Rüyada “Rüyada Eski Ev Görmek” Görmek

Rüyada Eski Ev Görmek

Rüyada eski ev görmek, en genel anlamıyla olumsuz yorumlanır. Eski ev genellikle uğursuzluk getirir. Rüya sahibinin ya da hanesinin sıkıntılı günler yaşayacağı, birtakım huzursuzluklar içinde olacağı anlamını taşır. Kimi yorumculara göre rüyada eski ev görmek kişinin hayatında beklenmedik bir anda kötüye gidişi ifade eder.

Kurulu düzenin alt üstü olması, hayal kırıklıklarına delalet eder. Bazen de rüyada eski ev görmek kişinin hanesi ile alakalıdır.

Rüyada Eski Ev Görmek İslami Anlamı

Rüyada eski ev görmenin dini yorumu İbni Sirin (r.a) şöyle yorumluyor; rüyada evinin duvarının yıkıldığını gören ve ya evin bir yerinin yandığını gören kişi bir takım sıkıntılar yaşayacaktır. Eğer evinin büyüdüğünü görüyorsa dünya nimetlerinden faydalanacaktır. Şayet evinin küçüldüğünü görüyorsa rızkı azalacaktır.

Kirman (r.a) şöyle buyuruyor; kirli ve yıkık dökük olan bir ev, hastalıkların ve yoksulluğun habercisidir. Kişi kendi mülküne giriyorsa, çok sayıda evlat sahibi olabilir. Ev geniş ise maddi ve manevi bolluk berekettir. İmam Nablusi (r.a) yorumu; ev demek kişinin iç dünyası demektir. Güzel ev gören zengin olur. Yıkık dökük bir ev gören ise malını kaybeder.

Rüyada Eski Ev Boyamak

Rüyada eski ev boyamak, çok hayırlıdır. Kişinin hayatını her yönüyle değiştirme ve yenilenme isteğini gerçekleştireceği, yeni bir yaşama kavuşacağı ve mutlu olacağı anlamına gelir. Eski ev geçmişe duyulan özlemle alakalıdır. Eski güzel günleri özlemek, tekrardan onlara geri dönmek isteği ile ifade edilir. Rüyada görülen eski ev çoğu zaman geçmişte yapılmış olan hatalar, birtakım günahlar anlamına da gelir.

Rüyada Eski Ev Temizlemek

Rüyada eski ev temizlemek, kişinin payına düşen az mal ile yetinmek zorunda kalacağı, ancak bu malın kendisine yetmeyeceği, bu yüzden de maddi sıkıntıya düşeceği anlamına gelir. Eğer eski evi temizleyen kişi yoruluyorsa, kişinin üzerinde altından kalkamayacağı yükler var demektir. Şayet eski ev temizlendikten sonra güzel, ferah bir eve dönüyorsa bu da kişinin talihinin açılacağı, kısmetleri artacağı anlamını taşır.

Rüyada Eski Ev Rutubetlenmesi

Rüyada eski ev rutubetlenmesi, yaşanacak bir takım rahatsızlıklar ile yorumlanır. Kişinin sağlığına dikkat etmesi gerektiğine dair uyarıcı bir rüyadır. Rutubet duvarda ise yeni başlanacak olan işin hayırsız bir iş olması anlamına gelir. Rutubet ile beraber küf de var ise kötü bir haber almaya işarettir.

Rüyada Eski Ev Yıkmak

Rüyada Eski ev yıkmak, hayırlı yorumlanmaz. Birtakım hayallerin yıkılması, yeşeren umutların sönmesi ve sıkıntılı günler ile tabir olunur. Kişinin bundan kaynaklı olarak pişmanlığı, üzüntüsü ve bunu telafi etmek istemesi ile yorumlanır.

Rüyada Eski Eve Girmek

Rüyada eski eve girmek, pek hayırlı değildir. Bu rüya uyarıcı niteliktedir. Kişi çevresine karşı hatta yakın akrabalarına karşı çok dikkatli olması gerekmektedir. Bu rüyanın diğer yorumu ise yaşadığı hayattan ve evinden memnun olmayan birinin şehir değiştirme arzusudur.

Rüyada Tarihi Ev Görmek

Rüyada tarihi ev görmek, kişinin gelenek, örf ve adetlerine çok bağlı olması, ailesine ve yakınlarına düşkün olması anlamına gelir. Kendisi gibi bir eş adayı ile tanışma ihtimali çok yüksektir. Eski ev olduğu için geçmişten gelen birtakım düşmanlıklar, borçlar, sıkıntılar gibi sorunların tekrardan gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Kişinin geçmişin izlerinden kurtulamaması ile de yorumlanabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani