Rüyada “Ruj Sürmek” Görmek

Ruj Sürmek
Rüyada ruj sürmek ne anlama gelir ve İslami açıklaması nedir? Ruj sürmek ile alakalı bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

Rüyada ruj sürdüğünü görmek sevgi, muhabbet, bereket, yardım severlik gibi anlamlara gelir. Ruj sürmek görüldüğü zaman kişi dertlerinden kurtulur. Rüya sahibi çevresine de yardım dağıtır. Eli ayağı tutmayanlara sağlık gelir. Kimi kimsesi olmayan kişiler çevreleri tarafından bilinen insanlar haline gelirler. Kişilerin arkadaşları ile olan muhabbet ve bereketleri artar. Kişinin yardım verdiği insanlar hayatta önemli yerlere gelebilirler. Rüyanın tam olarak yorumlanması adına, mutlaka rüya içindeki unsurların anlaşılması gerekir. Aksi halde rüya anlamı yanlış olabilir.

Rüyada Kırmızı Renkli Ruj Sürdüğünü Görmek

Rüyada kırmızı rengi olan ruj sürdüğünü görmek istekler, tutkular, arzular anlamına gelir. Rüyasında kırmızı ruj sürdüğünü gören bir kimse, isteklerini gerçekleştirmek adına her şeyini feda edebilecek konuma gelecektir. Rüya sahibi isteğinin çok yüksek olasından ve tutkularına bağlı bir kimse olduğundan, isteklerini teker teker gerçekleştirmenin zevkine varacaktır.

Rüyada Ruj Sürdüğünü ve Makyaj Yaptığını Görmek

Rüyada ruj sürdüğünü ve makyaja devam ettiğini görmek kişinin kendine önem vermesi, dış görünüşün kusursuz olması, kişinin yalnız kalmaktan korkması gibi anlamlara gelmektedir. Rüya sahibi özellikle dışarıdaki insanlar tarafından nasıl algılandığı konusunda endişeli olabilir. Bir diğer yoruma göre bu rüyayı gören kişiler çevreleri tarafından dışlanabilir. Rüya sahibinin çevresindeki kişiler ona zarar vermek isteyebilir. Bu nedenle rüya sahibinin dikkatli olması gerekir.

Rüyada Ruj Sürdüğünü ve Ardından Sildiğini Görmek

Rüyada ruj sürdüğünü ve ardından ruju çıkardığını görmek  karar vermekte zorlanma, karar alırken bir başkasının etkisi altında kalma, özgür olamamak gibi anlamlara gelir. Ruj sürmek olumlu anlamlara sahip olsa da ardından rujun çıkarıldığını görmek kişinin karar alıp verme mekanizmasındaki zorluklara işaret eder.

Rüyada Mor Renkli Ruj Sürdüğünü Görmek

Rüyada mor rengi olan ruj sürdüğünü görmek aykırı olmak, kurallara uymamak, çizginin dışına çıkmak gibi anlamlara gelir. Rüya sahibi iş hayatında verdiği bir karardan dolayı çevresinden farklı bir konuma düşebilir. Bir yoruma göre bu rüyayı gören kişilerin hayatlarında bazı aksilikler meydana gelir. Bu aksiliklerin altından kalkmak mümkün olmaz. Kişinin aldığı kararlar aksiliklerin daha kötü bir hale gelmesine neden olabilir. Özellikle iş hayatında problemler meydana gelir.

Rüyada Lavaboda Ruj Sürdüğünü Görmek

Rüyada lavaboda ruj sürdüğünü görmek rüyayı gören kişinin hayatında yaşanacak tehlikeli durumlara işaret eder. Kişi yeni bir işe girebilir. Hayatına önem verdiği bir kişi girebilir. Kişi bir projenin içine dahil edilebilir. Her durumda kişi aldığı kararlardan mutlu mesut olur. Yenilikler sayesinde kendini yeni bir insan gibi hisseder. Yenilikler yaratıcılığın ortaya çıkmasına yardımcı olur. Yaratıcılık sayesinde kişi boyama gibi sanat dalları ile meşgul olmak isteyebilir. Ayrıca müzik, tiyatro, resim, mimari gibi diğer sanat dalları ile meşgul olunabilir.

Rüyada Eşi için Ruj Sürdüğünü Görmek

Rüyada eşi için ruj sürdüğünü görmek rahatlık, konfor, keyfine düşmek, güzel zaman geçirmek gibi anlamlara sahiptir. Rüya sahibi daha faza kazanca sahip olmasa bile akıllı davranacağı için daha kaliteli bir yaşam sürmeye başlayacaktır. Ruj sürmek kişinin özgür kalma istediğine de işaret edebilir. Kişinin özgürleşmesi adına yalnız başına zaman geçirmesi, neyi isteyip istemediğini anlaması gerekebilir. Bir başka yorumda rüya sahibinin çok rahat ve güzel bir hayata sahip olacağı belirtilir. Kişinin hayatına kolaylık kendiliğinden gelir. Kişinin özel olarak çaba harcamasına gerek kalmaz. Rüya sahibi erkek ise işinde büyük başarı elde eder. Kadın ise de, eğer işi yoksa, sağlıklı bir çocuk dünyaya getirir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani