Rüyada “Rüyada Domuz Sürüsü Görmek” Görmek

Rüyada Domuz Sürüsü Görmek

Rüyada domuz sürüsü görmek, düşmanın çokluğuna işarettir. Rüyada domuz sürüsü gören kimse, özellikle bu düşmanlar rüya sahibinin çevresini öyle bir sarmıştır ki kaçış yolu yok gibidir. Ayrıca çok tehlikeli amaçlar içerisinde olan bu düşmanlar kişinin hayatını alt üst etmek için her türlü kötülüğü göze alacaktır. Bir çok rüya tabiri yorumcularına göre rüyada domuz sürüsü görmek düşmanların artık saldırıya hazır olduğunu ima eder. Yani rüyayı gören kimse, her türlü tehlikeye karşı hazırlıklı olmalıdır.

Rüyada Domuz Sürüsü Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık ise şu şekilde bir açıklama yapmıştır: “Her kim rüyasında domuz sürüsü görürse, artık düşmanlarından kaçış olmadığını bilmelidir. Bu durumda yapılacak tek şey Allah’a sığınmaktır.” Birçok yorumcuya göre rüyada domuz sürüsü görmek düşmanların dört bir yandan hızlı bir şekilde saldırıya geçeceğini simgelemektedir.

Rüyada Domuz Yavrusu Görmek

Rüyada domuz yavrusu görmek, masum gibi görünen ama aslında rüyayı gören kişi için tehlikeli tuzaklar kurmaya çalışan bir düşmanı temsil eder. Bu düşman dost gibi görünerek tüm planlarını sinsice gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Bu rüyayı gören kişi aslında bu düşmanını bir dost gibi kabul etmektedir. Ancak yakın biz zamanda bu kişiden gelecek zararla, onun gerçek kişiliğini görme fırsatını elde edecektir.

Rüyada Domuz Isırması

Rüyada domuz ısırması, kişinin düşmanından alacağı çok zararlı olmayacak bir darbe anlamına gelir. Bu darbe gene de bireyi korkutmaya yetecektir. Ayrıca düşmanının ne tür bir insan olduğu konusunda fikir sahibi olacaktır. Bu sayede ondan gelebilecek kötülüklere karşı birtakım önlemler alacaktır. Rüyasında kendisini domuz ısırdığını gören biri düşmanının harekete geçtiğine şahit olur. Böylece o da kendini savunmak için bazı hazırlıklar yapacaktır.

Rüyada Domuz Öldürmek

Rüyada domuz öldürmek, birinin düşmanına karşı kazanacağı zaferi ima eder. Bu zafer o kadar büyük çaplı bir başarı değildir. Ancak gene de düşmanı bir süreliğine uzaklaştırmak için yeterli olacaktır. Bu sayede rüya sahibi uzunca bir süre düşmanı tarafından rahatsız edilmeden yaşamına devam edecektir. Rüyasında domuz öldürdüğünü gören biri düşmanını alt edecek demektir.

Rüyada Domuz Leşi Görmek

Rüyada domuz leşi görmek, düşmanın bir dost yardımıyla püskürtüldüğünü gösterir. Dosttan gelecek bu yardım o kadar önemlidir ki hem düşmana ne kadar güçlü bir grupla savaştığına dair fikir verecek hem de iki dostun arasındaki bağları daha da güçlendirecektir.

Rüyada Domuz Kurşunu Görmek

Rüyada domuz kurşunu görmek, kolayca elde edilecek bir başarıyı temsil eder. Rüyayı gören kişi çok az bir çabayla büyük bir başarı elde edecektir. Yorulmadan ulaşacağı bu başarı ona büyük bir zevk verecektir. Ayrıca kendine olan güveni daha da artacaktır.

Rüyada Domuz Avı Görmek

Rüyada domuz avı görmek, düşmanın saf dışı bırakıldığına işarettir. Çünkü bu düşman aileye zarar verme amacıyla hareket etmektedir. Aile bireyleri ise bir araya gelerek düşmanlarını yok edeceklerdir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani