Rüyada “Rüyada Hamile Kedi Görmek” Görmek

Rüyada Hamile Kedi Görmek

Rüyada hamile kedi görmek bir rivayete göre rüya sahibi bekar ise kısmetinin açılarak, yakın zamanda evleneceği şeklindedir. Rüyada hamile kedi gören kimse, biriyle yaşanacak aşka, güzel bir geleceğe yorumlanır. Rüyada kedinin hamile kaldığını görmek, ilim sahibi olmaya, insanlardan övgü toplamaya, sevgi ve sohbete işaret eder.

Rüyada hamile kedi görmek, rüya sahibine akrabaları tarafından kötülük edileceği, rahatlarının bozulacağı, gizli tutulan sırların ortaya çıkacağı, iş alanında problemlerle karşılaşacağı, sıkıntılarından bir türlü kurtulamayacağı yönünde tabir etmektedirler.

Rüyada Hamile Kedi Görmek İslami Anlamı

Kirmani (r.a) diyor ki; çalarak kazanılan mal, hırsızlık. Şeytana uyulmaması, şerden kaçınılması, harama el sürülmemesi gerektiği dile getirilmektedir.

Dini kavramlarda rüyada hamile kedi görmek iki şekilde ele alınmıştır; bir bayan tarafından yardım görmek olarak yorumlandığı gibi aynı zamanda kedinin siyah renkte olması rüya sahibinin yenilik yaşamasını sağlayacak bir bayanla veya uç fikirleri olan bir erkekle aynı yerde bulunacağı, hayırlara vesile olacak bir işe girişeceklerine dalalet eder.

Rüyada Doğum Yapan Kedi Görmek

Rüyada doğum yapan kedi görmek, dini açıdan şu şekilde yorumlanmaktadır; kişinin arzu ettiği bir şeyi elde etmesi için çok çaba harcaması gerektiğine yorumlanır. Rüyada yeni doğum yapmış kedi görmek, kişinin bir süreliğine maddi yönden sıkıntı çekeceği bir süreçten geçeceğine, bu problem sebebiyle gerek çevresindeki gerek ailesindeki kişiler tarafından yalnız bırakılacağına işarettir. Rüyada doğum yapacak olan kedi görmek, güvendiği insanların yanında olmayacakları yönünde açıklanmaktadır. Olumlu yorumlara göre, rüya sahibine verilmiş sözlerin tutulacağına, ün sahibi olmaya, zengin akrabalara, kısa süre içerisinde duyulacak sevindirici bir habere, güven hissetmeye, uzun yaşamaya, mutlu olmaya yorulur.

Rüyada Hamile Kedi Beslemek

Rüyada hamile kedi beslemek, kişinin her konuda güvende olacağına, servete konacağına, güçleneceğine, para sıkıntısından sıyrılacağına delalet eder. Rüyada hamile kedi beslediğini görmek, maddi yönden külfeti olan insanlardan kurtulacağına, sakince yaşamaya delalet eder. Rüyada hamile kedi besleyen birini görmek, uzun süredir çekilen cefanın ardından zafer kazanacağına, elde edilecek başarıya yorumlanır. Rüyada hamile kedi besleyen kimse, Sıkıntılar karşısında güçlü durmak ve sonunda bolluğa ulaşmak anlamına gelmektedir. Rüyada görülen kedi pis ise rüya sahibinin çalışma hayatında kötü bir patronu olacağı ve yetersiz bir maaş alacağı, yorgun günler geçireceği şeklinde olumsuz yorumlarla tanımlanmaktadır.

Rüyada Hamile Kediye Yardım Etmek

Rüyada hamile kediye yardım etmek, rüya sahibinin dost olduğunu sandığı fakat gerçekte düşmanı olan kişi tarafından zarar göreceği, iyiliklerine karşılık olarak zarara uğratılacağı şeklinde yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda bazı alimler tarafından hayra yorulmaktadır. Arzu edilen eşe sahip olunacağı, parlak günler yaşanacağı, hayallerin gerçeğe dönüşeceğiyle beraber duygusal yönden sıkıntı veren akraba ya da tanıdık birinden uzaklaşmaya, iyi arkadaşa, hayra, güzel talihe sahip olunacağı söylenmektedir.

Rüyada Hamile Kedi Kovalamak

Rüyada hamile kedi kovalamak, temiz rızk, helal para elde etmek anlamına geldiği gibi ayrıca, tüm problemleri bir çırpıda çözüme kavuşturup itibar kazanmaya, yüksek mevki, kazanç, hayırlı eş dost, bereket ve bolluk, ün, şöhret olarak ifade edilir.

Rüyada Hamile Kedinin Doğurması

Rüyada hamile kedinin doğurması, yenilik yaşamak demektir. Düğün, nişan, nikah gibi hayırlı durumların yaşanılacağına dalalet eder. Beklentilerin gerçek hayatta yanıt bulacağı, şanslı bir dönemin başlayacağı anlamını oluşturmaktadır.

Rüyada Hamile Kediye Taş Atmak

Rüyada hamile kediye taş atmak, can sıkıcı, moral bozucu bir kadının üstesinden gelmek, sıkıntıdan kurtulup rahatlamak anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatını yoluna sokacak, yaşamında düzen oluşturacak gelişmelerle karşılaşacağına rivayet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani