Rüyada “Rüyada Evden Kedi Çıkarmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Evden Kedi Çıkarmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada evden zorla kedi çıkarmak ve kedi ile mücadele ettiğini görmek sizin için aslına hayırlı olacak bir olayı çok yanlış anlamış olmanıza delalet eder. Bu tip rüyaları görmüş olan kişilerin son günlerde aldıkları kararları gözden geçirmeleri gerekir. Yapılan hata ve yanlış anlaşılma bu biçimde çok daha net bir biçimde anlaşılabilmektedir.

İslam alimlerinin kedinin odak noktası olduğu rüyalarda görüşleri farklılık arz etmektedir. Bir grup alim kedinin oldukça mübarek bir hayvan olduğunu belirleyerek olumlu yorumlar yapmaktadır. Bazı grup alimler de kedinin uğursuz olduğunu dile getirerek içinde her kedi olan rüyanın muhakkak negatif bir anlam içereceği manasına gelir.

Rüyada Eve Gizlice Giren Kediyi Çıkarmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada eve gizlice giren kedi sizin izniniz olmadan olumlu/olumsuz etkisi içerisinde saklı olan bir yabancıdır. Bu yabancının niyeti hakkında fikir sahibi olmak isterseniz rüyanızda gördüğünüz kedinin renklerine bakmalısınız. Eğer yeşil ya da beyaz bir kediyse hanenize sizin için oldukça olumlu ve hayırlı bir ismin geleceği manasındadır.

Rüyada Kediyi Çıkarmaya Uğraşmak Ne Manaya Gelir?

Rüyada evinize gizlice girmiş olan kedilerin çıkarılması hane düzeninizde kendi isteklerinize göre farklılıklar yapmak manasına gelir. Özellikle kediye hiçbir zarar vermeden evden çıkarmanız bu yolda harama bulaşmamanız manasına da gelir. Rüyanın geçtiği ortamın temiz olması ve kedinin de durumunun iyi olması rüyanın hayırlılığını artıran unsurlardandır.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Evden Yemek Kaçıran Kediyi Çıkarmak Hangi Anlamdadır?

Rüyada eve giren kediyi çıkarmak kötü davrandığınız görmek manevi bakımdan gireceğiniz imtihanlardan olumlu bir biçimde ayrılmayacağınız manasına gelir. Rüyada kediye herhangi bir biçimde zarar vermek başınıza gelecek olan uğursuzlukların habercisi olarak dikkate alınabilmektedir.

Evden yemek kaçıran kediyi usulü ile çıkartmak ve ona zarar vermemek kişilerin rızıklarının bollaşacağı manasına gelir. Bu rüyayı psikolojik bakımdan incelendiğiniz zaman özellikle iş konusunda kendinizi güvende hissetmediğiniz şeklinde yorumlanacaktır. Rüyanızda gördüğünüz kedi sizin rakip algıladığınız kişiler olabilir. Mutfağa girip yemek çalarak kişilerin bir nevi sizin işinizde bulunduğunuz pozisyonu çalmaları şeklinde de yorumlanabilmektedir.

Rüyada Eve Giren Dişi Kediyi Çıkarmak Ne Anlama Gelir?

Kedinin cinsiyeti ve bunun yanı sıra tonları bile direkt olarak rüyanın yorumlanma biçimini değiştirecektir. Özellikle eve giren kedi dişi ise bunun ikili ilişkiler üzerinden yorumlanması gerekir. Eve giren dişi kedi davetsiz bir misafirlik anlamına gelir. Bunu hem klasik anlamda hem de hamilelik bağlamında dikkate alabilirsiniz. Kediyi evden hızlıca çıkarmak çocuğunu kaybetmek manasına gelebilir. Bu rüyayı gören kadınların hamile olma durumu söz konusu ise sağlıkları konusunda çok daha dikkatli olmaları önerilmektedir.

Rüyada Yatak Odasına Giren Kediyi Çıkarmak Ne Anlamdadır?

Rüyada yatak odasına kedi girmesi ve çıkarılması direkt olarak karı koca ilişkileri bazında incelenmesi gereken rüyalardır. Yatak odasına giren kedi ikili ilişkilerde güvenin henüz tesis edilemediği manasına gelir. Bunun yanı sıra kedinin çıkarılması yeniden güven ortamının kurulması için çaba sarf edilmesi şeklinde de yorumlanabilir. Kedinin çıkarılma safhasında sağlığına bir zarar gelmesi rüyanın anlamını direkt olarak olumsuza çevirecektir.

Evden Kedi Kovalamak görmenin tabiri için, Rüyada Evden Kedi Kovalamak neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Fare Yakalayan Kediyi Evden Çıkarmak Hayırlı Mıdır?

Kedinin fare yakalaması onun doğası gereği üstlendiği görevi yerine getirmesi manasına gelir. Bir kedinin bu yüzden evden dışarı çıkılması alınan yanlış kararlara delalet etmektedir.

  • Özellikle evden çıkarmak için uğraşırken ağzında fareyi de beraber götüren kedilerin bereketi ile beraber sizi terk edeceğini bilmelisiniz. Bu rüyayı gören kişilerin özellikle son dönemlerde aldıkları kararları yeniden gözden geçirmeleri gerekir.
  • Kendi görevini yaptığı için birine tavır koymuş olabilirsiniz ya da iş hayatında birinin rızkına engel olmuş olabilirsiniz. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; bir kişinin rızkı Allah’tandır. Bu rızkı kim haksız yere almaya çalışırsa onun hayatında aksilikler peşini bırakmayacaktır.

Rüyada Kirli Kediyi Evden Çıkarmak Hangi Anlama Gelir?

Görmeye tahammül edemeyecek kadar kirli ve hastalıklı bir kediyi evden çıkarmaya çalışıyorsanız aslına başarılı olacağınız bir imtihandan feragat etmek manasına gelmektedir. Bu nedenle karşılaşılan imtihanları baştan savma bir biçimde geçiştirmek yerine her birine ahrete ve cennete açılan birer kapı olarak betimlemek çok daha mantıklı olacaktır. Kirli kedi sizin imtihanınız olabilir. Bu imtihana sahip çıkmak ileriki hayatınız için daha olumlu olacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani