Rüyanı Anlat Gerçekten Sana özel yorumlansın

Rüyanı Anlat Gerçekten Sana özel yorumlansın

Gördüğün rüyayı sana özel yorumlayalım. İslami kaynaklar esas alınarak doğru ve tamamen rüyanızın içeriği ile ilgili yorumları bu sayfanın altında sizlere sunuyoruz. Gördüğünüz rüyaları öncelikle sitemizde bulunan yorumlardan okumalısınız! Rüyanızı sitemizde arayın, Örneğin; ‘Rüyada yılan görmek‘ gördüğünüz şeyler ile ilgili rüyaların altına yorum yazarsanız size özel gerçek rüya tabirleri yorumu yapılacaktır. Sitemizde yorumu olan rüyayı okumadan buraya yorum yapanların rüyaları kesinlikle yorumlanmaz..!

Rüyanızı sitemizde aradınız bulamadıysanız! bu sayfanın altına rüyanızı anlatmanız yeterlidir.

Rüya Yorumcusu
Rüya Yorumcusu
İmam Abdülgani Nablusi Hz. - İmamı Caferi-i Sağdık Hz. - İmamı gazali Hz. - İbn-i Sirin Hz.’nin Çok eski, Arapça ve Osmanlıca kitap ve eserlerinden büyük araştırmalar sonucu derlediğimiz, rüya yorumlarını ve İslami anlamlarını sizlere sunuyoruz.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1558 YORUM
  1. Hayriye dedi ki:

    Ruyamda dışarda askerlerin olduğu kalabalık bir yerdeyim askerler bizim kenara geçmemizi şehit geçişi olacağını söyleyip kenera geçiriyolardı kenar kısmın arkası boşlukdu düşmemek için askerin elini tuttum sonra ben yine şehitler var sandım duygulandım meyer Atatürk zamanındaki şehitleri anma geçişiymiş yine duygulandım gözlerim doldu o arada kendimi bir evde buldum komşunun eviymiş evin içi karanlık kadının bir kızı var birde prematüre bebeyi var kadın kızı aldı biyere gitti bebek ağlıyo aldım kucağıma çıplak biraz kabızlık sorunu varmış bebeyin onu elimde ılık suyun altında yıkamaya başladım o arada hem çişini hem tuvaletini yaptı suyun içine ama beyaz renkde yapdı Allahallah süt içdiyi içinmi beyaz yapdı acaba dedim o ara annesi geldi fazla suda tutma hasta olur dedi bişey olmaz bak iyi geldi yıkamak dedim yıkadım o ara uyandım şimdiden teşekkür ederim yorumunuz için

  2. Seren kaba dedi ki:

    Rüyamda her yanı uçurum olan bi kayalıktaydım, yemyeşildi her yer zemin yosun tutmuş gibiydi. Karşımda çingene gibi bi çocuk vardı çok şımarıktı, 11-12 yaşlarındaydı ve koyu tenliydi. Benim koruduğum bir şey vardı yanımda tam olarak hatırlamıyorum, karşımdaki çocuk benimle uğraşıyordu ben de bu yüzden ona büyük taş fırlatıyordum ama hiçbir şey olmuyordu. Uçurum kenarındayken bile taş fırlattığım zaman düşmedi ve bana yaklaştı. Bi ara elimde bez torba gördüm, daha doğrusu yerden alıyordum. Orta boylu, ağızdan büzmeli bir torbaydı içi doluydu. İçinde ne olduğunu bilmiyordum ama onu yerden alırken önümde çocuğa fırlatmak için birçok taş parçası olduğunu fark ettim. Çocuk bana yaklaştığında ise hala kafasına taş atıyordum.

1 102 103 104