Kasa Görmek

Rüyada yazar kasa görmek, borçların ödenmesine, hakka girmemeye, her işin tıkır tıkır zamanında yapılmasına ve bu sebeplerle işlerin yolunda gitmesine dalalet eder. Aynı zamanda bu rüya mutlu ve huzurlu bir aileye sahip olup gereken zamanın verilmesine dalalet etmektedir.

Rüyada Tahta Kasa Görmek

Rüyada tahta kasa görmek bir takım zorluklar ve sıkıntılar çektikten sonra elde edilen kazanca, refah ve huzur dolu bir hayata ve istediğini elde etmeye yorulur. Bu rüya aynı zamanda getirisi yüksek ticari işlerle ilgilenmeye ve başarılara imza atmaya dalalet eder.

Rüyada Para Dolu Kasa Görmek

Rüyada para dolu kasa görmek, ağır bir yükün altına girmeye, ciddi sorumluluklar almaya, birden fazla dert ve kederle boğuşmaya dalalet etmektedir.

Rüyada Meyve Kasası Görmek

Rüyada meyve kasası görmek, gerçekleşecek olan büyük hayallere, aşk hayatında gelişmeye, bol kahkahalı neşe dolu günlerin yaklaşmasına dalalet eder. Bazen de bu rüya uzun süredir boğuşulan işin uzun çabalar ve emekler sonunda çözüme kavuşacağına yorulur.

Rüyada Balık Kasası Görmek

Rüyada balık kasası görmek ticaretle uğraşılıyor ise rızkın artması, bol kazanç ve kar sağlayan ortaklıklar olarak kabul edilir. Maddi sıkıntılar yaşayıp zarara uğrayanlar için de kısa sürede işlerinin düzeltilmesine ve bol kısmete yorulur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani