Rüyada “Rüyada Istakoz Görmek” Görmek

Rüyada Istakoz Görmek

Rüyada ıstakoz görmek, kişinin belli bir süre sıkıntı çektikten sonra, huzura ve refaha ereceğine, sıkıntılara sabretmesi gerektiğine işaret etmektedir. Rüyada ıstakoz görmek, ıstakoz canlı bir durumda ise eline çok para geçeceğine işaret edilmektedir. Genel olarak geçmiş sıkıntıların azalacağına, bir süre sabırdan sonra selamete kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ıstakoz Görmek İslami Anlamı

Rüyada ıstakoz görmek, şu şekillerde yorumlanmıştır; Kirmani (r.a) yorumu; Genel olarak bir süre emek verilen bir şeyin sonucunu ya da meyvesini almak anlamlarında yorumlanmıştır. Emek vermeden bir şeylerin elde edilemeyeceği, elde etmek için çaba sarf edilmesi ve bu çabalar sarf edilirken çekilen sıkıntıya sabredilmesi şeklinde tabir edilir.

Rüyada Istakoz Öldürmek

Rüyada ıstakoz öldürmek, Bazı fırsatların kaçırılacağını, imkanların değerlendirilememesi şeklinde yorumlanmaktadır. İş görüşmelerinde ya da evlenmek için atılan adımlar başarısız olabileceği şeklinde yorumlanmaktadır. Ama bu fırsatlar tekrar çıkacaktır sabırla ve günahsız bir şekilde yaşaması gerektiği şeklinde tabir edilmektedir. Istakoz öldürmek bazı hatalardan da ders çıkarılması gerektiğini de vurgulamaktadır.

Rüyada Istakoz Pişirmek

Rüyada ıstakoz pişirmek, Helal ve alın teri ile kazanılan paranın hayırlı bir şekilde lezzetli olarak yenmesi olarak yorumlanır. Verilen emeklerin karşılığı olarak da yorumlanabilmektedir. Bu anlamda rüya sahibinin emeklerine devam etmesi ve sonucunu sabırla beklemesi gerektiğine işaret eder. Bu durum kişi için çok daha sabırlı bir durum olacağı şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Istakoz Yemek

Rüyada Istakoz yemek, rüya sahibinin işinde mevki, makam ve saygı sahibi olacağına ve geldiği makamda adaletle ve hak çizgisinde davranması gerektiğine işaret etmektedir. Hayatında mutlu ve huzurlu bir yaşama ereceğine, geçim sıkıntılarının biteceğine, aile ilişkilerinin çok daha iyi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Istakoz Yakalamak

Rüyada ıstakoz yakalamak, hayattaki şanslarının artacağına, evlilik anlamında eşinden yana yüzünün güleceğine, iş yerindeki ilişkilerinin daha iyi olacağına daha iyi kariyer fırsatlarının karşısına çıkacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Başka bir yoruma göre ise hayatta ele geçen güzel bir fırsatın iyi değerlendirmesi gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Istakoz Tutmak

Rüyada ıstakoz tutmak, Rüya sahibinin sürekli olarak hayat telaşında bir şeylerin peşinde koşması ve çabalaması sonucu, maddi olarak güçlenmesi anlamında yorumlanmaktadır. Elde ettiği maddi varlıkların hayırda kullanılması gerektiğini ve bu parada sadece kendi hakkı olmadığı ailesinin, akrabalarının ve çevresinin de payının olduğu şeklinde tabir edilmektedir. Kişinin maddi olarak çabaladığı kadar da manevi olarak çabalaması gerektiği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Istakoz Isırması

Rüyada ıstakoz ısırması, kazandığı bol kazançtan kişiye çok hayır getirmemesi şeklinde yorumlanmıştır. Genel olarak hatalarından vazgeçmesi gerektiğini ve kazanç elde ederken yaptığı hatalar var ise bunlardan vazgeçmesi ve parasının bir kısmını hayırda kullanması gerektiği şeklinde tabir edilmiştir. Ama bazı rüya alimleri kötü rüyaların hayra yorulması gerektiğine işaret etmişlerdir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani