Rüyada “Rüyada Jaguar Görmek” Görmek

Rüyada Jaguar Görmek

Rüyada jaguar görmek, kişinin maddi ve manevi gücü ile yorumlanır. Rüyada görülen jaguar bazen de ikiyüzlü, sözüne güvenilmez ve zararlı kişiyi de temsil eder. Rüya sahibinin çevresinde kendisine sadık olmayan ve dost sandığı kişilerin olmasına ve gizli düşmanlıklara işarettir. Eğer dikkat edilmezse kuyusunu kazacak kişilerin çoğalacağı anlamına gelir. Rüyada jaguar görmek rüya sahibini kişinin iyi niyet gösterdiği ve çok değer verdiği kişiden yana yaşayacağı hayal kırıklığı demektir. Rüyada jaguar görmek kişinin başarılı ve hırslı biri olduğunu ve elini attığı her işte göstereceği başarı anlamını da taşır.

Rüyada Jaguar Görmek İslami Anlamı

Önüne çıkan her zorluğu kolayca aşan ve kimsenin yenemeyeceği zorlukları da yenen güç kişiyle yorumlanır. Jaguar çok güçlü ve atik bir hayvan olduğu için rüya sahibinin hayalleri ancak cesaretli olursa gerçekleşecek demektir. Pek çok islam alimine göre, rüyada görülen jaguar nefsine hakim olan güçlü karakterli ve manevi yönü güçlü kimse ile tanışma ve yardım görme olarak da yorumlanır.

Rüyada jaguar görmek ile ilgili Caferi- Sadık (r.a) demiştir ki; haram paradan uzak durmaya ve alın teriyle kazanılacak hayırlı kazanca delalettir.

Rüyada Jaguar Öldürmek

Rüyada jaguar öldürmek, maddi sıkıntıların düzelmesi, borçların ödenmesi ve maddi refaha ve beklenen mutluluğa işaret eder. Büyük mertebeye ulaşmak kısa zamanda yükselmek anlamı taşır. Ayrıca günahlardan arınmayı ve iç huzuru temsil eder.

Rüyada Jaguar Saldırısı

Rüyada jaguar saldırısı, kişinin çevresinden zarar görebileceğine ve herkese güvenmemesi gerektiğine işaret eder. Yakın çevreden görülen gizli kıskançlık ve düşmanlıklara karşı dikkatli olunmalıdır.

Rüyada Jaguar Yavrusu Görmek

Rüyada jaguar yavrusu görmek, rüyayı gören kişinin aklı sayesinde bütün zorlukları aşarak rahata ereceğine ve çevresine de faydalı merhametli bir insan olacağına işarettir. Kimin zaman çevrede bulunan merhametli insanların artması olarak da yorumlanır.

Rüyada Jaguar Isırması

Rüyada jaguar ısırması; parlak bir özel hayat, romantik ve renkli ilişkiler demektir. Rüya sahibinin beklediği aşkı ve mutluluğu bularak hayatının renklenip değişmesi anlamını taşır. Şayet kişi evli ise evlilik yaşamındaki problemlerini aşarak huzurlu bir yaşantı sürecektir.

Rüyada Jaguar Beslemek

Rüyada jaguar beslemek, mutlu bir hayat sürmeye, mevkide yükselmeye ve önemli başarılara imza atarak yerini sağlamlaştırmaya yorumlanır. Çevresinde tanınan güç sahibi kişi olmakla da yorumlanır. Jaguar beslemek hane içine girecek mutluluğa hadisedir.

Rüyada Jaguardan Kaçmak

Rüyada jaguardan kaçmak, özellikle iş yaşamında kendisini çekemeyen ve ayağını kaydırmak isteyen kişilerin olduğuna yorumlanır. Bu kişilere karşı dikkatli olunur ise zarar gelmeyeceği ancak dikkatli olunmaz ise bu kişilerden ciddi zararlar görüleceğini ifade eder.

Rüyada Jaguar Araba Görmek

Rüyada jaguar araba görmek, rüya sahibinin lükse düşkün bir kişi olması ile yorumlanır. Lüks zevkleri olan kişinin yaşantısına dikkat etmezse zor zamanlar geçireceğine işarettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani