Rüyada Turuncu Kedi Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

K
A+
A-
Rüyada Turuncu Kedi Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada turuncu kedi görülmesi kişinin işlerini yasa dışı yollar ile halletmeye çalışacağına dalalet eder. Eğer ki yasa dışı işlere bulaşılırsa aile bu durumdan zarar görebilir. Kişi biraz daha mantıklı düşündüğünde çözümün sadece kendi ellerinde olacağını anlayacaktır. İmamı Gazali (r.a) yorumunda kişinin rüyasında turuncu kedi görmesinin Allah yolundan uzaklaşmaya meyilli olduğunu, dua ederek Allah yoluna tekrardan girmesi gerektiğini belirtiyor. Rüyada kedi görmek diyanet yorumunda ise Allah’a şirk koşmayı ifade ediyor.

Rüyada Turuncu Kedi Görüp Korkup Kaçmak Ne Anlama Gelir?

Turuncu bir kedi rüyada iyi anlama gelmiyor. O nedenle eğer ki rüyanızda bir turuncu kedi görüyor ancak ondan kaçıyorsanız bunun anlamı oldukça iyidir. Çünkü belaya bulaşmak olarak tabir edilen turuncu kediden kaçıyorsanız başınızı bir beladan kurtaracağınız, doğru yola gireceğiniz anlamı çıkıyor. Rüyada evde kedi görmek eğer ki kedi turuncu ise ailede büyük anlaşmazlıkların yaşanacağını ifade eder.

Rüyada Bir Sürü Turuncu Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Kişi rüyasında sadece 1 adet değil bir sürü turuncu kedi görüyorsa çevresindeki kişiler tarafından başının belaya gireceğini anlamalıdır. Rüyada bir sürü kedi görmek eğer ki görülen kedinin rengi turuncu ise iyi bir yoruma sahip olamıyor. Kedileri gören kişi kadın ise kendi çekirdek ailesinde büyük problemler olacağına, kadının aldatılacağına yorulmaktadır. Erkek bu rüyayı görüyorsa işinde büyük bir düşüş yaşayacak, ailesi ile problem çıkacak, yüklü miktarda bir para kaybedecektir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Turuncu Kedi Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi görenler genel olarak iyi yorumlar ile karşı karşıya kalsa da turuncu kedi görmek kötü yorumları beraberinde getiriyor. Ancak rengi ne olursa olsun rüyada bebek bir kedi görmek her zaman iyiliklere işarettir. Bu nedenle riyada kedi yavrusu görmek rengi turuncu da olsa mutluluğa, yeniliklere, yeni gelecek mutluluk haberlerine dalalettir. Bu rüyayı kadın da görse erkek de görse sonucu her zaman gülümseyeceğiniz olayların olması olacaktır.

Rüyada Evde Turuncu Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Yaşanan ev içerisinde turuncu bir kedi görülüyorsa, hanede büyük sorunlar yaşanacağı, boşanmaların olacağı ön görülmektedir. Rüyada hasta kedi görmek manası ise eğer rengi turuncuysa bu sorunların yok olmak üzere olduğunu belirtir. Yani kedi hastaysa sorunların da sonuna gelindiğini yakında tüm sorunların aşılacağı anlamına gelmektedir.

  • Rüyayı bir kadın görüyorsa ailesel anlamda bir rahatlama sağlayacaktır.
  • Erkek görüyorsa maddi anlamda ciddi bir rahatlama elde edecektir.
  • Bir çocuk bu rüyayı görüyorsa okul hayatında sorunların çözüleceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Turuncu Kediye Zarar Vermek Ne Anlama Gelir?

Normalde rüyada herhangi bir renk kediye zarar vermek olumlu bir durum oluşturmasa da turuncu kedilerde durum tamamen farklılık gösteriyor. Çünkü turuncu kedilerin anlamı kötü olduğundan kötülüğe zarar vermek olumlu bir anlam çıkartıyor. Rüyada erkek kedi görmek eğer ki kedi turuncuysa çok önemli bir problem yaşanacağı anlamına geliyor. Hanede yaşanan bu olumsuz durum hanenin birbirinden kopmasına da neden olabiliyor. O nedenle erkek turuncu kedi görmek istenen bir şey değildir. Eğer ki bu kediye zarar veriliyorsa düşmanlarınızdan arınacağınız anlamına geliyor.

Kedi Sevmek görmenin tabiri için, Rüyada Kedi Sevmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Turuncu Kedinin Tırmaladığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Turuncu kedinin rüyada görülmesi iyi bir durum değilken bir de bu kedi tarafından tırmalanmış olmanız çok daha kötüdür. Turuncu kedinin rüyada tırmalaması hastalıklara, hastaneye, sağlığın bozulmasına yorulabilir. Oysaki kedi renkleri rüya anlamlarını çok değiştirmektedir. Rüyada gri kedi görmek ve onun tırmalaması ise sağlıklı bir hayat sürdüreceğinize, kötü hastalıklardan her an uzak duracağınıza yorulmaktadır.

Rüyada Turuncu Kediyi Doyurmak Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda turuncu bir kediyi doyuruyorsanız kötü olan bir kişi besliyorsunuz demektir. Ona gaz veriyor ya da yapacağı kötü şeyde ona yardım ediyor olabilirsiniz. Rüyada çok kedi görmek, görülen kedilerin rengi turuncu ise düşman anlamına gelir. Giderek çok sayıda düşman kazandığınız ve o düşmanlara benzediğiniz anlamına gelir. Rüyalarda farklı yorumlar karşınıza çıkabilir. Ancak kedi görmek iyi anlamlara vesile olsa da turuncu renkli olması kişinin hayatının yolunda gitmediğini vurgulamaktadır. O nedenle görülen kedinin rengini unutmamak, ona göre bir tabir istemek önemli bir konudur.

Rüya Yorumcusu
Rüya Yorumcusu
İmam Abdülgani Nablusi Hz. - İmamı Caferi-i Sağdık Hz. - İmamı gazali Hz. - İbn-i Sirin Hz.’nin Çok eski, Arapça ve Osmanlıca kitap ve eserlerinden büyük araştırmalar sonucu derlediğimiz, rüya yorumlarını ve İslami anlamlarını sizlere sunuyoruz.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ALiEFF dedi ki:

    Rüyada arkadaşımla parkta geziyorduk. Anıden karşımıza Turuncu bir kedi çıktı. Anladık ki bu sokak kedi’si değil, Bunun sahibi var. Sonra nasıl oldusa bulduk sahibini. Genç bir Kadın’dı. Kedisini kaybetmişti. Verdik Kediyi Kadına. Kadın da işte hem mutlu oldu hem sinirlendi kedinin evden kaçıp kaybolduğu için. İşte biraz dövdü kediyi. Sonra da arkadaşımla ben başka yere gittik, Rüya Bitti.