Rüyada “Rüyada Ferace Görmek” Görmek

Rüyada Ferace Görmek

Rüyada Ferace görmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyasında ferace gören kişi, ibadetlerini aksatmamalı ve tövbe etmelidir. Rüyada ferace giydiğini görmek, ayıplarını ve kusurlarını dini kullanarak kapatmaya çalışan kadın anlamına gelmektedir. Rüyada ferace görmek ile alakalı alimlerin dini yorumları şu şekilde olmaktadır.

Rüyada Ferace Görmek İslami Anlamı

Rüyada Ferace görmek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı gören kişi, utanç verici işler yapmıştır ve bu işleri saklamaya çalışıyordur yorumunu yapmıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyada görülen ferace, iyi niyetli, ahlaklı kadındır demiştir. İmam Nablusi (r.a) Ferace görmek, ahlak sahibi olan kimseleri temsil eder. Yorumunu yapmıştır.

Rüyada Ferace Giymek

Rüyada ferace giymek, kadın için ar anlamına gelir. Rüyasında ferace giydiğini gören bir erkek, iş hayatında yaptığı hilelerden vazgeçmeli ve tövbe etmelidir. Rüyada ferace giyen birini görmek, yapılan haksızlıklar ile başkalarına verilen zararı, masun kişilerin aldığı zararı temsil eder.

Rüyada Ferace Almak

Rüyada ferace almak, dini kullanarak yapılan yolsuz ticareti temsil eder. Rüyasında ferace aldığını gören kişi, kendini masum gösteren ve kişileri kandırandır. Rüyada başkasının ferace aldığını görmek, ticaret yapan kişilerin yaptıkları uygunsuzluklarını görmek ve göz yummak ile tabir edilmektedir.

Rüyada Ferace Beğenmek

Rüyada ferace beğenmek, yapılan yanlışlar ve hataları örtmek için yalan düşünmek ile yorumlanır. Rüyasında ferace beğendiğini gören kadın, uygunsuz münasebetlerde bulunmuştur. Rüyada bir erkeğin ferace beğendiğini görmek, iş ortamında yapılan hileleri temsil eder.

Rüyada Ferace Bakmak

Rüyada ferace bakmak, yeni kararlar almak ve uygulamaya çalışmak ile tabir edilir. Rüyasında kendi için ferace baktığını gören kişi, hayatı ile alakalı değişiklikler yapacaktır ve doğru yolu bulacaktır. Rüyasında başkası için ferace baktığını gören kişi, çevresindeki kişilerin hayatları için çabalayan ve onların iyiliğini isteyen kişidir.

Rüyada Siyah Ferace Giymek

Rüyada siyah ferace giymek, usulsüzlük yapan yönetici olarak yorumlanır. Siyah ferace giymek, saklanmak, gizlenmek ve korkmak anlamına gelmektedir. Rüyasında siyah ferace giydiğini gören kişi, yakalanacak ve yaptıklarının hesabını verecektir. Siyah ferace giyen birini görmek, düşmanların pusuda olduğunu ve fırsat kolladığının habercisidir.

Rüyada Yırtık Ferace Görmek

Rüyada yırtık ferace görmek, işlerin istenildiği gibi gitmeyeceğini ve beklentilerin boşa çıkacağını temsil eder. Rüyasında yırtık ferace gören kişi, umduğu gibi bir hayat yaşayamayacak ve beklentileri boşa çıkacaktır. Rüyada yırtık ferace görmek, yanlış kişiler ile kurulan arkadaşlığı da temsil eder.

Rüyada Ferace Kaybetmek

Rüyada ferace kaybetmek, alınan desteğin bitmesi ve yalnız kalmak ile yorumlanır. Rüyasında ferace kaybettiğini gören kişinin, sırları ve suçları ortaya çıkacaktır.

Rüyada Yeşil Ferace Görmek

Rüyada yeşil ferace görmek, hayırlar ile yorumlanır. Rüyasında yeşil ferace gören kişi, saygı görecek ve isteklerine ulaşacaktır. Rüyada yeşil ferace giyen kişi, ibadetlerini yerine getiren kişidir. Rüyada yeşil ferace giyen birini görmek, iyi niyetli ve yardımsever kişiler ile tanışılacağını delalet etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani