Rüyada “Rüyada Bomba Görmek” Görmek

Rüyada Bomba Görmek

Rüyada Bomba görmek, iyi ve kötü anlamlarda yorumlanmaktadır. Rüyada görülen bomba, ses getiren olayların yaşanması ve üzüntüler ile tabir edilir. Rüyada bomba atmak, güç ile de yorumlanmaktadır. Rüyada bomba görmek ile alakalı alimlerin dini yorumları şu şekilde olmuştur. Rüyada başkasının bomba attığını görmek, başkalarına yanlış örnek olan büyükler ve bu kişiler ile olan akan bağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Bomba Görmek İslami Anlamı

Rüyada Bomba görmek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüya ile ilgili olarak, üzücü ve korkutucu olayların yaşanacağının habercisidir yorumunu yapmıştır. İbni Şirin (r.a) Rüyada bomba patlamasını, güç ve düşmanlara karşı verilen korku ile tabir etmiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyasında bomba gören kişi için, dikkatli davranmalıdır yorumunu yapmıştır. Rüyada bombadan kaçmak, zarar gelecek kişileri fark etmek ve onlardan uzaklaşmak ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Bomba Atmak

Rüyada bomba atmak, güçlü kişilerin verdiği ve vermeye devam edeceği zararı göstermektedir. Rüyada bomba attığını görmek, korku ile söylenen yalan ve atılan iftira olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Bomba Patlaması

Rüyada bomba patlaması, üzücü ve can sıkıcı olayları işaret eder. Rüyasında bomba patladığını gören ve korkan kişi, korkuları ile yüzleşecek ve galip olacaktır. Rüyada bomba patladığını gören ve korkmayan kişi, cesur olan ve suç işleyen kişidir. Rüyada bomba patlaması akrabalar arasında yaşanacak büyük kavga ve anlaşmazlıkları da delalet etmektedir.

Rüyada Bomba Yapmak

Rüyada bomba yapmak, hayırsız ve boş işler ile uğraşan kişileri temsil eder. Rüyasında bomba yaptığını gören kişi, insanlara zararı olacak işler yapacak ve bu nedenden dolayı dışlanacaktır. Bomba yapan birini görmek ise, çevrede ki kişilerin kötü niyetli olduğunu ve yanlış kişiler ile arkadaşlık yapıldığı anlamına gelmektedir.

Rüyada Bombadan Kaçmak

Rüyada bombadan kaçmak, korkmak ve kimsesiz kişileri işaret eder. Rüyasında bombadan kaçtığını gören bir kadın, ailesi ile alakalı sorunlar yaşayacak ve ailesinden uzaklaşacaktır. Rüyasında bombadan kaçtığını gören bir erkek, sorumlulukları karşısında kararlı olamayacak ve yenilgiyi kabul edecektir.

Rüyada Bomba Saklamak

Rüyada bomba saklamak, kişilerin suçlarını gizlemek ve onlara ortaklık etmek ile tabir edilmektedir. Rüyasında bomba sakladığını gören kişi, yanlış kararlar verecek ve bu durumdan kaynaklı yargılanacaktır. Rüyada başka birinin bomba sakladığını görmek, kendini beğenmiş kişileri temsil etmektedir.

Rüyada Bomba Sesi Duymak

Rüyada bomba sesi duymak, sözlü tartışmaların kavgaya dönüşeceği anlamına gelir. Rüyasında uzak bir yerden bomba sesi duyan kişi akrabaları ve arkadaşları ile tartışma yaşayacaktır. Rüyada bombe sesinin yakından geldiğini görmek, aile arasında yaşanacak büyük anlaşmazlıkları delalet etmektedir.

Rüyada El Bombası Görmek

Rüyada el bombası görmek, gücü az olan düşman ile yorumlanır. Rüyada görülen el bombası, paylaşılan sırların ayyuka çıkacağı anlamına da gelmektedir. El bombası gören kişi, minnet etmek zorunda kalan kişidir.

Rüyada Canlı Bomba Görmek

Rüyada canlı bomba görmek, fark edilen düşmanların zarar olduğunun düşünülmemesi ve tedbir alınması gerektiği ile yorumlanır. Canlı bomba, düşman ile kin tutan kişileri de delalet etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani