Rüyada “Rüyada Gecekondu Görmek” Görmek

Rüyada Gecekondu Görmek

Rüyada Gecekondu görmek, bu rüyayı gören kimse için, ilerleyen zamanlarda itibar kazanacaktır. Rüyada gecekondu ev satın almak, iş hayatında yükselişe geçecek, toplumda saygın bir kişiliğe kavuşacaktır. Rüyada gecekondu temizlemek, bu rüyayı gören kişi, hayırlı işlere adım atacak ve amacına nail olacaktır. Rüyada eski bir gecekondu görmek, rüya sahibi yaşadığı her elim olaydan sonra bile küllerinden doğmayı başaracak ve kendisini baştan yaratacaktır.

Rüyada Gecekondu Görmek İslami Anlamı

Rüyada Gecekondu görmek, sembolik bir şekilde fakirlikten kurtulmaya işaret eder. Rüyada gecekondu görmek elin bollaşmasına, hazır bir mala konmaya ve dış çevreden alınan hayranlık tepkilerine delalet eder. Rüya eğer ki zor zamanlar yaşarken görülüyorsa bu, rüya sahibinin çevresinden ve sevdiklerinden destek ve yardım alacağına, bu sayede feraha ereceğine alamet eder.

Rüyada Gecekondu Temizlemek

Rüyada gecekondu temizlemek, rüya sahibinin dininin güzelleşeceği anlamına gelir. Kişi hidayete erer. Eğer rüyada temizlenen gecekondu bir başkasının evi ise bu ev sahibine şifa götürmek olarak yorumlanır. Mutsuz ya da ihtiyaç sahibi bireye bir müjde vermek ve ya sürpriz yapmak ev sahibine şifa olacaktır.

Rüyada Gecekonduya Taşınmak

Rüyada gecekonduya taşınmak, rüyayı gören kişinin halinin ve vaktinin iyi olmasına, gelecekle ilgili umut edilen planların gerçekleşmesine, ileride karşılaşılacak hayırlı bir kısmete işarettir. Eğer rüyayı gören kimse evli ise, evliliğinde yaşamış olduğu sorunların artık son bulacağına, sıkıntı çekmesine vesile olan her şeyin ortadan kalkmasına delalet eder.

Rüyada Gecekondu Yapmak

Rüyada gecekondu yapmak, rüyayı gören kimsenin çalışkanlığına, mücadeleci ruhuna ve hırsına işaret eder. Karşılaşacağı sorunların üstesinden özgüveni sayesinde gelmesi, kafasına koyduğu her planı gerçekleştirmesi anlamına gelir. Rüyayı gören kimsenin adeta adını altın harflerle yazdıracak önemli işlere imza atacağına ve yüksek mevkilere geleceğine yorulur.

Rüyada Gecekondu Yıkılması

Rüyada gecekondu yıkılması, rüya yorumcularına göre olumsuz manalara yorulur. Rüyayı gören kimsenin bir takım hayal kırıklıkları yaşayacağına, ruh halinin üzgün, karamsar ve umutsuz olacağına işarettir. Kişinin içine kapanacağına, dertlerini paylaşamayacağına ve geleceğe olan inancını kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada Gecekondu Ev Görmek

Rüyada gecekondu ev görmek, Diyanet’e göre oldukça hayırlara alamettir. Rüyayı gören kişi hakkında hep hayırlısı olacağına, elinin bollaşacağına, yüksek makamlara geleceğine delalet eder. Rüyada gecekondu sembolünü görmek bazen de göç etmeye, evden uzaklaşarak ekmek parasının ve kısmetin peşinden gitmeye alamettir.

Rüyada Boş Gecekondu Görmek

Rüyada boş gecekondu görmek, İmam Nablusi (r.a)’ye göre çevredeki herkesin rüya sahibine hayran kalmasına, atacağı önemli adımlar sayesinde şan ve şöhrete kavuşacağına ve saygınlık kazanacağına alamet eder.

Rüyada Bahçeli Gecekondu Görmek

Rüyada bahçeli gecekondu görmek, eğer ki bahçe temiz ve güzelse oldukça hayırlıdır. Bahçeli olan bir ev namuslu ve hayırlı olmaya delalettir. Eğer evin bahçesi yıkık dökük ve bitkiler solmuşsa bu rüyayı gören kişinin hayatını gözden geçirmesi için bir işarettir.

Rüyada Eski Ev Görmek

Rüyada eski ev görmek, genelde olumsuz durumlara yorulur. Rüyayı gören kimsenin kötü olaylar ve büyük uğursuzluklar yaşayacağına rivayet edilir. Kişinin hayatında hiç beklenmedik gelişmeler yaşanacağına ve planlarının yerle bir olacağına tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani