Rüyada “Rüyada Ağzın Çarpılması” Görmek

Rüyada Ağzın Çarpılması

Rüyada Ağzın çarpılması ile alakalı iki çeşit yorum bulunmaktadır. Rüyada ağzın çarpılması, genel olarak kişinin hayatında uzun süreden bu zamana birçok sorunun halledilmesi, maddi olarak çok fazla para kazanacağına işarettir. Gelecek kaygısı gütmeden daha huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmeye delalet eder. Başka bir yoruma göre ise, kişinin psikolojik durumunun bozuk olduğunu gösteren birine yorumlanır. Genel anlamda başkalarından sürekli olarak medet uman günahlarının çok olduğu birini göstermektedir.

Rüyada Ağzın Çarpılması İslami Anlamı

Rüyada Ağzın çarpılması, İslami Rüya alimleri bu rüya ile alakalı olarak şu yorumları yapmışlardır. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyasında ağzımın çarpıldığını gören kişinin kendi hatalarından dolayı büyük sorunların başına gelmesine yol açan olaylara sebebiyet vermektedir.

Rüyada eşinin ağzının çarpıldığını görmek, düşünmeden konuşan ve herkesi kıran, daha sonra bunları telafi etmek için çok emek sarf eden biri olarak rivayet edilir. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; arkadaşının ağzının çarpıldığını rüyasında gören kişi, iş hayatında problemlerin ortaya çıkacağı, maddi olarak fakir düşeceği, itibarını kaybedeceği, çevresinden başlanacağı bir dönem olarak nitelendirilir.

Rüyada Ağız Çarpılması Görmek

Rüyada ağız çarpılması görmek, genel olarak hayırsız yorum olan bir rüyadır. Sürekli olarak ortaya çıkan musibetlerden dolayı bütün işlerin ters gideceği, bir işlerden işlerin zarar edilmesi, maddi ve manevi bir yıkım dönemi olarak görülmektedir.

Rüyada Arkadaşının Ağzının Çarpıldığını Görmek

Rüyada arkadaşının ağzının çarpıldığını görmek, bu Rüyayı gören kişinin çevresinde çok faydalı olan, hayırsever güler yüzlü bir insan olduğunu gösteren, annesine ve babasına itaat eden, ailesi ile sürekli ilgilenen bir kişi olarak tabir edilir. Bu anlamda kişinin bu hareketlerinden sürekli olarak devam etmesi, zekâtını ve sadakasını fakirlere vermesi önerilir.

Rüyada Eşinin Ağzının Çarpıldığını Görmek

Rüyada eşini ağzının çarpıldığını görmek, kişinin aile ilişkilerinde düzensiz bir yaşam olduğunu, annesiyle babasıyla arasından bozuk olduğunu, arkadaş çevresi ile iyi geçinemeyen biri olarak yorum yapılır. Bu anlamda rüya sahibinin derhal hatalarından var içerek günahlarına tövbe etmesi gerekmektedir.

Rüyada Sevgilinin Ağzının Çarpıldığını Görmek

Rüyada sevgilinin çarpıldığını görmek, kişinin gelecekteki aile hayatında çok mutlu olacağı, eşinden ve çocuklarından yana yüzünün güleceğini, anne ve babasının hiç üzmeyin birisi yönünde ifade edilir.

Rüyada Ağzın Yamulması

Rüyada ağzın yamulması, kişinin gerçek hayatta çok fazla yalan söylediği, herkese sahtekârlık yapan, herkesin hakkını yiyen, para için her şeyi yapan kişiye vakıf olur. Rüya sahibinin gerçek hayatta hatalarından vazgeçmesi, Ruhen kendinin rahatlaması için Allah’a yönelmesi gerekmektedir.

Rüyada Ağzın Dilin Şişmesi

Rüyada ağzın dilin şişmesi, genel olarak hayırlı bir şekilde yorumlanmayan bir rüyadır. Ticari hayatta çok fazla sahtekârlık yapmak, hayatta sadece maddiyat önemsemek, herkesi çıkarları için kullanmak anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Ağzın Eğilmesi

Rüyada ağzın eğilmesi, rüya sahibinin işini düzgün yapmayan, çevresine sürekli kandıran ve sevilmeyen biri olarak tanınır.

Rüyada Ağzının Felç Olması

Rüyada ağzın felç olması, gelecekte oluşacak bazı sorunların nedeni olarak geçmişte yapılan hataların ortaya çıkması ile alakalı olduğunu ifade etmektedir. Geçmişte yaşanan bazı sorunlardan dolayı sürekli olarak gelecekte bu sorunların ceremesini çekmek anlamını taşır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani