Rüyada “Rüyada Karınca Görmek” Görmek

Rüyada Karınca Görmek

Rüyada karınca görmek, kişinin çok çabalayıp tüm amaçlarına ulaşacağına işaret eder. Rüyada karınca gören kimse, çalışkanlığı ile bilinen karınca, rüyayı gören kişi için de aynı sonuçları yaratır. Yani rüyada karınca görmek birinin çok çalışkan olarak geçireceği bir sürece girmesi anlamına gelir.

Rüyada karınca görmek, kendi uğraşlarıyla tüm hayallerine ulaşacak olan rüya sahibi, kısa sürede kayda değer başarılar elde eder.

Rüyada Karınca Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) şu şekilde buyurmaktadır: “Rüyasında karınca gören birinin hanesine bolluk ve bereket gelir.” Çok olmasıyla da bilinen karıncalar bu yüzden İmam Nablusi (r.a.) ‘ye göre eve bol kazanç ve bereket getirecektir. Bunun haricinde, birçok yorumcuya göre rüyada karınca görmek malın artışı ve helal rızk ile bağdaştırılır. Rüyasında karınca gören kimse kazandığı helal para ile ailesinin mal varlığını arttıracaktır.

Rüyada Karınca Beslemek

Rüyada karınca beslemek, kişinin çok tutumlu bir hale geldiğini ima eder. Bu da aslında olumsuz bir rüya olarak görülebilir. Çünkü aşırı tutumluluk bu rüyayı gören birey için birtakım aksaklıkları beraberinde getirecektir. Kendini birçok yönden kısacaktır. Bu da hayatının normal bir şekilde ilerlemesine engel olacaktır. Rüyasında karınca beslediğini gören biri, malını mülkünü kendi de dahil olmak üzere herkesten saklıyor demektir.

Rüyada Karınca Yuvası Görmek

Rüyada karınca yuvası görmek, çok büyük bir mirası simgeler. Yakın bir akrabadan kalacak olan bu miras birkaç kişi arasında bölüştürülecektir. Rüyayı gören kişinin payına ise büyük bir meblağ düşecektir. Rüyasında karınca yuvası gören kimsenin mal varlığı bir anda artış gösterir. Kişi beklenmedik bir anda ve beklenmedik bir yerden gelecek olan parayla refaha kavuşur.

Rüyada Karınca Süpürmek

Rüyada karınca süpürmek, birinden kalacak olan hayırsız bir miras anlamına gelir. Hayırsızdır, çünkü bu miras paylaşılacak kişiler arasında büyük tartışmalara yol açacaktır. Taraflar birbirine düşecektir. Bu yüzden mirasın paylaşılmaktan ziyade bir an önce ortadan kaldırılması herkes için daha uygun olacaktır. Rüyasında karınca yuvası süpürdüğünü gören kişi maddi bir mesele yüzünden yakınlarıyla kavga eder.

Rüyada Karınca Öldürmek

Rüyada karınca öldürmek, bereketli ve bol kazançlı günlerin geride kalacağına delalettir. Bu rüyayı görenler bir sebepten ötürü maddi anlamda kayıplar yaşar. Kendilerini muhtaç durumda bulurlar. Rüyasında karınca öldürdüğünü gören kimsenin kazancında ciddi bir azalma olur.

Rüyada Karınca Isırması

Rüyada karınca ısırması, birçok yorumcu için olumlu anlamlar içerir. Karınca ısırması daha çok kişinin çevresindeki muhtaç kişilere yardım edeceği ile alakalıdır. Rüyasında kendini karınca ısırdığını gören kimse mal varlığının bir kısmıyla yardıma muhtaç kimselere yardım eder.

Rüyada Vücudunda Karınca Görmek

Rüyada vücudunda karınca görmek, rüyayı gören için çok olumsuz anlamlar içerir. Hasta değilse ciddi bir hastalığa yakalanır, eğer hastaysa da durumu ölüm aşamasına kadar gelebilir. Rüyasında vücudunda karınca olduğunu gören kimse sıhhati konusunda mutlaka dikkatli olmalıdır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani