Rüyada “Rüyada Ayı Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Ayı Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Ayı görmek, kötü ve hilekar kadına, namert insanlara işaret eder. Kişinin zorluklara ve sıkıntılara göğüs germelidir çünkü karşısına yeni zorluklar çıkacaktır. Yabancı kimseler ile beklenmedik olaylar olacaktır. Rüyada ayı görmek, düşmana yorumlanır. Bu düşman rüya sahibine çeşitli zorluklar yaşatacak ve bu zorluklar rüya sahibinin mutsuzluğuna sebebiyet verecektir. Ancak düşman olarak nitelendirilen bu kadın erkek ve kadın için farklı anlamlara gelir.

Rüyada Ayı Görmek İslami Anlamı

Rüyada ayı görmek erkekler için yenilmesi zor, maddi- manevi güçlü ve zalim düşman anlamına gelir. Erkeği üzüntüye süreklerken ve mücadele karşılığında yenilemeyen, yenilmesi mümkün olmayan düşman şeklinde yorumlanır. Bu kişi bazen zengin bir zalim, bazen de merhameti olmayan bir yöneticidir. Kadın için ise bu rüya bencil ve sinsi bir kadın demektir. Bu kadın çoğu zaman gönül meselelerindeki rakip kadın olarak tabir edilir.

Kadınlarda da bu rüya düşmanın güçlü ve zorlu olması anlamına gelir. Daha çekici, daha güzel olan bu kadın kötü niyetli ve kurnaz bir kadındır. İbn-i Kirmani(r.a.)’ ye göre rüyada ayı görmek güç ve kudreti olmayan zayıf bir düşmana işarettir. Yani bu düşmanların size karşı yaptıkları fitnelere delalettir.

Rüyada Ayı Sevmek

Rüyada ayı sevmek, kişinin sıkıntı çekerek bir yerlere gelmeyi istemesi, uğraştığı işlerin sonunda umulan ganimete, yüksek mertebeye ve kişinin hak ettiği iyiliğe yorumlanır. Oluşan sorunları ortadan kaldırmak için para harcamaya sebep olabilir.

Rüyada Ayı ile Konuşmak

Rüyada ayı ile konuşmak, Allah’ın verdiği zeka ve akılı iyi kullanarak dost ile düşmanın farkını anlamak gerektiğini ve dost bilinen insanın aslında düşman olmasına delalettir. Bu rüya düşman bilinen kişinin dost olacağını gösterir. Bu yüzden kişinin dost ve düşmanlarını iyi ayırt etmesi gerektiğini gösterir.

Rüyada Ayı Saldırması Görmek

Rüyada ayı saldırısı görmek, aslında öfkeli ve saldırgan insanı temsil eder. Rüya sahibinin insanların kurduğu tuzaklarla karşı karşıya olduğu anlamına gelmektedir. Aslında gerçekte böyle bir tehditle karşı karşıya gelmeyebilir. Bu aslında sizin öfkeli olduğunuzdan göremediğiniz anlamına gelir.

Rüyada Ayı İle Boğuştuğunu Görmek

Rüyada ayı ile boğuştuğunu görmek, kişinin çektikleri zorluktan sonra süreceği rahatlığa, yakın zamanda gelecek olumlu ve güzel habere, umudun bittiği anda gelecek mutluluğa delalet eder. Bu rüya kişinin kendi başına yapabileceklerini diğer insanların görmesini isteyeceğini gösterir.

Rüyada Ayı Sürüsü Görmek

Rüyada ayı sürüsü görmek, kişinin ortaya koyacağı çalışmaların başarısı ile dikkatleri üstüne çekeceği anlamına gelir. Kazandığı paranın kişinin emeği ile aldığını işaret eder. Evdeki bolluğa, berekete, bu bereketin ömür boyu süreceğine, uzak yerlerden gelen iş tekliflerini kabul edeceğini gösterir.

Rüyada Ayı Beslemek

Rüyada ayı beslemek, bonkör bir kadına yorumlanır. Kimi zamanda rüya yorumcularına göre bu rüya kişinin zahmet yaptıkları işlerin karşılığını alacağına, umut ettiklerinden sonra gelecek feraha yorumlanır.

Rüyada Ayı Kovalaması

Rüyada ayı kovalaması, kişinin yaptığı hatalardan dolayı diğer insanlar tarafından eleştirileceği ve toplum tarafından günah işlemeye yorumlanır. Bazı yorumculara göre bu rüya kişinin günahlarına tövbe etmesi ve hatalarından döneceği anlamına gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani