Rüyada “Rüyada Ada Görmek” Görmek

Rüyada Ada Görmek

Rüyada Ada görmek, hane içinde yaşanacak olan huzursuzluklar sonucunda küskünlüğe ve rızkın azalmasına yorumlanır. Özellikle, evli kişilerin bu rüyayı görmesi hane içerisinde yaşayacakları bir huzursuzluğa delalet eder. Rüyada ıssız ada görmek, Genel olarak kişinin yalnız kalması, toplum içerisinde güç duruma düşmesi şeklinde rüya açıklanmaktadır. Rüyada karanlık ada görmek,  Dini açıdan rüyada ada görmek ise yakınlardan bir düşmanlık görmeye, dost görünen düşmanları fark etmeye yorumlanır.

Rüyada Ada Görmek İslami Anlamı

Rüyada Ada görmek, bazı rüya alimleri de benzer yorumlar yapmıştır. Özellikle ünlü rüya alimlerinden Cafer-i Sadık (r.a) yorumuna göre bu rüya manevi açıdan bir huzursuzluğa ve sıkıntıya düşmek anlamını taşımaktadır. Rüyasında bir adada kaybolduğunu gören kişi dostları tarafından yalnız bırakılan ve düşmanları tarafından bozguna uğratılan kişi olarak yorumlanmaktadır. Bu kişi karşı taraf ile haram işlere ortaklık ederek, kendi rızkını da kapatacağına, sıkıntılardan dolayı büyük zorluk yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Adada Olmak

Rüyada adada olmak, rüyayı gören kişinin düşmanlarını fark etmesine ve gelebilecek zararlardan bir an önce kurtulmasına yorumlanır. Kişi, özellikle yakın çevresinden gelen kötülükleri fark ederek, bu kötülüklerden herhangi bir zarar görmeden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Adada Kaybolmak

Rüyada adada kaybolmak, rüya sahibinin düşmana aldanarak, kötülüklere ortak olacağına delalet eder. Özellikle, dost görünen düşmanlarla ortak olunmaya, harama el uzatmaya ve günaha girmeye yorumlanır.

Rüyada Adada Ev Görmek

Rüyada adada ev görmek, kötülükler ve sıkıntılar ardından gelen hayırlı haberlere delalet eder. Rüyada ev görmek genel olarak kısmete ve hayırlı rızka yorumlanır. Rüyasında bir ada ortasında ev gören kişi de yaşadığı zorlukların sonucunda vereceği mücadele ile birlikte kısa zamanda hanesine bereket getireceğine ve kısmet kapılarını açacağına delalet eder. Rüya genel olarak zorluklar sonunda kazanılan büyük zafer olarak da rüya alimleri tarafından tabir edilmektedir.

Rüyada Adaya Düşmek

Rüyada adaya düşmek, hane içerisinde ya da rüya sahibinin yakın çevresinde bulunan kişiler tarafından kötü duruma düşürülmeye delalet eder. Bu kişiler, rüya sahibinin işle ilgili ortakları olabildiği gibi hanesinden bir düşman da olabilir. Kişinin yakın çevresinden gelen kötülükler sonucunda maddi ve manevi zarara uğramasına, zor durumlarda kalmasına yorumlanır.

Rüyada Adaya Yolculuk Yapmak

Rüyada adaya yolculuk yapmak, rüya sahibinin uzun yoldan gelen bir düşmanına ya da uzak diyarlardan gelen kötü haberlere yorumlanır. Genel olarak uzakta bulunan bir düşmanın yapacağı kıskançlık ya da dedikodudan rüya sahibinin olumsuz etkilenmesi olarak rüya yorumlanır. Rüyayı gören kişi karşı tarafın davranışlarından dolayı bir zorluk yaşamayacak fakat söylentilerden üzüntü duyacak şeklinde de rüya tabir edilir.

Rüyada Ada Çayı İçmek

Rüyada ada çayı içmek, rüya sahibinin kendisi ya da yakın çevresinden duyacağı sağlık problemlerine delalet eder. Kötü haberler olmasa da sağlıkla ilgili can sıkıcı duyumların alınmasına, hastane kapısına ve hanede rahatsızlıkların baş göstermesine yorumlanmaktadır. Farklı rüya alimleri de bu rüyayı genel olarak iç huzursuzluğu şeklinde yorumlamıştır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani