Rüyada “Rüyada Alarm Görmek” Görmek

Rüyada Alarm Görmek

Rüyada alarm görmek, kişi için genel olarak iyi yorumlar yapılmamaktadır. Rüyada alarmın görülmesi, Şaşkınlık yaşanacak bir durum, bugüne kadar fark edilmeyen bir düşmandan haberdar olmaya delalet eder. Kişiye bir uyarı niteliğinde olan bu rüya, gerçek hayatta daha dikkatli olunması gerektiğini açıklamaktadır.

Rüyada Alarm Görmek İslami Anlamı

İslam alimleri rüyada alarm görmek ile alakalı olarak şu yorumları yapmışlardır.

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Rüyaya alarm girmesi, kişinin işlerinde bozulmalara, düzensiz beslenme ve aşırı sigara sonucu hastalıkların geleceğine, psikolojiyi bozacak olayların yaşanması olarak rivayet edilir.

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Alarmı rüyasında gören kişinin çevresinde kendisine zarar verecek olan bir kişi ile karşılaşmak, yanlış yollara sapmaya başladığının, gayri meşru yollar ile haram para kazanmaya delalet eder. Bundan dolayı rüya sahibinin biran önce kendine çeki düzen vermesi gerekmektedir.

Rüyada Alarm Kurmak

Rüyada alarm kurmak, düzenli, tertipli ve kurallı bir şekilde yaşayan, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen, mükemmeliyetçi bir karakteri olan kişiyi işaret eder. Başka bir yoruma göre ise hayatında sürekli olarak prensip benimsemek, tutumlu ve ihlaslı yaşayan kişi olarak açıklanır.

Rüyada Alarm Kurmayı Unutmak

Rüyada alarm kurmayı unutmak, rüya sahibinin dikkatsiz bir yapısının olduğu, günü birlik yaşayan, hiç bir şeyi umursamayan, kendisine verilen öğüt ve tavsiyelere kulak asmayan, sorumsuz bir kişiyi ifade etmektedir. Kişinin hayatına daha düzenli bir tertip getirmesi, ailesinin sözünü dinlemesi konusunda uyarılmaktadır.

Rüyada Alarmın Çalmaması

Rüyada alarmın çalmaması, hayal kırıklığı, güvenin boşa çıkması, uzun uğraşlar verilen emeklerin ziyan olması, çok çalışılan bir sınavdan kötü not alınması gibi anlamlara gelmektedir. Hayatta en çok güvenilen birinden kazık yemek, beklenmedik birinden zarar görmek olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Yangın Alarmı Görmek

Rüyada yangın alarmı görmek, belaların ve musibetlerin geleceği, dert ve sıkıntının artacağı, yapılan umursamaz harcamalardan dolayı borç batağına saplanılacağı söylenir. Kişinin bu rüyadan kendisine bir uyarı çıkararak, derhal hatalardan vazgeçerek, günahlarına tövbe etmesi ve maddi olarak daha dikkatli harcamalar yapması önerilir.

Rüyada Saat Alarmı Görmek

Rüyada saat alarmı görmek, beklenilen bir haberin alınması, hastalıktan kurtulup sağlığa kavuşulacağı, mutluluk ve huzura ulaşılması olarak değerlendirilir. Ticari hayatta önceden alınan tedbirlerden dolayı, ilerde görülecek krizlerden daha az zarar görmek, tevekkül etmek anlamlarını da taşımaktadır.

Rüyada Alarm Sistemi Görmek

Rüyada alarm sistemi görmek, kişinin başına gelebilecek her türlü bela ve tehlikeye karşı tetikte beklemek, Ailesinin ve çevresinin destekleri sayesinde büyük problemlerden çok az zararla sıyrılmak, sosyal hayatta düzensiz olsa da iş hayatında çok disiplinli çalışmak olarak belirtilir. Alarmın sitemini rüyada görmek genel olarak her şeyi düşünen, tedbirli bir insanı göstermektedir.

Rüyada Alarm Sesi Duymak

Rüyada alarm sesi duymak, uzun süre beklenilen bir projenin yürütülmesinde sorunların ortaya çıkması, çok çalışılan bir sınavda hata yaptığının farkına varmak, hayatta insanları kırdığının, ailesini üzdüğünün farkına varan kişi olarak tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani