Rüyada “Rüyada Çeşme Açmak” Görmek

Rüyada Çeşme Açmak

Rüyada Çeşme açmak, farklı anlamlarda tabir edilmektedir. Rüyada çeşme açtığını görmek, bolluk ve bereket ile yorumlanmaktadır. Rüyasında kapalı bir çeşmeyi açtığını gören kişi, güzel haberler alacaktır ve rahat bir hayat yaşayacaktır. Rüyasında akmayan bir çeşmeyi açmaya çalıştığını gören kişi, zorluk yaşayacaktır ve fakir bir hayat sürecektir. Rüyada çeşme açmak ile alakalı alimlerin İslami yorumları şöyle olmuştur.

Rüyada Çeşme Açmak İslami Anlamı

Rüyada Çeşme açmak, Cafer-i Sadık (r.a) helal kazanç ve bereket ile yorumlamıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyasında çeşme açıp kapattığını gören kişi, iyi haberler alacak ve beklemediği miras ile zengin olacaktır. Demiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyada çeşme görülmesini, yüksek ve temi gelir ile yorumlamıştır.

Rüyada Çeşme Yaptırmak

Rüyada çeşme yaptırmak, hayırlı işlere vesile olmak ile yorumlanır. Rüyasında çeşme yaptırdığını gören kişi, yardıma muhtaç ve zor durumda olan kişilere yardım edecektir. Rüyada başka birinin çeşme yaptırdığını görmek, zengin akraba tarafından yardım almak ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Çeşme Açtığını Görmek

Rüyada çeşme açtığını görmek, işe başlamak ile yorumlanır. Rüyasında çeşme açtığını gören işsiz biri, iş sahibi olacaktır. Rüyasında çeşme açtığını gören ve iş sahibi olan bir kişi maaşına zam alacaktır ve makamı yükselecektir. Çeşme açmak, yüksek gelir ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Çeşme Yıkamak

Rüyada çeşme yıkamak, inancı zayıf olan ve vesveseye kapılan kişileri delalet eder. Rüyasında çeşme yıkadığını gören kişi, hayatında olanlar ile alakalı şüphelere kapılacak ve düzenini bozacaktır. Rüyada kendi evinin çeşmesini yıkadığını gören kişi, aile arasında güvensizlik hissedecek haberler alacaktır.

Rüyada Çeşme Kapatmak

Rüyada çeşme kapatmak, nasip ve kısmetlerin geri çevrilmesi ile yorumlanmaktadır. Rüyasında akan bir çeşmeyi kapattığını gören kişi, kendisine yapılan iyilikleri fark etmeyecek ve değerlendiremeyecektir. Rüyasında akmayan bir çeşmeyi kapattığını gören kişi, tarafına karşı planlanan kötü şeyleri fark edecek ve önem alacaktır.

Rüyada Çeşme Akması

Rüyada çeşme akması farklı anlamalara yorulur. Rüyasında evindeki çeşmelerin aktığını gören kişi, helal kazanç elde ederek çocuklarını geleceği için yatırım yapacaktır. Rüyasında dışarıda bir çeşmenin aktığını gören kişi, yalan söyleyerek para kazanacak ve yatırımlarına bu para ile ekleme yapacaktır.

Rüyada Bozuk Çeşme Görmek

Rüyada bozuk çeşme görmek, hayırsızlık ile yorumlanır. Rüyasında bozuk bir çeşme gören kişi, istediklerine ulaşamayacak ve kötü haberler alacaktır. Rüyada bozuk çeşmeyi tamir etmeye çalışmak, pes etmeyen çalışkan kişileri temsil etmektedir.

Rüyada Çeşmeden Su İçmek

Rüyada çeşmeden su içmek, müjdeli haberler almak ya da ulaştırmak ile yorumlanır. Rüyasında çeşmeden su içtiğini gören kişi, hayırlı bir hayat yaşayacak ve herkese faydalı olacaktır. Rüyada başkasının su içerken görmek, uzun yoldan gelecek olan sevilen misafir ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Çeşmede El Yıkamak

Rüyada çeşmede el yıkamak, gelen fırsatları doğru şekilde değerlendirememek ile yorumlanır. Rüyada çeşmede el yıkanması yanlış yatırım ve batacak işi de temsil etmektedir. Rüyada ellerini yıkayan birini görmek, başkalarının kazançlarından kar elde ederek geçimi sağlayan kişiler ile yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani