Rüyada “Rüyada Gecelik Görmek” Görmek

Rüyada Gecelik Görmek

Rüyada Gecelik görmek, huzursuzluk haline, karamsarlık haline, aksilik haline, şansızlık haline, zorluklara ve de sıkıntılar anlamına gelmektedir. Ayrıca rüyada gecelik hediye almak, olgusunu toplum içinde işe yaramaz, boş gezen birinin boş kalfası olacak olan kimseye işaret eder. Rüyada gecelik kesmek ise, sokaklarda gezmek ve dolanmaktan başka bir şey bilmek bilmeyen kişi olarak anılmaktadır. Rüyada gecelik gören bu kişi, yakın olan çevresi tarafından hem hiçbir baltaya sap olamamıştır hem yaramaz bir kimse şeklinde konuşulmaktadır.

Rüyada Gecelik Görmek İslami Anlamı

Rüyada Gecelik görmek, dini yorumlamalar gösteriyor ki; rüyasında zamanın gece vakti olduğunu veya rüyada gecelik görmek durumunu görmekte olan kişinin hayatında bir şeylerin ve birtakım sıkıntıların baş göstereceği bilinmektedir. Rüyada gecelik seçmek, gerek aile gerek ise meslek hayatında çok yapmak istedikleri ile de ilgili bazı engellemeler ile karşılaşacak ve de bu neden ile de çok mutsuzluk içinde olacaktır. Rüyada gecelik giyen birini görmek, rüya sahibinin uzunca bir süre bu tarz bir meseleyi çözmek ve bu sorunu ortadan kaldırmak ile meşgul olacak diyerek tabir edilir.

Rüyada pembe gecelik görmek ile ilgili olarak, Cafer-i Sadık (r.a)’nın yorumlaması ise şu şekildedir; Büyükçe bir zorluğu yenecek bir kişinin, büyük bir işi başarmaya ve de bu neden ile de toplumda önde olan plana çıkıp, işlerinde sivrilmesine delalet etmektedir. Rüyasında gece vakti gecelik ile denize girdiğini gören bir kişi bu başarısının sayesinde çok önemli olan bir işin başına da getirilecek ve de büyük bir unvana hızlıca sahip olacaktır. Ayrıca rüyada dantelli gecelik görmek, isminin büyüklüğü nedenleri ile istediğinde açılmayacak halde hiçbir kapısı olmayacaktır.

Rüyada Gecelik Giymek

Rüyada gecelik giymek, Zorluklardan ve sıkıntılardan kurtulmaya delalet etmektedir. Rüya sahibinin çok ağır işlerden kurtulmasına bu durumdan dolayı rahatlığa kavuşmasına da tabir edilir. Başarı açısından tüm bunlar ile birlikte zenginlik anlamına da gelmektedir.

Rüyada Gecelik Almak

Rüyada gecelik almak, rüyada gece vakti gecelik alarak yürüdüğünü gören bir kişinin hayatta her daim muvaffak olacağı ve de başaramayacağı hiçbir şekilde iş olmayacağının anlamına gelir. Rüyanın sahibi zaten bu tarz durumlarda hiçbir zaman kaldıramayacağı bir yükün altına girmez ve de yapamayacağı sözleri vermez.

Rüyada Gecelik Denemek

Rüyada gecelik denemek, rüya sahibinin garipçe ve hoşnut olmayan isteklerine ve de davranışlarına gerçekten tabir edilir. Rüya sahibinin toplumda ayıplanan kişiler olarak tasvir de edilir.

Rüyada Tül Gecelik Görmek

Rüyada tül gecelik görmek, bir takım herkesi ilgilendirmekte olan bir musibet yaşanacağının anlamına gelir. O tarz bir yerde yaşamakta kimseler için büyükçe bir uğursuzluğun içinde ve de kısmetsizlik yaşanacaktır demektir.

Rüyada Dantelli Gecelik Görmek

Rüyada dantelli gecelik görmek, mutluca bir haberi tez zamanda alacağını ifade etmektir.

Rüyada Saten Gecelik Görmek

Rüyada saten gecelik görmek, rüyanın sahibinin bütün hayırlı kapılarının en yakın zamanda açılacağına ve güzellikler göreceğine yorumlanır.

Rüyada Beyaz Gecelik Görmek

Rüyada beyaz gecelik görmek, rüyanın sahibinin hiç beklemediği bir anda günah işleyeceği söylenir.

Rüyada Siyah Gecelik Görmek

Rüyada siyah gecelik görmek, rüya sahibi eğer bir erkek ise kısmetinin açılacağına delalet edebilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani