Rüyada “Rüyada Kalp Görmek” Görmek

Rüyada Kalp Görmek

Rüyada Kalp görmek, kişinin olaylar üzerinde çok düşünerek hareket ettiğine, her durumu önce mantıksal bir açıdan düşünerek sonra da kalp süzgecinden geçirdiğine yorumlanır. Rüyada kalp ameliyatı olmak, insani ilişkilerinde çok başarılı olduğuna ve saygın bir itibara sahip olmaya işaret eder. Birçok rüya tabircisi tarafından yapılmakta olan yorumlara göre rüyada kalp atışı görmek kişinin insanlara olan yaklaşımının çok iyi olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kalp Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kalp görmek, İmam Nablusi (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında kalp görürse, bu onun insanlarla olan iyi iletişimini temsil etmektedir. Bu kişi çevresindeki insanlar tarafından çok seviliyor ve sayılıyor demektir.” Yapılan birçok yoruma göre rüyada kalp görmek olumlu anlamlar içerdiği için hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Kalp Atışı Görmek

Rüyada kalp atışı görmek, rüya sahibinin duygularını daha çok ön planda tutup aklının sesini dinlemekten vazgeçmesi anlamına gelir. Bu durum, onun bazı konularda sıkıntı çekmesine yol açabilir ancak ciddi bir problem ile karşılaşmayacaktır.

Rüyada Kalp Krizi Görmek

Rüyada kalp krizi görmek, rüya gören kişinin hayatında birtakım sorunların baş göstereceğine ve bu durumun da düşmanları mutlu edeceğine delalet eder. Rüyasında kalp krizi gören kimse hayatında bazı can sıkıcı olaylar ile karşılaşır.

Rüyada Kalp Ağrısı Çekmek

Rüyada kalp ağrısı çekmek, imkansız bir sevdayı temsil etmektedir. Rüya sahibi ya kendisini asla sevemeyecek olan birini ya da zaten evli olan bir kişiyi sevecektir. Rüyasında kalp ağrısı çektiğini gören biri kara sevda yüzünden yataklara düşer.

Rüyada Kalp Ameliyatı Olmak

Rüyada kalp ameliyatı olmak, büyük bir sıkıntıdan dostların yardımı ile kurtulmayı ima eder. Rüyayı gören kişi artık daha fazla hayatındaki problemler ile baş edemeyecek bir hale gelir ve tam da bu anda dostlarının kendisine yardımı ile ayağa kalkar.

Rüyada Kalp Masajı Yapmak

Rüyada kalp masajı yapmak, aileyi büyük bir dertten kurtarmak anlamına gelmektedir. Rüyasında kalp masajı yaptığını gören biri ailesinin başında gezen kara bulutları dağıtır ve onları mutlu edecek bazı eylemlerde bulunur.

Rüyada Kırmızı Kalp Görmek

Rüyada kırmızı kalp görmek, kişinin günahlarından tövbe ederek daha iyi bir insan olma yolunda bazı adımlar atacağına işarettir. Rüyasında kırmızı kalp gören biri Allah’tan af dilenir ve ibadetlerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmeye başlar.

Rüyada Kalp Hastası Olmak

Rüyada kalp hastası olmak, gözyaşı ile tabir olunur. Rüya sahibi alacağı çok kötü bir haber ile büyük bir yasa boğulacak ve gözyaşlarına hakim olamayacaktır.

Rüyada Kalp Şekli Görmek

Rüyada kalp şekli görmek, hayırlı bir iş ile ilgilidir. Rüyasında kalp şekli gören kişi evli değilse, kısmeti açılır ve evleneceği insanı kısa zaman içinde bulur. Ancak bu rüyayı gören kişi evli ise, eşi ile olan problemlerine artık son verecek demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani