Rüyada “Rüyada Ağrı Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Ağrı Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Ağrı görmek, rüya sahibinin iş hayatında makam ve mertebesinin yükseleceğine işarettir. Rüyada ağrı kesici görmek, rüya sahibinin iş yerinde büyük kazançlar elde edeceğine ve mevki atlayacağına işaret eder. Rüyasında ağrı çeken kişinin önüne yakın zamanda pek çok kazanç dolu fırsat çıkacaktır. Rüyada görülen bel ağrısı, borçların ödeneceğine ve gelirin artacağına da delalettir.

Rüyada Ağrı hissetmek İslami olarak hayra yorumlanır. Rüyada ağrı çeken birini görmek, rüyayı gören kişinin günahlarından arınacağına ve hayırlı bir insan olarak yaşamına devam edeceğine işarettir. Tövbesinin kabul olacağını ve yeniden salim bir insan olacağını gösterir. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada hissedilen ağrı günahlardan pişman olmaya delalet eder.

Rüyada Ağrı Görmek İslami Anlamı

Rüyada Ağrı görmek, örneğin rüyada baş ağrısı görmek sıkıntılı zamanlara delalettir. Ayrıca baş ağrısı sır anlamı da taşır. Kişi sırlarını çok fazla insanla paylaşmakta ve bundan dolayı başına bela almak üzeredir. Bu işi sırlarını herkesle paylaşmamalıdır.

Rüyada Bacak ağrısı görmek, rüya sahibi kanını emen ve ona zarar veren, onu aşağılayan insanları bir bir etrafından temizleyecek ve onlara verdiği imtiyazdan pişmanlık duyacaktır. Rüyada boyun ağrısı çekmek, mutlu haberler alacak ve gerçek dostları ile birlikte yoluna devam edecektir.

Rüyada Ağrı Hissetmek

Rüyada ağrı hissetmek, iyilik ve sağlık olarak yorumlanır. Rüya sahibi eğer hasta ise şifa bulur, sağlığı geri gelir. Ayrıca rüya sahibinin etrafına iyilik yapan, insanlar tarafından takdir gören, alçak gönüllü bir insan olduğunu da gösterir. Bunun yanında kişi rüyasında ağrı hisseder ise bir yakından gelecek kötü habere de yorumlanır. Yakın kişi tarafından ihanete uğramak ve sırt dönmek anlamı da taşır.

Rüyada Baş Ağrısı Görmek

Rüyada baş ağrısı görmek, kişinin tövbesinin kabul olacağına işarettir. Rüya sahibinin tövbe etmesi gereken günahlarının olduğunun da habercisidir. Baş ağrısı kişinin hayırlı işlere yöneleceğine ve günahlarından arınacağına işaret eder.

Rüyada Kalp Ağrısı Çekmek

Rüyada kalp ağrısı çekmek hayra yorulmaz. Kalp zekâya ve sağlığa işarettir. Rüyasında kalbinin ağrıdığını gören kişi işlerinde zarar uğrar ya da çok üzüleceği bir olay yaşar. Ayrıca kalp ağrısı sağlığın bozulacağına da işaret eder. Rüya sahibinin günah işlere bulaşacağına ve bu yüzden çok pişman olacağına da delalettir.

Rüyada Bacak Ağrısı Görmek

Rüyada bacak ağrısı görmek hayırlara vesiledir. Bekâr kimsenin hayırlı bir evlilik yağacağına, iş sahibinin mevki atlayacağına, kazancın artacağına işaret eder. Ayrıca bacak ağrısı hayırlı eş, hayırlı yuva ve evlat demektir.

Rüyada Ağrı Çeken Birini Görmek

Rüyada ağrı çeken birini görmek bazı yorumculara göre şansın yaver gideceğine işarettir. Ayrıca rüyasında ağrı çeken kimseye yardım ettiğini gören kişi yardımsever ve salim kişilerden biridir. Bu kişi hayatı boyunca insanlara hep yardım etmiş ve takdir kazanmıştır. Günahları af olacak ve bahtı açılacaktır. Bazı yorumculara göre de rüyasında ağrı çeken birini gören kimse yalnız kalacak ve etrafındaki insanlar ile tartışacaktır. Ağrı çeken kimse gözyaşı dökmeye, kazancı kaybetmeye, borca girmeye de işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani