Rüyada “Rüyada Kara Tavuk Görmek” Görmek

Rüyada Kara Tavuk Görmek

Rüyada Kara Tavuk görmek; hayırlı bir haber alınacağı, çok istenilen bir şeyin gerçekleşeceği anlamına gelmektedir. Rüyada kara tavuk gören kimse, hatta bu istenilen şeyin gerçekleşmesiyle sevinç gözyaşı dökeceği anlamına gelmektedir. Rüyada kara tavuk kesmek, bu rüya çok hayırlı bir rüya olmakla beraber rüya sahibini çok güzel şeyler beklediğinin habercisidir.

Rüyada kara tavuk yakalamak,  zeki ve başarılı bir çocuğa işaret etmektedir. Rüyada kara tavuk almak, çok hayırlı bir rüya olmakla beraber bazı yorumcular farklı şekillerde yorumlamaktadır. Cafer-i Sadık’a göre; rüyada kara tavuk saldırması, şekilde tabir olunur; hayırlı ve çalışkan bir erkek, hayırlı bir dost, itaatkar bir hizmetçi, iyi huylu bir eş. Kara tavuğun tüyü ve eti mal ve bolluktur.

Rüyada Kara Tavuk görmek İslami Anlamı

Kirmani(r.a)’ya göre rüyada karatavuk görmek bazı yorumculara göre erkek çocuk ile tabir olunur. Rüya sahibi eğer evli ve çocuğu var ise çocuğunun hayırlı bir evlat olacağına, evli değilse rüya sahibinin hayırlı bir erkek evlat edineceğine işaret etmektedir. Rüyada kara tavuk görmek, bazı yorumculara göre ise rüya sahibi bekar ise evlenir.

Rüyada Kara Tavuk Avlamak

Rüyada kara tavuk avlamak rüya sahibinin eline bir kısmet geçeceğine işaret etmektedir. Bu kısmetle beraber rüya sahibini çok güzel günler beklediği rivayet edilmektedir. Rüya sahibini hayırlı, huzurlu günler beklemektedir.

Rüyada Kara Tavuk Öldürmek

Rüyada kara tavuk öldürmek genellikle hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin bir süre işlerle meşgul olacağına ve bu işlerin sonucunda rüya sahibinin huzura kavuşacağı yorumlanmaktadır. Bazı alimlere göre ise sıkıntıların sonundaki hayra olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Kara Tavuk Kesmek

Rüyada kara tavuk kesmek rüya sahibinin iş yaşamında dikkatli olmasına önüne çıkan tüm engellerde dikkatli olması gerektiği yönünde yorumlanmaktadır.

Rüyada Kara Tavuk Kovalamak

Rüya sahibinin aklındaki işleri için uzun süredir koşturduğuna, umutsuzluğa kapıldığına fakat sabrının sonunda mutluluğa ulaşacağına işaret etmektedir. Bu rüya genellikle rüya sahibinin sabrının ölçüldüğüne işaret etmektedir.

Rüyada Kara Tavuk Almak

Rüyada kara tavuk almak karatavuk aldığını gören kişi erkek bir çocuğa sahip olur. Rüyada karatavuk aldığını gören kişi bekar ise evlenir. Hamile ise erkek evlada sahip olur. Hayırlı bir eş anlamına da gelmektedir. Rüyada karatavuk aldığını gören genellikle hayırlı işlere nail olur. Evindeki bolluk bereket artar. Rüya sahibini güzel günler beklediğinin habercisidir.

Rüyada Kara Tavuk Kuşu Görmek

Rüyada kara tavuk kuşu görmek bazı yorumculara göre iyiye yorulurken bazı yorumculara göre kötüye yorulmaktadır. Rüyada karatavuk görmek iyi anlamda rüya sahibinin işinde yükseleceğine, sabrının sonundaki zafere ulaşacağına, hayırlı biriyle karşılaşacağına işaret etmektedir. Kötü anlamda ise rüya sahibinin hayal kırıklıkları yaşayacağına; dertlerinin artacağına ve onu büyük sorunların beklediğine işaret etmektedir.

Rüyada Kara Tavuk Yumurtası Görmek

Rüyada kara tavuk yumurtası görmek rüya sahibinin yakınlarının ve kendisini çok güzel bir hayat beklediğine, kazancının artacağına, kişinin gireceği her şişte başarılı olacağına, mal ve mülkünün artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Siyah Tavuk Görmek

Rüyada siyah tavuk görmek genellikle hayırlı bir rüya olarak görülmemekle beraber rüya sahibini sıkıntılı günler bekleyeceğinin habercisidir. Rüyada siyah tavuk görmek rüya sahibinin parasal sıkıntı yaşayacağına, işlerinin ters gideceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin ekonomik durumunun birden tersine döneceğini de işret etmektedir. Aile içinde huzursuzluklar yaşanacağına eğer görülen tavuk evde ise kişi fakirleşir evin dışında ise kötü akrabaya işaret etmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin etrafında rüya sahibini çekemeyen kişiler olduğuna işaret etmektedir. Bu rüya genellikle rüya sahibinin etrafındaki kişilere karşı dikkatli olması gerektiğinin habercisidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani