Rüyada “Rüyada Burun Görmek” Görmek

Rüyada Burun Görmek

Rüyada Burun görmek, hisleri kuvvetli olan bir insana işaret eder. Rüyada görülen burun genellikle olacakları önceden sezen, mistik konulara meraklı, rüyaları çıkan ve sözleri tutan kişi ile yorumlanır. Rüyada burun deldirmek, önceden yaşanmış olan bir meselenin olumsuz sonucunun tam tersine dönmesi ile açıklanabilir.

Rüyada burun estetiği olmak, daha öncesinde eğer bir haksızlık olmuş ise bu sefer durum tamamen düzelecektir. Rüyada burun kesmek, sağlık ve esenlik anlamına da gelir. Rüyada burun akması, sağlık problemi olan kişilerde problemin düzelmesi ve eski sağlığına kavuşmak demektir.

Rüyada Burun Görmek İslami Anlamı

Rüyada Burun görmek, şayet hastası olan kişiler için hastanın iyi haberlerini almak olarak yorumlanır. Rüyada burun görmenin psikolojik yorumu ise genelde olumsuz düşünen, her olaya negatif yönünden bakan, hep kötü bir şey olacağına inanan bir kimse olmak ile yorumlanır. Rüyada burun görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; burun güzel koku alıyorsa sağlığa, kötü koku alıyorsa hastalığa işaret eder.

Rüyada Burun Temizlemek

Rüyada burun temizlemek, çok hayırlıdır. Genelde sorun yaratan durumlardan arınmaya, problemli kişilerden uzaklaşmaya ve bu sayede rahatlamaya işaret eder.

Rüyada Burun Kanaması Görmek

Rüyada burun kanaması görmek, bir meselenin yeniden patlak vermesi ve sonuca ulaşması olarak yorumlanır. Kötü niyetli bir kadın tarafından zor duruma düşürülen kişi, birinim yardımı ile bu durumdan kurtularak rahat edecektir. Bu mesele bir daha gündeme gelmemek üzere kapınan bir mesele olacaktır.

Rüyada Burun Akması

Rüyada burun akması, zamanla herşeyin yoluna girmesi, tam tabiriyle suyun akıp yolunu bulması gibidir. Her şey olacağına varacağı için, işlere engel olmaya çalışmadan, akışa bırakarak devam edilmelidir.

Rüyada Burun Karıştırmak

Rüyada burun karıştırmak, ortalığı karıştıracak, işin içinden çıkacak bir kimse ile tabir edilir. Bu kişi insanları birbirine düşürerek mağdur taklidi yapacak ve ortadan kaybolacaktır. Genellikle iş çevresindeki kötü niyetli insanlar anlamına gelir.

Rüyada Burun Deldirmek

Rüyada burun deldirmek, kişinin dış görünüşü ile çok fazla ilgilenmesi, her zaman dikkat çekme isteği ve bu sebepten bazen vücuduna zarar verecek şeyler yapması olarak yorumlanabilir.

Rüyada Burun Ameliyatı Olmak

Rüyada burun ameliyatı olmak, psikolojik bir meseleden arınmak, manevi anlamda şifalanmak olarak yorumlanabilir. Kişi, manevi huzuru bularak rahat edecektir.

Rüyada Burun Şişmesi

Rüyada burun şişmesi, kişinin birçok meseleyi içine atması, dışarı yansıtmada kendi içinde yaşayarak sorunun gitgide büyümesi olarak yorumlanır.

Rüyada Çirkin Burun Görmek

Rüyada çirkin burun görmek, fesat, dedikoducu bir kadına işaret eder. Bu kadın, her fırsatta ortalığı karıştırmayı kollayan, insanları sömüren bir yapıya sahiptir.

Rüyada Büyük Burun Görmek

Rüyada büyük burun görmek, kişinin çok fazla böbürlenmesi, kendini büyük görmesi ve bu sayede başkalarını ezmesi olarak yorumlanır. Etrafını kıran ve insanların huzurunu kaçıran kişi, insanlar tarafından dışlanmaya ve bir müddet sonra da yalnız kalmaya mahkum olabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani