Rüyada “Rüyada Diploma Görmek” Görmek

Rüyada Diploma Görmek

Rüyada Diploma görmek, dini anlamı ile rüya sahibinin iş ve ticari hayatında mutluluk verici gelişmelere delalet eder. Rüyada diploma almak, kişinin alacağı cesur kararlarla başarı elde edeceğine de yorumlanmıştır. Rüyada diploma kaybetmek, hayırlı ve güzel haber almaya tabir olunur. Bir diğer yorumu ile rüyada diploma imzalamak, şansın açık olduğu bir döneme işaret eder. Deyim yerindeyse, rüyayı gören kişinin el attığı her işte şansı yaver gidecek demektir.

Rüyada Diploma Görmek İslami Anlamı

Rüyada Diploma görmek, Kirmani(r.a)’ya göre ger türlü zorluğun üstesinden gelmek olarak değerlendirilir. Bazı alimlere göre rüyada diploma görmek, İş hayatında üst ya da amirlerden, okul hayatında ise öğretmenlerden alınacak övgülere yorumlanır.

Rüyada Okul Diploması Görmek

Rüyada okul diploması görmek, girilen bir işte ya da atılım yapılan bir projede bir sonuca varılacağı manasına gelir. Bu rüya, kişinin önemli kararlar alarak yeni bir dönem yaşayacağına yorumlanır. Bu dönem, kişi için yeniliklerle dolu olacaktır.

Rüyada Yırtık Diploma Görmek

Rüyada yırtık diploma görmek, İmam Nablusi ( r.a ) buyurmuştur ki; kişinin bir iş ortaklığı ya da bir anlaşması sona erecektir. Bir diğer yorumu ile bir kişi ya da kurumla ilişkinin bozulacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Diploma Töreni Görmek

Rüyada diploma töreni görmek, emek verilen, çaba gösterilen bir işte başarılı bir sonuca ulaşılacağına tabir edilir. Bu rüya, bir kutlama olarak da yorumlanmıştır. Aile ya da yakın arkadaşlardan birinin başarısına ve mutluluğuna tanık olmak şeklinde de değerlendirilmiştir.

Rüyada Diploma Almak

Rüyada diploma almak, hayırlara vesile eder. Rüya sahibinin hayalini kurduğu bir şeye sahip olacağına delalet eder. Kirmani (r.a ) buyurmuştur ki; bu rüyayı gören kişi, başarı sağlayacak ve itibar kazanacak demektir. Yeni bir iş imkanı olarak da yorumlanmaktadır. Bekar kimseler için yeni bir birlikteliğe yorumlanır.

Rüyada Diploma Vermek

Rüyada diploma vermek, rüyada diploma verilen kişi üzerinden yorumlanır. Rüya sahibinin, bu kişi ile ilgili bir takım olaylar yaşayacağına ve bu kimse ile ilişkilerini gözden geçirmek durumunda kalacağına tabir edilir.

Rüyada Diploma Kaybetmek

Rüyada diploma kaybetmek, resmi işlere delalet eder. Bir dava ya da anlaşmayla ilgili yaşanacak pürüzlere yorumlanır. Özel ya da sosyal hayatta yaşanacak bir takım sorunlara da işaret eder.

Rüyada Diploma Notu Görmek

Rüyada diploma notu görmek, kişinin iş ya da okul hayatında bellik bir başarı seviyesi elde etmek istediğine tabir edilir. Dini anlamı ile bu rüya, kişinin uzun süredir çalıştığı bir işte ya da projede sona yaklaştığına delalet eder. Eğer, diploma notu rakam olarak hatırlanıyorsa bu rakamların rüya tabirlerine de bakılmalıdır.

Rüyada Diplomat Olmak

Rüyada diplomat olmak, ticari hayatta büyük kazanç, iş hayatında kar ve başarı anlamlarına gelir. Bazı alimlere göre bu rüya, yakın zamanda elde edilecek para ya da mal olarak da yorumlanır. Eğer geçim sıkıntısı varsa sona ereceğine de delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani