Rüyada “Rüyada Çiğ Yumurta Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Çiğ Yumurta Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Çiğ Yumurta görmek murada ermeye, istek ve arzularına tez vakitte kavuşmaya, mutlu olunacak bir haber almaya yorumlanır. Çiğ yumurta rüyayı görenin içinde bulunduğu duruma göre farklı anlamlara gelebilir. Bir kadın için rüyada çiğ yumurta görmek güçlü bir erkeğe yorumlanırken erkek için çiğ yumurta kazancının artacağına işarettir.

Rüyada Çiğ Yumurta Görmek İslami Anlamı

Rüyada Çiğ Yumurta görmek, çok uzaklardan gelecek bir habere yorumlamışlardır. İmam Nablusi (r.a) çiğ yumurtanın gelecek müjdeli habere, zorluklardan sonra istenilen şeye kavuşulacağına işaret ettiğini buyurmuştur. İbni Sirin (r.a) rüyada çiğ yumurta görmenin sağlıkla ilgili sorunlara işaret ettiğini söylemiştir.

Rüyasında attığı çiğ yumurtanın kırıldığını gören kimsenin yorgunluk sonrası rahata kavuşacağına, delalet edilir. Yere atılan çiğ yumurta hala sağlamsa bu sağlam iradeli biriyle tanışılacağına işarettir. Çiğ yumurtanın yüzüne atıldığını görmek itibarsızlaşma’ya delalet eder.

Rüyada Çiğ Yumurta Yemek

Rüyada çiğ yumurta yemek başarıya, güce yorumlanır. Çiğ yumurta rüya sahibinin gözünün yükseklerde olduğunun habercisidir. Rüyasında çiğ yumurta yediğini görmesi çok istediği bir işte göstereceği azim ve kararlılıkla başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada Çiğ Yumurta Kırmak

Rüyada çiğ yumurta kırmak rüyayı gören kişinin sahip olduğu ve bakmakla yükümlü olduğu kişilerle ilgili yaşayacağı sorunların habercisidir. Rüyasında çiğ yumurta yiyen kişi çocuk sahibi olma arzusundaysa hamile olabilir, erkekse eşi hamile olabilir.

Rüyada Çiğ Yumurta Akı Görmek

Rüyada çiğ yumurta akı görmek fayda verecek bir ilimle meşgul olmaya, beklenmedik bir yerden gelecek paraya ya da iş hayatında yükselmeye işaret eder. Çiğ yumurta akını pişirdiğini gören kişi müjdeli bir haber alabilir.

Rüyada Çiğ Yumurta Sarısı Görmek

Rüyada çiğ yumurta sarısı görmek geçimsizliğe işaret eder. Akrabalardan alınacak bir ayrılığın habercisi olan çiğ yumurta sarısı rüyada pişirildiğinde hayra yorumlanır, geçim sıkıntısı veya ailevi problemlerin çözüleceğine, rahat zamanlar yaşanacağına işaret eder.
Rüyasında çiğ yumurta sarısını pişirdiğini gören kişinin liderlik kazanacağı bir işle meşgul olacağına işaret edilir. Çiğ yumurta sarısı beklenmedik ayrılıkların habercisidir.

Rüyada Çiğ Yumurta Yemek Kusmak

Rüyada çiğ yumurta yiyip kusmak, beklenmedik bir habere yorumlanır. Bu rüya çiğ yumurta yiyip kustuğunu gören rüya sahibinin yanlış bir kararından döneceğine delalet eder. Rüyasında bir başkasının çiğ yumurta yiyip kustuğunu görüyorsa bu rüya sahibinin hayatındaki insanlardan memnun olmadığına, onlardan kendine bir zarar vermekten korktuğuna delalet eder.

Rüyada Çiğ Yumurta Atmak

Rüyada çiğ yumurta atmak üzüntü ve kedere yorumlanırken bazı alimler bol rızka, salih amele işaret ettiğini söylemişlerdir. Çiğ yumurtayı atan kişi bir denize atıyorsa vereceği bir sadakanın büyüklüğünün deniz kadar geniş olduğuna işarettir.

Rüyada Çiğ Yumurta Toplamak

Rüyada çiğ yumurta toplamak verilen emeklerin karşılık bulacağına yorumlanır. Rüyasında çiğ yumurtaları topladığını ve içlerinden civciv çıktığının görülmesi müjdeli habere delalet eder. Rüyasında çiğ yumurta toplarken düştüğünü gören kimsenin çabalarının boşa gideceği işlerle meşgul olacağına işaret edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani