Rüyada “Rüyada Güreş Görmek” Görmek

Rüyada Güreş Görmek

Rüyada Güreş görmek, rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu göre genelde iki farklı biçimde yorumlanmaktadır. Rüyada güreş görmüş olan şahıs yaptığı güreşte yenilirse bu gerçek hayatta istemediği, kötü bir duruma düşmesine işaret edilir. Rüyada güreş tutmak ise, huzur ve mutluluğunun bozulmaya başlayacağına delalet eder. Rüyada güreşmek ise, rahat bir yaşantı içinde ise bu rahatının bozulacağına yorumlanır.

Rüyada Güreş Görmek İslami Anlamı

Rüyada Güreş görmek, İmam Nablusi(r.a.’ya göre hayat düzeninin yaşayacağı kötü meseleler yüzünden sarsıntıya uğrayacağına yorumlanır. Rüyada güreşmek ve yenilmek, eğer ticaret ile uğraşıyorsa işlerinin sürekli kötüye gideceğine delalet eder. Rüyada güreşte yenilmek ise, iş ve özel hayatındaki karşılaşacağı problemlerin fazlalaşacağına, yakınlarıyla ve sevdikleriyle ilişkilerinin bozulup arasının açılmasına dalalet etmektedir.

Rüyada güreş görmek diğer durumda yani kişinin mağlup olduğunu görmesi durumunda ise tam tersi bir şekilde yorumlanır. Kişi eğer rüyasında mağlup olduğunu görür ise parasal ve ekonomik yönden rahatlayacağına, yakınlarıyla ilişkilerinin hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, çok kısa bir sürede çok büyük ve güzel başarılara mazhar olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Güreş Yapmak

Rüyada güreş yapmak iyiye yorumlanmaktadır. Kişi eğer rüyasında güreş yapıyorsa gerçek hayatındaki işlerinin artıp daha da zenginleşeceğine, kişinin elinde bulunan imkanların daha da artacağına, kişinin hedeflerine ulaşacağına, eğer bir işte çalışıyorsa kazancının sürekli artacağına, ticaret yapıyorsa işlerinin iyiye gitmesine, isteklerinin gerçekleşmesine, uzun ve mutlu bir gezintiye çıkmasına, dua ve dileklerinin kabul olmasına, tüm hayallerinin gerçeğe dönüşmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada Güreş Tutmak

Rüyada güreş tutmak, şahsın çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, bereketli kazançlarının olacağına, ailesindeki veya akrabalarındaki kişilerin aracılığı ile işlerinin yoluna gireceğine, ticaretteki işlerinin kat be kat artacağına yorumlanır. Ayrıca kişinin sevdiği biri olması durumunda onunla evleneceği, arkasından onu çeken insanları yeneceği ve yakında bir mülk sahibi olacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Güreş İzlemek

Rüyada güreş izlemek kötüye yorumlanır. Rüyada güreş izlediğini görmüş ise yaptığı işlerin zarara uğrayacağına, ortaklık ile girişeceği bir ticari faaliyette veya işte ortağı tarafından ihanet edileceğine, kötü meseleler yaşayacağına yorumlanır. Ayrıca yine rüya yorumcularına göre bu bazen olumlu olarak da yorumlanır. Kişinin girdiği işlerden kazançlı çıkması, yakınlarına maddi yönden fayda sağlaması ve ticari işlerinin daha da büyüyeceği yönünde bir yorumda da bulunulmaktadır.

Rüyada Güreşmek

Rüyada güreşmek, iş ve özel hayatında kişinin büyük bir mutluluğa erişeceği, yaptığı işlerin beğenilmesi nedeniyle maddi yönden kazancının artması, içinde bulunduğu sıkıntılı durumların yakında sona ermesi şeklinde yorumlanabilmektedir.

Rüyada Yağlı Güreş Görmek

Rüyada yağlı güreş görmek, kişinin hayatı ile ilgili yanlış kararlar alarak geleceğini karartacağı anlamına gelmektedir. Kişinin bu rüyayı görmesi durumunda devam ettirmekte olan yaşamını kökten değiştirmesi gerekmektedir.

Rüyada Boğa Güreşi Görmek

Rüyada boğa güreşi görmek kişinin çokça hayır duası alması ve buna binaen de işlerinin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine yorumlanabilir.

Rüyada Pehlivan Görmek

Rüyada pehlivan görmek kişinin verdiği sözlerin arkasında duracağı, cömert bir yöneticiye sahip olacağı, mutlu bir hayat süreceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Deve Güreşi Görmek

Rüyada deve güreşi görmek kişinin çok zengin biriyle ortak bir işe girişeceğine, sıkıntılarının sona ereceğine, hayatında çok kısa bir süre içerisinde çok köklü kararlar almasına yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani