Rüyada “Rüyada Karne Görmek” Görmek

Rüyada Karne Görmek

Rüyada Karne görmek, farklı şekillerde tabir edilmektedir. Rüyada karne gören kimseler, başarılı kişiler ve yaptıkları işler ile yorumlanır. Rüyada görülen karne övgü almaya ve konuşulmayı delalet eder. Alimler karne görmek ile ilgili dini yorumlarını şu şekilde yapmışlarıdır.

Rüyada Karne Görmek İslami Anlamı

Rüyada Karne görmek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüya ile ilgili olarak; göz hapsinde yapılan işler ve başkalarının fikirleri ile hareket etmektir demiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyada görülen karneyi, fikirlerine değer verilen büyükler ve onay bekleyen işler ile tabir etmiştir. İbni Sirin (r.a) Karneyi, başarı ve başarı karşılığında alınacak mükafat ile yorumlamıştır.

Rüyada Karne Almak

Rüyada karne almak, mükafat ve hediye almak ile yorumlanır. Rüyasında karne aldığını gören kişi, emeklerinin karşılığını alacak ve övülecektir. Rüyada alınan karne, ispatlanmış işleri de tabir etmektedir. Rüyada karne alan kişiler görmek, yapılan işlerde sabırlı olmak gerektiği ile yorumlanır.

Rüyada Karne Kaybetmek

Rüyada karne kaybetmek, belge kaybetmek ile yorumlanır. Rüyasında karnesini kaybettiğini gören kişi, çok çaba göstererek elde ettiği kanıtlarını kaybedecektir. Rüyada karne kaybetmek, haksız çıkmak ve boşuna yapılan işler ile de tabir edilir.

Rüyada Karnede Zayıf Görmek

Rüyada karnede zayıf görmek, eksik ve yanlış kararlar almak ile yorumlanır. Rüyada karnede zayıf görmek, başarısız olunan işlerde yapılan hataları fark etmek ve bir daha yapmamak ile de yorumlanır. Rüyada karnede bir sürü zayıf görmek, yapılan işlerde her zaman başarısız olunacağı ile yorumlanır.

Rüyada Karne Vermek

Rüyada karne vermek, bilgin kişi, eğitimci olmak ve saygı görmek ile yorumlanır. Rüyasında karne verdiğini gören kişi, fikirleri ve düşünceleri değerli olan kişidir. Rüyada karne veren birini görmek, meslek sevgisi ve yükselme istediği ile yorumlanır. Rüyada karne vermek, not vermek ve öğüt vermek ile de tabir edilir.

Rüyada Karne Günü Görmek

Rüyada karne günü görmek, ödül ve hediye beklemek ile tabir edilir. Rüyada karne günü görmek, toplu yapılacak işlerde, toplu başarı elde etmek ile de yorumlanır. Rüyada karne gününde karne almamak, tek başına yapılan hata ve başarısızlık ile yorumlanır.

Rüyada Eski Karne Görmek

Rüyada eski karne görmek, geçmişin özlenmesi ve anılması ile tabir edilir. Rüyasında eski karnesini gören kişi, yaşadığı hayattan memnun değildir ve eski hayatını özlemektedir. Rüyada birine eski karne vermek, tecrübelerin paylaşılması ve destek ile başarılan işler ile yorumlanır.

Rüyada Yırtık Karne Görmek

Rüyada yırtık karne görmek, hatalara karşı ceza almak ve suçlu hissetmek ile yorumlanır. Rüyada yırtık karne görmek, vazgeçilen yardım ve desteği de temsil etmektedir. Rüyada karnesini yırttığını gören kişi, yaptığı ve başarılı olduğu işlerden pişmanlık duyacaktır.

Rüyada Karne Değiştirmek

Rüyada karne değiştirmek, zor durumda kalmak ve çıkış yolu aramak ile tabir edilir. Rüyasında karnesini değiştirdiğini gören kişi, başkaları üzerine başarısızlığı yüklemeye çalışan ve kendi hatalarını kabul etmeyen kişidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani