Rüyada “Rüyada Ayak Burkulması” Görmek

Rüyada Ayak Burkulması

Rüyada Ayak burkulması, çıkacak olan engeller ile tabir edilir. Rüyasında ayağını burktuğunu gören kişi, iş hayatında başarısız olacak ve makamından indirilecektir. Rüyada ayak burkulması düşman ile de yorumlanır. Rüyada ayak burkulması ile ilgili alimlerin dini açıklamaları şu şekilde olmuştur.

Rüyada Ayak Burkulması İslami Anlamı

Rüyada Ayak burkulması, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı gören kişinin, önüne engeller çıkacak ve istediklerine ulaşamadan pes edecektir yorumunu yapmıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyada ayak burmak, çabalayan fakat, yanlış işler için çabalayan kişi ile tabir edilir demiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyada ayak burkmayı, yenilgi ve başarısızlık ile yorumlamıştır. Rüyasında başkasının el bileğini burktuğunu gören kişi, yapacağı işlerde başarılı olacak ve saygı görecektir.

Rüyada Ayak Bileğini Burkmak

Rüyada ayak bileğini burmak, zor da kalmak ve başkalarına muhtaç olmak ile yorumlanır. Rüyasında ayak bileğini burktuğunu gören kişi, bir şeyi başarmak üzere iken sorunlar yaşar ve bundan dolayı hayal kırıklığına uğrar. Rüyada bilek burkmak, her şeye karşı olan ve izin vermeyen aile büyükleri ile de tabir edilir. Rüyada başka birinin ayağını burktuğunu gören kişi, başkalarına engel olacak işler yapacaktır.

Rüyada El Bileği Burkulması

Rüyada el bileği burkulması güçsüzlük ile tabir edilir. Rüyasında el bileğinin burkulduğunu gören kişi, mağlup olacaktır. Rüyada el bileği burkulması, büyük sözler eden ve sözünü yiyen kişiler ile yorumlanır. El bileğini burkmak, hafif rahatsızlıklar ile de tabir edilir.

Rüyada Ayak Şişmesi

Rüyada ayak şişmesi, hastalık ve kaza ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi, kaza geçirecek ve bundan dolayı bir süre yatmak zorunda kalacaktır. Rüyada ayak şişmesi, yapılacak işlere engel olan biri ile yorumlanır ve engel ola kişiyi karşı minnet duyulması gerektiğine delalet eder. Rüyasında ayağı şiş birini gören kişi, ailesinden birine bir müddet bakıcılık yapmak ve yardım etmek zorunda kalacaktır.

Rüyada Ayak Görmek

Rüyada ayak görmek, düşman ile yorumlanır. Rüyasında ayak gören kişi, bulunduğu ortamdan kovulur ve çaresiz kalır. Rüyada ayak görmek, yolda kalmak ve uzun yolları yürüyerek gitmek ile de tabir edilmektedir. Rüyasında başka bir insanın ayağını gören kişi, başkalarına maddi ve manevi zararlar verecektir.

Rüyada Bilek Burkulması

Rüyada bilek burkulması farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada ayak bileği burkulması, başarısız olmak ve yenilgi ile tabir edilir. Rüyada el bileği burkulması ise, bakıma muhtaç olunacak hastalık ve kazalar ile tabir edilir. Rüyasında bileğini burkan birini gören kişi, düşmanlarını alt edecek ve onlardan güçlü olduğunu herkese ispatlayacaktır.

Rüyada Kirli Ayak Görmek

Rüyada kirli ayak görmek, hayırsız ve sevilmeyen misafir ile yorumlanır. Rüyasında ayaklarını kirli gören kişi, hiç sevmediği birinden yardım istemek zorunda kalacaktır. Rüyada başka birinin ayağını kirli görmek, sevilmeyen insanlara katlanmak zorunluluğu ile tabir edilir. Rüyada kirli ayak görmek, büyücü ve kin tutan kadın ile de tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani